Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

BeWise avapauk – Kuidas saavutada tiimitöös parimaid tulemusi?

4 veebruar 2023 @ 11:00 - 18:00

Praktiline meeskonnatöö koolitus paremate tulemuste saavutamiseks!
Koolituse viib läbi tunnustatud koolitaja Mats Soomre. Avalik loeng toimub Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainoris ja on mõeldud kõigile!
Täna on tugevustel põhinev meeskonnatöö ja juhtimine vältimatu. Sellega seoses saab usaldus tugevama ja sisulisema tähenduse, kui seni harjunud oleme. Kas usaldus tuleb välja teenida või on see otsus? Miks ei piisa tugevuste mõõtmisel ainult enesehinnangust?
Kas vaikimine on ignoreerimine? Kas vaidlemine on vastutöötamine? Kuidas eristada skeptikut pessimistist ja vaidlejat jonnijast?
Need on vaid üksikud teemad, mida antud koolitusel käsitletakse. Koolitus koosneb kolmest osast, kus on võimalik teadmisi ammutada läbi PRAKTIKA! Lisaks on Sul võimalus läbida isiksustest ning saada teada, millist meeskonnarolli kannad Sina! Läbi koolituse saad teada missuguseid rolle võib leiduda veel meeskonnas ning oskad teisi selle läbi paremini mõista.
Mats Soomre ei püüa meele järele olla, vaid hoopis intrigeerib sind kaasa mõtlema, pingutama ja arenema, mugavustsoonist välja tulema – sest vaid nii saab oskusi arendada ja hoiakuid muuta! Mats Soomre on kogenud koolitaja, kes on Belbini koolitusi teinud alates 2005. aastast. Koolitaja ja treenerina on ta 23. aasta jooksul läbi viinud kaugelt üle 1000 koolituse ja treeningu.
➡️ Koolitusele registreerida saab SIIN: https://fienta.com/…/bewise-2023-avapauk-kuidas…
➡️ Rohkem infot: https://belbin.ee
➡️ Jälgi meid ka Instagrammis @jci.bewise

Details

Date:
4 veebruar 2023
Time:
11:00 - 18:00
Event Category: