BeWise loeng: Kuidas kujundada endast teadlikku kuvandit?

calendar

Päev/Aeg
25.01.18 - 18:00 - 20:00
TTÜ


Kuidas kujundada endast teadlikku kuvandit?  

Teadliku kuvandi loomist on peetud poliitikute pärusmaaks, kuid teenimatult. Vaatamata sellele, et iseenda reklaamimist peetakse sageli ebamugavaks, võiksid selle peale mõelda kõik, kes liiguvad oma unistuste karjääri suunas ning kelle edu sõltub suhtlusvõrgustikest, ajakirjandusest, turundusest ja sotsiaalmeediast. Kuidas enda kuvandi vundamendile esimesi kive laduda, räägib kommunikatsioonibüroo Agenda PR asutaja ja partner Helin Vaher.

Helin töötab kommunikatsioonivaldkonnas alates 2001. aastast ning on teinud koostööd poliitikute ja tippjuhtidega, nõustades neid nii erasektoris töötades kui ka varasemaltvalitsuse kommunikatsioonibürood juhtides.

 

Loeng toimub TTÜ ruumis NGR-226 (teine korrus) ja on kõigile osalejatele TASUTA (eelnev registreerimine vajalik)!

BeWise projekti eesmärk on pakkuda Eesti kõrgharidusele lisaväärtust, aidates Eesti kõrgkoolidesse vahendada praktikutest külalislektorid.

Rohkem infot BeWise projekti kohta:

bewise.jcitallinn.ee või www.facebook.com/jci.bewise

 

REGISTREERIMINE: Loengule registreerumine käib ainult registreerimislingi kaudu: https://www.eventbrite.com/e/bewise-kommunikatsiooniloeng-kuidas-kujundada-endast-teadlikku-kuvandit-registration-42345595817
PILET: Registreerumisel tuleb Sulle meili peale registreerumise kinnitus koos piletiga (PDF) –selle alusel pääsed loengule. Antud piletil olev QR kood tuleb Sul saabudes ette näidata kas paberil või mõnel nutiseadmel. Laadides oma telefoni Eventbrite rakenduse, on Sul alati võimalus selle kaudu loengule registreerida ja sealtsamast ka QR koodi näidata.
OOTELIST: Kui registreerudes selgub, et kohad on täis, on Sul võimalus lisada ennast ootelisti – kui kohad vabanevad, anname Sulle sellest vastava e-mailiga teada – registreerumiseks tuleb Sul vajutada e-mailis olevale lingile, kust avaneb registreerimise vorm, mis tuleb ära täita. Vabanenud koht on Sinu jaoks vaba 5 tundi – kui Sa selle aja jooksul ei registreeru, läheb vaba koht järgmisele inimesele ootelistis.


© Copyright 2020
JCI Estonia MTÜ I Reg nr: 80089741 I jci@jci.ee

facebookyoutube