JCI Estonia vestlusõhtu: Virtuaalkonverentsi edutegurid

calendar

Päev/Aeg
23.02.21 - 19:00 - 20:00


Kas see, et täna toimuvad enamik sündmusi veebikeskkondades on õnnistus või nuhtlus? Kas isolatsioon ja reisipiirangud on viinud meid teineteisest kaugemale või toonud just palju lähemale? Kas see, kui asju ei saa teha enam nii nagu alati tehti tähendab ajastu lõppu või uue ajastu algust? Mida sina sellest kõigest arvad? Aga mida arvab sellest Anneli?
Anneli Ohvril on JCI Estonia senaator, JCI Go Koja asutaja ning JCI Estonia president 2011. Anneli on muutuste juht, turundusekspert, keskkonna- ja sotsiaalprojektide eestvedaja ning koolitaja. Ta oli Eesti Vabariik 100 juhtrühma liige ning vedas eest turunduse ja kommunikatsioonitiimi. Anneli on olnud Teeme Ära liikumise üks algatajatest, millest tänaseks on kasvanud välja maailma üks suurimaid keskkonnaorganisatsioone Let´s do it World . See võrgustik ühendab liidreid ja tiime 150-s riigis ning kaasab iga aasta kümneid miljoneid inimesi maailmakoristusse. Ta on 2012. aastal pärjatud Silmapaistva Noore Eestlase tiitliga. Kõige hilisematest Anneli väljapaistvatest tegemistest on “Let´s do it World Conference 2021” korraldamine virtuaalselt.
Anneli on üliinimene, sest tema poolt korda saadetud positiivsete tegude nimekiri on lõputu.
23. veebruaril uurime Annelilt, kas virtuaalne konverents on koroonajastu hädalahendus või hoopis uus tase konverentsikogemuse loomisel, milliseid väljakutseid esitab virtuaalsete konverentside korraldamine ja mis on siin peamised edufaktorid. Kas uus elukorraldus seab meie eesmärkidele piirid või kas piire tegelikult üldse on?
Üritust modereerib JCI Viljandimaa president ja kogukonnaaktivist Jaana Hinno.
Üritus on suunatud JCI liikmetele ja huvilistele.
Registreeri siit: https://bit.ly/3pBiRBk

© Copyright 2020
JCI Estonia MTÜ I Reg nr: 80089741 I jci@jci.ee

facebookyoutube