JCI Aastakonverents 2021 – Kirest sündinud äri

calendar

Päev/Aeg
17.09.21 - 19.09.21 - 00:00


JCI Estonia Aastakonverents 2021 info ja piletite ostmine ürituse kodulehelt http://ak2021.jci.ee

JCI aastakonverents 2021 plakat

 

JCI 2021 Aastakonverents kannab pealkirja “Kirest sündinud äri”Selle aasta konverents ei ole lihtsalt nimekiri lahedatest esinejatest, kes kokkulepitud kellaaegadel panustavad kasuliku infoga Sinu arengusse. JCI 2021 Aastakonverents on teekond. Teekond, mis algab inspiratsioonist, annab asjasse puutuvaid teadmisi ning lõpeb Sinu isikliku tegevusplaani või uute mõtetega, selleks et saaksid oma visiooniga õnnestuda. Soovime, et Sinu kirest sünniks uus äri või tegutsemisviis, mis Sind Sinu elus uutesse kõrgustesse kannab.

JCI 2021 Aastakonverentsi põhifookusteks on:
• ettevõtlus – kirest sündinud äri (äri võib olla ka uus tase Sinu mõtlemises, mis Sul Sinu igapäevases töös õnnestuda aitab)
• vaimne tervis – kuidas mõttemustreid muutes luua uut reaalsust
Kaks põhifookust põimitakse kahepäevaseks konverentsi teekonnaks, mis koosneb kolmest osast: inspiratsioon, uued teadmised, praktiline oskus või tegevuskava. Iga osa toetab eelmist. Muidugi pakume JCI üritustele kohaselt ka mõnusat meelelahutust ja absoluutselt parimat seltskonda, mille olulisimaks osaks oled just Sina.

Ürituse leht ja info saab peatselt live`i! Siis lisame selle ka siia. Samuti hakkame peatselt jagama infot meie lahedate esinejate kohta ning avame ametlikult registreerumise.
Selle aasta konverentsitiim on kodadeülene ja meie ühiseks missiooniks on läbi meie isikliku arengu pakkuda Sulle parimat võimalikku konverentsikogemust. Tiimi kuuluvad: Gelly Metsaveer, Karolin Kairo-Gasman, Getter Matto, Helen Ertis, Siret Surva ja Katrin Puusepp.
Üritus saab olema osaliselt kättesaadav ka virtuaalselt.

© Copyright 2020
JCI Estonia MTÜ I Reg nr: 80089741 I jci@jci.ee

facebookyoutube