Inspiratsiooniõhtu Kaido Pajumaaga

calendar

Päev/Aeg
22.04.15 - 18:00 - 20:00
Köleri 2 kohvik


Kaido Pajumaa on Tartu Ülikooli majandusteaduskonna lõpetanud endine hansapankur ja ehitusettevõtja, kes hakkas peale pankroti üleelamist 2006. aastal oma elule uusi väljundeid otsima. Tundes kirge  kirjutamise vastu käivitas ta 2008. aastal üheks Eesti populaarseimaks enesearenguportaaliks kujunenud www.sisekosmos.ee, milles avaldatud lugude põhjal ilmus 2014. aasta sügisel raamat  “Jalutuskäigud sisekosmoses”.

Täna tegeleb ta Motivaator.ee kaudu valdavalt juhtide ja meeskondade koolitamisega kahel suunal – “Mitterahaline motiveerimine” ja “Enesemotiveerimise kunst”. Motivaatori eesmärgiks on aidata inimestel oma tööst rohkem rõõmu tunda ja anda juhtidele lisaks palgale ka mitterahalisi motivatsioonimeetodeid selleks, et inimesed end töö juures väärtusliku, õnneliku ja kaasatuna tunneksid ning seeläbi rohkem oma töösse panustaksid. Koolitamisega tegeleb Kaido alates 2009. aastast, mil Sisekosmose lugejad enesearengu koolituste kohta huvi tundma hakkasid.

Peamised tööalased- ja arenguhuvid:  

1) Positiivne (õnne) psühholoogia;

2) Eneseteadlikkuse arendamine;

3) Motivatsioon kui elujõud.

Meeldib kirjutamine, jooga, lohesurf ja lugemine.

Arutleme vestluses järgmiste küsimuste üle:
Kes on juht?
Kuidas head juhti ära tunda?
Kes juhti motiveerib?
Kas ka heal juhil võib pind jalge alt kaduda?
Kuidas jääda terveks kaoses?
Mentaalne vs. füüsiline tasakaal?
Maksimaalne osalejate arv ühel õhtul on 25 inimest. Osalemine  on kõikidele JCI Tallinn liikmetele tasuta, kandidaatidele 5€ ja huvilistele/külalistele 10€ õhtu kohta.

Anna märku oma osalemise soovist SIIN.

NB! Registreerumine on lõplik, kui oled saanud vastava kinnituse emaili teel.


© Copyright 2020
JCI Estonia MTÜ I Reg nr: 80089741 I jci@jci.ee

facebookyoutube