JCI Estonia Suvepäevad 2019 “JCI Sanatoorium”

calendar

Päev/Aeg
19.07.19 - 21.07.19 - 17:00 - 12:00


JCI Toomemäe kutsub – ainult kolmeks päevaks avab otse kauni Võrtsjärve kaldal Veldemani Puhkekeskuses uksed JCI Sanatoorium! Sanatoorium? Sanatoorium – see on puhkus, baar, kojakaaslased, muusika! Mina olen täiesti terve jayceekas ja tahan seda kõike saada! See on koht, kus naised ei vingu ja mehed ei nuta!

Ära lase argirutiinil end murda ja hangi kiiremas korras saatekiri Toomemäe meditsiiniliselt personalilt 19 – 21.juuliks 2019!

Võta sõbrad kaasa ja tule turguta keha ning erguta vaimu ja meeli erinevate teraapiatega. Alustuseks juurime nutiteraapiaga välja selle hirmsa üksildust soodustava sõltuvuse. Saunateraapias osalejad saavad korralikku viharavi. Keha ja vaimu saab rannas (või mullivannis) virgutada veeteraapiaga. Täielikuks lõõgastumiseks pakume sanatooriumis osalejatele veel nt toitumis-, värvi-, muda-, valgus-, pimedus-, aroomi-, tšakra-, grupi-, naeru-, massaaži-, õnne- ja veel muidki teraapiaid. Keskmisest suuremat aktiivsust üles näitavatele osalejatele võimaldame mängu- ja sporditeraapiat. Varajaste hommikutundideni on kavas tantsu- ja muusikateraapia koos bändi ja DJ-ga.

Soeta sanatooriumituusik kohe ja saad selle Fresh UP’i erihinnaga ekstrasoodsalt: 78€ (tasumisega kuni 31.oktoober). Palatikohti koos voodiga jagub 50 kiiremale! Kiirustage, seltsimehed unetud, kiirutage! Kellele voodikohta ei jagu, saavad nautida kas kaisuteraapiat või värske õhu teraapiat ning tulla oma telgiga. Tuusiku hind sisaldab 5 toitlustuskorda, esimesele 50 tuusiku eest tasujale palatikohta koos voodiga (ülejäänutele telgikoht), meelelahutusprogrammi ning sauna- ja muid teraapiaid. Täpsem hinnainfo kodulehel sanatoorium.jci.ee

TÄHELEPANU! Tegemist on ravimeetodiga, millega kaasneb imeline tervenemine! Üksikud kõrvalmõjud võivad esineda vaid unetus- ja joogiteraapiaga liialdanutel. Täiendava informatsiooni saamiseks palume pöörduda Toomemäe meditsiinilise personali poole (ravijuht: Anne Rebenits, e-mail annerebenits@gmail.com).

Rohkem infot http://sanatoorium.jci.ee/


© Copyright 2020
JCI Estonia MTÜ I Reg nr: 80089741 I jci@jci.ee

facebookyoutube