JCI Estonia on kokku pannud koolitussarja JCI Arengupakett, mis loob suurepärase võimaluse veel sellel aastal nii iseennast kui oma kolleege arendada ja innustada. 

JCI Arengupakett on mõeldud inimestele, kes tahavad saada paremaks inimeste- ja enesejuhtimises. Koolitustele on oodatud nii oma ala tipud, et meelde tuletada juba õpitut ja seda lihvida, kui ka need, kes soovivad täiendada enda teadmiseid ja oskuseid, et elus kui ka ametialaselt edasi liikuda.

Arengupakett koosneb neljast koolitusest, mille teemad on valitud perspektiiviga luua koolitustesarja lõpuks ühtne tervik ja iga koolituse läbinud inimene tunneks ennast enesekindlamalt uutele väljakutsetele vastu minnes.

Vaata kindlasti koolituste sisu, sest pakume sulle ja su kaastöötajatele võimalust osaleda tipptasemel koolitajate koolitusel suurepärase hinnaga!

PS! Pane tähele, et ostes neli koolitust korraga, saad sa soodsama hinna!

Võimalus on koolituse eest tasuda ka arvega. Soovi korral kirjuta palun jci@jci.ee.

Tagasi- ja edasisidestamine, peegeldamine, inimestekeskne juhtimine

Koolituse eesmärk on anda osalejale ülevaade ja praktilised oskused, et olla edukas inimeste juht, kelle meeskonnas tahavad inimesed panustada rohkem, kui juht oodata oskab.

Koolitaja: Christjan Schumann

Aeg: 7. oktoober kell 10:00 – 17:00

Asukoht: Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor, Suur-Sõjamäe 10a, Tallinn

Teemad, mida koolitusel käsitletakse:
🔹 Inimkeskne juhtimine
🔹 Juhi roll
🔹 Inimeste kaasamine
🔹 Meeskonna juhtimise alustalad
🔹 Tagasi- ja edasisidestamine
🔹 1:1 vestlused ja juhtimiscoachingu tehnikad – aktiivne kuulamine, peegeldamine, avatud küsimused, eesmärgistamine ja tulemused

Kes on Christjan Schumann?
Christjan Schumann on mitmekülgse taustaga juhtimisentusiast. Ta on praktiseerinud inimkeskset juhtimist nii Microsoftis, idufirmades kui vabaühenduses JCI. Christjani taust tehnoloogiasektoris, kus inimesed on eriti kõrges hinnas, on andnud talle olulised märkamised ja oskused, mida ta nüüd jagab ka antud koolitusel.
Täna on Christjan sertifitseeritud juhtimiscoach ja strateegiline juhtimispartner tegevjuhtidele ja asutajatele. Lisaks on ta kaasasutaja juhtimiscoachingu idufirmas SageAI ning külalislektor EBS-is.

Christjani kohta rohkem infot:
Kodulehel: www.christjanschumann.com
LinkedIN: https://www.linkedin.com/in/christjan-schumann

Avaliku esinemise meistriklass

Kui tahad töötada inimestega, pead oskama nendega rääkida. Pole vahet, kas soovid inimesi juhtida, mõjutada, veenda, jõustada – Sinu esinemisoskus võib panna asjad hoogsalt käima või hoopis hoogu maha võtta.

Koolitaja: Ene Seidla

Aeg: 27. oktoober kell 12:00 – 17:00

Asukoht: Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor, Pepleri 6, Tartu

Praktiline avaliku esinemise koolitus annab Sulle:

🔹 Lihtsad ja toimivad vahendid esinemiste ettevalmistamiseks, kontakti saavutamiseks ja kuulajatega dialoogi loomiseks
🔹 Võtted ja tehnikad, mis aitavad toime tulla esinemisärevusega
🔹 Kehakeele teadliku suunamise võtted
🔹 Meeldejäävate visuaalide ja lugude komponeerimise oskuse
🔹 Enesekindluse, enesekehtestamise oskuse
🔹 Improviseerimise põhivõtted, toimetuleku vastuargumentide või kriitikaga

Metoodika:

🔹 Harjutame reaalse materjaliga. Enne koolitust saavad osalejad koduse(d) ülesande(d), mida seminaris esitada, sh kuni 5-minutiline esinemine oma tööalasel teemal. Teised osalejad saavad kehastada auditooriumi, küsida küsimusi, anda tagasisidet.
🔹 Töö jätkub peale koolitust iseseisvalt.
Pärast koolitust laetakse üles esinemiste salvestused koos vaatamise juhendi ja tagasisidega.
🔹 Osalejatele antakse materjal hääle- ja esinemisharjutusteks ning ettekande ülesehitamiseks.

Kes on Ene Seidla?

Ene Seidla on koolitaja ja coach, kel on juhtimiskogemus nii avalikus kui erasektoris.
Üle 20 aasta on Ene tegelenud interaktiivsete koolitusega, mis on muutnud organisatsioone, kiirendanud protsesse ja osalejaid innustanud.

Ajajuhtimise meistriklass

Ajajuhtimise koolitused, mis ei anna lihtsalt huvitavat infot, vaid aitavad Sul aega tegelikult paremini kasutada.

Koolitaja: Produktiivsusklubi

Aeg: 3. november kell 14:00 – 17:30

Asukoht: Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor, Pepleri 6, Tartu

Kui palju aega ja energiat kaotad iga päev, sest keegi röövib Sinu tähelepanu?

Me mõistame. Raske on hoida fookust olulisel. Eriti kui Sind tabavad telefonikõned, planeerimata koosolekud, pidevad sõnumid ja meilid. Ja loomulikult kolleegid, kes küsivad “On Sul 5 minutit aega?”

Noh, viis minutit ju ikka on… aga oota. Veel üks ootamatu kliendikohtumine, kiire kiri ja avastad, et õhtu ongi käes. Ja päriselt kõige tähtsama projektiga tegelemine jäi jälle pooleli.

Kui palju raha Sinu tiim on kaotanud pidevate segajate ja organiseerimatuse pärast? Basex uuringugrupp hindas, et USA-s läheb ajaröövlite tõttu kaduma 588 miljardit dollarit aastas.

Aga küsimus ei ole ainult rahas. Kõike on korraga nii palju, et stress kasvab, detailid ununevad ja asjad on sassis. Tähtajad lähenevad, aga Sa ei taha oma tiimi alt vedada.

Võib-olla tunned isegi, et oled pereliikme või sõbrana läbikukkunud, sest nendega aega veetes ei suuda enam inimestele keskenduda? Kerid hoopis pidevalt töö ja erinevate projektidega seotud mõtteid peas, olles ise seejuures pinges. Kuhu see välja viib? Tahad muutuda paremaks ja saada tõeliselt tähtsad asjad tehtud. Sinu ettevõtte missioon on liiga oluline, et samamoodi jätkata. See on võimalik ja me näitame Sinu meeskonnale, kuidas seda teha.

Töö ühtse meeskonnana, tugi ja toetuse avaldamine, motiveerimine ja inspireerimine

 

Koolitaja: Meelis Lang

Aeg: 18. november kell 13:00 – 17.00

Asukoht: Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor, Suur-Sõjamäe 10a, Tallinn

Töö ühtse meeskonnana
🔹 Kuidas luua uues meeskonnas tiimitunnet?
🔹 Mis on oluline minnes juhtima olemasolevat meeskonda või kuidas juhtida oma kolleege, kellega alles hetk tagasi sama pulga peal oldi? 
🔹 Kuidas tekitada usaldust enda ja meeskonnaliikmete vahel – kuidas panna meeskonda tundma, et töötatakse ühise eesmärgi nimel ning et uus juht ei tulnud selleks, et kedagi välja vahetada või tööd keerulisemaks teha?
🔹 Kuidas tekitada uue või pikaaegse juhina (uuesti) inimeses vastutustunne oma valdkonna või (töö)ülesannete ees?

Tugi ja toetuse avaldamine
🔹 Kust jookseb piir inimese toetamisel raskuste puhul ja tööülesandele fookuse tagasi suunamisel ning kuidas seda teha?

Motiveerimine, inspireerimine
🔹 Kas ja kuidas hoida kätt pulsil nii, et inimene ei tunne, et teda mikromanageeritakse?

Kes on Meelis Lang?
Meelis Lang, on mees kelle kirg on inimesed, äri ja tehnoloogia. Tema igapäevaseks tööks on juhtide ja meeskondade suurepäraseks arendamine läbi nõustamise, treenimise ja koolitamise.
Meelisel on kokku 28+ aastat kogemust IT sektorist, millest viimased 15 erinevates juhtivates rollides nii startupis kui suureettevõttes. Peamine fookus läheb Meelisel tarkvaraarenduse suurettevõtte Helmes arendamisele ja innovatsiooni juhtimisele. Ta on täiendavalt õppinud IT-d Eestis, ärijuhtimist Soomest ning psühholoogiat nii Eestis kui USA’s. Ta on treeninud ennast coach’ina ning on sertifitseeritud Gallupi tugevuste treener.
Muuhulgas on Meelis ka õppejõud TalTech’is juhtide eMBA enesearengu programmis ning õpetanud magistrantidele innovatsiooni juhtimist.