JCI Estonia Akadeemia 2019

calendar

Päev/Aeg
16.08.19 - 18.08.19 - Terve päev
Simisalu Loodusmaja


Tänaste ja homsete liidrite heaks!

Tead ju neid hullumeelseid 48-tunniseid häkatone, mille raames töötatakse ööd ja päevad, et ideedest saaksid lahendused? Eesti Akadeemia on umbes-täpselt samasugune, ainsa vahega, et häkime peamiselt iseennast ning magada saab veidike rohkem. Nali, tegelikult ei saa.

Eesti Akadeemia on liidrite kasvukiirendi, mis pakub nii personaalse arengu võimalust kui ka tööriistu ja teadmisi kojas juhtivas rollis töötamiseks. Sind on ootamas 48 järjestikust tundi unustamatut liidrikoolitust, meeskonnaks kasvamist, personaalset coachimist, enda piiride avastamist ja nende ületamist!

See on koht Sulle, kui Sul on ambitsiooni võtta kojas liidripositsioon, oled valmis nii personaalseteks kui professionaalseteks väljakutseteks ning soovid üheskoos oma mõtte- ja kojakaaslastega teha teadlikke otsuseid ja kogeda eduelamusi.

Kuid ole valmis öösel kell 3 lahendama loovusülesandeid, kell 4 otsima vastuseid käsiraamatutest ja põhikirjadest, astuma ettekannetega oma kaaskodalaste ette, kaasama inimesi ja tegema promo ettevõtmistele… ning hommikul kell 7 külma vette hüppama!

Eesti Akadeemia 2019 toimub 16.-18. augustil Simisalu loodusmajas ning sel aastal oodatakse osalema vaid neid jayceekaid, kellel varasem akadeemiakogemus puudub. Jah, sa lugesid õigesti! Kuna pärast maailmakongressi korraldamist on just eriti oluline uute aktiivsete eestvedajate pealekasv, siis ootame sel korral end arendama n-ö uusi nägusid, kes järgmisel aastal saavad end tõestada tugevate liidritena. Igale kojale on taaskord ette nähtud 3 kohta, mille osalustasu (100€) katab kokkuleppeliselt koda ise. PS. Kui kohti jääb üle, saab kodadest osalema pretendeerida ka rohkem kui kolm liiget.

 

Registreerumine on avatud kuni 16. juulini siin: https://fienta.com/et/jci-estonia-akadeemia-2019

Lisainfo: Annet Muru | annetmuru@gmail.com | +372 5323 5266


© Copyright 2020
JCI Estonia MTÜ I Reg nr: 80089741 I jci@jci.ee

facebookyoutube