“Häki iseennast” vol 7 – Tõnis Erissaar’e eluhäkid

calendar

Päev/Aeg
24.03.21 - 18:00 - 19:30


 

Hüüdsime välja, et „Häki iseennast“ vebinaride seeriasse on oodata ühte ägedat meesesinejat. Ja siit ta nüüd tuleb…

Juba 24. märtsil 2021.a kell 18.00 tuleb oma ägedaid eluhäkke JCI liikmetele ja huvilistele tutvustama JCI Tallinn liige ja mentorluse direktor, Tõnis Erissaar.

Lühidalt võttis Tõnis oma tulevase ettekande kokku lausega „miks kõik elus on õpitav ning kuidas aru saada mis aitab kõige kiiremini edu saavutada.“

Samuti valgustab ta oma teekonda seoses krüptovaluutaga, eriti Bitcoin’iga ning antud teemal tehtud EBS magistööd. Tõstame natukene ka saladuseloori tema USA’s raamatumüügiga saadud õppetundidelt ja kogemustelt – kuidas saada endaga hakkama, kui on palju raskusi.

Seegi kord kutsume kõiki Tõnise vajalikest häkkidest osa saama virtuaalselt. Kohtumisega saad liituda lingilt 👉 https://meet.google.com/rdr-deta-urr

Kui sa otsid vebinari, mis on vabamas ja arutlevas vormis, siis oled kohe kindlasti sattunud õigesse kohta! „Häki iseennast“ just ongi mitte tüüpiline koolitus ega loeng, vaid kõigilt osalejatelt oodatakse oma mõtete ja kogemuste jagamist, küsimuste küsimist esinejalt ning kaasa rääkimist erinevatel päevakorrale tulnud teemade osas.

Tõnist väga innustab osalejate aktiivsus ja küsimuste küsimine! Samuti annab see esinejale keerulises üle Interneti tehtava ürituse korral aimu osalejate kaasa mõtlemisest ja aktiivsusest.

Tuletame veel kord meelde kõigile, et Tõnis tuleb tutvustama ainult enda kogemusi ja enda peal tehtud eksperimente ning asju, mis just tema peal töötavad. Seega ta ei pretendeeri tõele ning tema häkid ei pruugigi sinu peal töötada ja see on ka täiesti ok. Katseta siis midagi muud!

Sul on ka häkke teiste inimestega jagada? Palun anna ennast ülesse kas Daisy’le või Kerli’le.

Kindlasti pane Facebook’i üritusele „Going“ lingilt https://fb.me/e/84LJUDZax, et teaksime osalejatega arvuga arvestada.

Häkkimiseni!


© Copyright 2020
JCI Estonia MTÜ I Reg nr: 80089741 I jci@jci.ee

facebookyoutube