BeWise loeng: Kaja Kallas “Kas muuta iseennast või maailma?”

calendar

Päev/Aeg
25.05.17 - 18:00 - 19:30
Tallinna Tehnikaülikool


 

Ajal, kus maailm muutub kiiresti ja omakorda nõuab inimestelt kiiret tegutsemist, tekitab paratamatult rida küsimusi, kuidas sellel murranguajastul toime tulla. Oma mõtetest ja kogemustest, kuidas end tuleviku muutuste vastu kindlustada ning selle kõige juures iseendaks jääda, tuleb BeWise’i kuulajatele rääkima Euroopa Parlamendi saadik Kaja Kallas.

Saad teada:

  • Kuidas kiirelt muutuvas maailmas toime tulla?
  • Kuidas end tuleviku muutuste vastu kindlustada?
  • Kuidas selle kõige juures jääda iseendaks?

Kaja Kallas (Reformierakond) on Euroopa Parlamendi saadik ja kuulub Euroopa Demokraatide ja Liberaalide fraktsiooni. Enne europarlamendis tööle asumist oli ta kolm aastat Riigikogu liige ja majanduskomisjoni esimees.Varem on ta töötanud advokaadina, spetsialiseerudes Eesti ja Euroopa konkurentsiõigusele. Euroopa Parlamendis kuulub Kallas tööstuse, teadusuuringute ja energeetikakomisjoni ning on asendusliige siseturu- ja tarbijakaitsekomisjonis. Lisaks on ta Ukraina delegatsiooni aseesimees ning asendusliige USA delegatsioonis. Brüsselis töötab ta igapäevaselt ühtse digituru strateegia, energia- ja tarbijapoliitika ning ELi ja Ukraina vaheliste suhetega, rõhudes neis valdkondades innovatsioonile ning arenguvõimalustele, mida toovad endaga kaasa uued tehnoloogiad.

Loeng leiab aset Tallinna Tehnikaülikooli ruumis U02-102 ning on kõikidele osalejatele TASUTA (eelregistreerimine vajalik).

REGISTREERI END SIIN!


© Copyright 2020
JCI Estonia MTÜ I Reg nr: 80089741 I jci@jci.ee

facebookyoutube