“Häki iseennast” vol 5 – Margus Tinkus’e eluhäkid

calendar

Päev/Aeg
20.01.21 - 18:30 - 20:00


Head uut aastat kõigile! Soovime, et 2021. aasta tuleb teie kõigi jaoks imeline, täis palju ägedaid projekte, inimesi ja positiivseid ning meeldejäävaid üllatusi.

 

Nii nagu uus aasta on meid oma kohalolekuga üllatanud, niisamuti on „Häki iseennast“ jälle platsis teid üllatamas uute vägevate inimeste ja lugudega.

 

Juba 20. jaanuaril 2021.a kell 18.30 astub „Häki iseennast“ püünele verivärske ja vapustavalt toimekas JCI Tallinn President, Margus Tinkus.

 

Margus tuleb virtuaalselt rääkima mentorluse olulisusest, kuidas ta avastas enda jaoks isiksuse tüübid ning kuidas viimaste teadvustamine ja kommunikeerimine on inimsuhtluses väga kasulik ning vajalik. Samuti puudutab ta väga isiklikku kogemust oma elus – oma senist töökogemust ja elu esimest läbipõlemist. Kuidas läbi elatud kogemused on aidanud tal ennast paremini tundma õppida ja oma energiat tajuda, majandada ning suunata.

 

Margus nimetas oma tulevast esitlust lühidalt „enese parema tundma õppimise lugu ja häkid“.

 

Järgmise „Häki iseennast“ üritusega saad liituda siit -> https://meet.google.com/upn-nwoh-kka

 

NB! Kõik „Häki iseennast“ osad salvestatakse ja pannakse ülesse Youtube’i spetsiaalsesse keskkonda, kuhu saavad ligipääsu ainult JCI liikmed.

 

Meie „Häki iseennast“ projekt on ülesse ehitatud vabamas ja paneeldiskussiooni vormis vebinaride seeria. Soov oli luua üritus, kus kõik „Häkil“ osalejad saavad oma mõtteid ja kogemusi jagada ning esitlejalt täiendavaid küsimusi küsida ja erinevatel vebinari puudutavatel teemadel kaasa rääkida.

 

Sellest tulenevalt ootab Margus samuti, et kõik tema vebinaril osalejad on aktiivsed ja pildiga üritusel aktiivselt osalemas ning oma vaadete ja kogemustega arutelusse sekkumas. Selline aktiivne melu hoiab üleval esitlejate tuju, motivatsiooni ja meelsust. Samuti võimaldab sellises rasked keskkonnas nagu vebinarid mõista paremini publiku meelsust ja mõtteid.

 

Seega kui sa oled osalemas, siis me palume sul vebinari ruumi sisenedes panna oma video tööle ja olla aktiivne ning küsida küsimusi, et meie esitleja saaks pakkuda sulle vajaliku ja huvitavat informatsiooni.

 

Soovime siinkohal ka meelde tuletada, et Margus tuleb esitlema ainult oma eluhäkke ja kogemusi ega pretendeeri tõele. Kui sa tunned, et mõned tema väljaöeldud mõtteid ei resoneeri sinuga, siis ole viisakas ja ära anna hinnanguid. Mõned häkid ei pruugigi kõikide inimeste peal töötada, sellepärast me olemegi erilised ja omanäolised.

 

Kas sulgi oleks teiste kodalastega midagi jagada? Mõnda oma häkki või elunippi? Anna sellest märku kas Daisy’le või Kerli’le.

 

Kui oled üritusel osalemas, siis kindlasti pane antud üritusele „Going“, et teaksime osalejate arvuga arvestada.

 

Häkkimiseni!


© Copyright 2020
JCI Estonia MTÜ I Reg nr: 80089741 I jci@jci.ee

facebookyoutube