JCI Estonia Akadeemia 2018

calendar

Päev/Aeg
24.08.18 - 26.08.18 - 15:00
Simisalu Loodusmaja


Tänaste ja homsete liidrite heaks!

Tead ju neid hullumeelseid 48-tunniseid häkatone, mille raames töötatakse ööd ja päevad, et ideedest saaksid lahendused? Eesti Akadeemia on umbes-täpselt samasugune, ainsa vahega, et häkime peamiselt iseennast ning magada saab veidike rohkem. Nali, tegelikult ei saa.

Eesti Akadeemia on liidrite kasvukiirendi, mis pakub nii personaalse arengu võimalust kui ka tööriistu ja teadmisi kojas juhtivas rollis töötamiseks. Sind on ootamas 48 järjestikust tundi unustamatut liidrikoolitust, meeskonnaks kasvamist, personaalset coachimist, enda piiride avastamist ja nende ületamist!

See on koht Sulle, kui Sul on ambitsiooni võtta kojas liidripositsioon, oled valmis nii personaalseteks kui professionaalseteks väljakutseteks ning soovid üheskoos oma mõtte- ja kojakaaslastega teha teadlikke otsuseid ja kogeda eduelamusi.

Kuid ole valmis öösel kell 3 lahendama loovusülesandeid, kell 4 otsima vastuseid käsiraamatutest ja põhikirjadest, astuma ettekannetega oma kaaskodalaste ette, kaasama inimesi ja tegema promo ettevõtmistele… ning hommikul kell 7 külma vette hüppama!

Eesti Akadeemia 2018 toimub 24.-26. augustil Simisalu loodusmajas ning osalema on oodatud kohalike kodade 2019. aasta juhatuste liikmed (kaasa arvatud president) ja Eesti Koja 2019. aasta president. Igale kojale on taaskord ette nähtud 3 kohta, mille osalustasu (100€) katab kokkuleppeliselt koda ise. PS. Kui kohti jääb üle, saab kodadest osalema pretendeerida ka rohkem kui kolm liiget.

 

Registreerumise esimene ring on avatud kuni 31. juulini siin: https://fienta.com/et/jci-estonia-akadeemia-2018

(Pärast esimest ringi täidame vabad kohad lisasoovijatega.)

 

Lisainfo: Annet Muru | annetmuru@gmail.com | +372 5323 5266


© Copyright 2020
JCI Estonia MTÜ I Reg nr: 80089741 I jci@jci.ee

facebookyoutube