JCI Estonia Volleturniir

calendar

Päev/Aeg
15.08.15 - 11:00 - 17:00
Lähte spordihalli võrkpalliväljakud


TÄIENDATUD

Suvi on kätte jõudnud, rannahooaeg avatud ning loodetavasti leidub ka neid, kes mõnusa päikese käes juba palli on mänginud. Seega on just nüüd õige aeg JCI Võrkpalliturniirile mõtlema ning trenni tegema hakata, et augustis toimuvalt volleturniirilt karikas koju viia!

Pärast turniiri suundume saunapeole Luunjasse. Kuna pidu sisaldab nii saunarenti kui sööki-jooki, siis oleks aus, kui ka fännid oma osaluse eest tasuks (tiimidel on see osalustasu sisse juba arvestatud). Seega kui õhtul soovivad meiega ühineda ka mitte-tiimiliikmed, siis palume neil kaasa võtta osalustasu 5 eurot/inimese kohta. Et oskaksime toitude-jookidega arvestada, palume fännidel kindlasti osalusest teada anda, registreerides end kodulehel ja kirjutades “Comments” alla märksõna SAUN.

Kuna turniir toimub laupäeval, siis on Tartu ööelul meile kindlasti midagi huvitavat pakkuda. Seepärast palun anda märku ka kõigil nendel, kes on huvitatud umbes kella 21-22 ajal kesklinnas kokkusaamisest ja millegi huvitava tegemisest. Seda saab teha samuti kodulehel, kirjutas registreerides “Comments” alla märksõna PIDU.
Kes aga on huvitatud nii õhtusest fännipaketist kui hilisõhtustest tegemistest Tartus, saab registreerides kommentaaride alla kirja panna SAUN+PIDU.

Eelmise aasta sündmuse järel tuli teistelt kodadelt palju häid ettepanekuid turniiri korraldamise osas. Kahjuks kõik need rakendust ei leidnud, aga toimunud on ka mõned muudatused. Reeglitest täpsemalt:

 1. Et muuta mäng lihtsamaks ning lõbusamaks kõikidele osavõtjatele, toimub tänavune volleturniir saalivõrkpalli reeglitega. (Kuna me kõik oleme nooremas või vanemas eas mänginud võrkpalli, kuid mitte kõik meist pole mänginud rannavõrkpalli FIVB määruste järgi, siis reeglid on kõikidele lihtsamad ja seetõttu jääb rohkem aega mängu nautimiseks).
 2. Meesmängijal on keelatud naismängijat sulustada (blokeerida).
 3. Ühte võistkonda kuulub max 4 mängijat, kellest 3 peavad olema väljakul, kellest omakorda vähemalt 1 mängija peab olema naissoost.
 4. Võistkonda võivad kuuluda JCI liikmed, liikmekandidaadid ning sõbrad.
 5. Meessoost sõbra puhul võib olla väljakul 1 mängija, naissoost sõbra puhul aga suisa 2 mängijat korraga.
 6. Kui enda kojast ei suudeta mingil põhjusel võistkonda kokku saada, on lubatud erinevate kodade vahel ühine võistkond kokku panna.

Võistkonna saad kodulehel kirja panna väljalogituna, lisades nime lahtrisse oma võistkonna nime ja spaces lahtrisse kohtade arvu!

Turniiril aitab mänge läbi viia kaks kohtunikku, seega kõik osalejad saavad nautida mängimisrõõme ning ei pea vilistamise pärast muret tundma!

JCI Toomemäe Tiigrid on volleturniiri võitnud juba 2 korda järjest. Kas tuleb ka kolmas kord või suundub seekord karikas teise kotta, selgub juba 15ndal augustil Lähtel. Seega pane oma võistkond kokku, tehke koos paar trenni ning tulge karikat jahtima! Lähte ning Tartumaa on koht kuhu tulla ning veeta mõnus suvine nädalavahetus 🙂

Küsimuste või ettepanekute korral helista või kirjuta mulle julgelt. Hoia sündmusel silma peal ka Facebookis. Seni aga rohket trenni, päikest ja rõõmu!

Rohket osavõttu oodates

Madis-Arno Küüsvek
JCI Toomemäe
E-mail: madis.kuusvek@gmail.com
Tel: 5373 0018


Liitu üritusega

Registreerimine on lõppenud


Osalejad: 25
 • Toomemäe Tiigrid
 • B&M Pallikütid
 • JCI Rakvere
 • JCI e-KODA
 • JCI Viljandimaa
 • JCI Toompea
 • JCI Tallinn Tempo
 • JCI Tallinn
 • Kristjan Täht

© Copyright 2020
JCI Estonia MTÜ I Reg nr: 80089741 I jci@jci.ee

facebookyoutube