BeConscious esitleb: e-Koja õhtusöök ja seminar Riina Heinaga

calendar

Päev/Aeg
22.09.20 - 18:00 - 20:30
Bopp Kohvik


Sellel sügishooajal alustame BeConscious sarja kohtumisi armastatud Raja Teele osatäitja Riina Heinaga.

Seminar toimub teisipäeval, 22. septembril kl 18.00-20.30 e-Koja huvilise Tiia Tomingu imearmsas tervisliku elustiili kohvikus Bopp, aadressil Komeedi 5.

Koguneme juba varem, alates 17.30, et jõuaks nautida värvilisi ja maitsvaid toite ning teha väike catch-up õhtusöök. 

Me teame Riina Heina kõik filmist Kevade, aga kes on ta inimesena kaadri taga?
Vähesed teavad, et ta on ka ise teinud telesaateid ja dokumentaalfilme, on olnud kaardilugejaks rallidel, õppinud psühholoogiat ja hüpnoteraapiat, hiina meditsiini ja Qigongi ning viinud läbi erinevaid enesearengu kursusi.

Riina on enda kohta öelnud järgmist:
„Minu elu on kui muinasjutt. Nii nagu igas muinasjutus on imelist ja tavapärast, on rõõmu ja pisaraid, on seiklusi ja ootamatusi, on vahvaid pöördeid ja hirmuäratavaid käänakuid, on seda ka minu elus.
Mu elu on vikerkaare värviline, kus iga värv tähistab minu elu erinevaid külgi. Roheline on eneseareng ja nende teadmiste jagamine teistele. Sinine on ralli põnevus, hasart ja risk. Kollane on hiina meditsiini ja qigongi sügavad tarkused ja tasakaalu õppimine. Punane on filmide ja saadete tegemise rõõm ja rikkus. Lilla on ruunide müstika. Meie kohtumisel jagan rõõmuga oma vikerkaarest värve, nende mõju minu elule ja imelisi muutusi ühest värvist teise.“

Kohtumisõhtul Riinaga saamegi teada kuhu elutee on teda viinud? Millega ta praegu tegeleb? Mis tema hinge helisema paneb ja innustab elus edasi liikuma?
Ja võib-olla õpetab ta meile ka mõne salanipi hiina meditsiinist, kuidas vajadusel kiiresti oma keha tasakaalu viia.

Osalemine on JCI-katele ja JCI huvilistele tasuta. Et teaksime sinuga arvestada, märgi FB-s “going”.


© Copyright 2020
JCI Estonia MTÜ I Reg nr: 80089741 I jci@jci.ee

facebookyoutube