JCI Fresh Up: Värske algus

calendar

Päev/Aeg
17.10.20 - 18.10.20 - 11:00 - 03:00
Pööning


Aasta 2020 on seni olnud kõike muud kui selline, mida keegi meist oleks osanud oodata. Uus oht, uued harjumused, uus normaalsus. Ehk on nüüd aeg ka uuesti alustada ja teha üks restart? Alustame päris algusest ning räägime, kuidas üksteise mõistmine, selgete eesmärkide seadmine ja suurelt unistamine avavad meile seni peidus olnud võimalusi.

“Minust sõltub” – meeskonna toimimise valem (Elmo Puidet, JCI Toompea)

Kõikide projektide alus on meeskond. Kõikide meeskondade alus on omavaheline suhtlus. Suurepärane suhtlus algab iseenda ja kaaslaste/kolleegide tundmisest. Räägime teemadel, kuidas leida ja esitada meeskonnaliikmete tugevusi ja nõrkusi, kuidas valida õigeid tööriistu erinevate inimtüüpidega suhtlemisel ning kuidas saada parem tulemus meeskonnasisesel suhtlemisel ja ka lõpuks meeskonnatöö tulemuses.

Eesmärgi vägi (Ojari Paas, JCI Haapsalu)

Lewis Carrolli raamatus „Alice Imedemaal“ küsib Alice Irvikkassilt nõu, kuhu ta minema peaks, lisades, et tal on enam-vähem ükskõik, kuhu jõuda. Irvikkass vastab selle peale: „Siis ei ole tähtis, kuhupoole lähed.“ Oma raja leidmiseks ehk eesmärkide-sihtide püstitamiseks tuleb enda jaoks lahti mõtestada, MIKS me midagi teeme – ja sageli on põhjused sügavamal, kui esmapilgul näida võib.

Maailm vajab suurelt mõtlejaid (Anneli Ohvril, JCI GO Koda)

Oma eesmärkidesse uskumine ja initsiatiivi võtmine on kaks asja, mis muudavad maailma. Kes seab meie eesmärkidele piirid või kas neid piire tegelikult üldse on? Üks vana ja tark mees nimega Mort Utley ütles kord, et kui mõtled piisavalt suurelt, siis juhtub kindlasti midagi head. Arutame ja jagame lugusid sellest, kuidas unistused ja kõrged eesmärgid kõigi hirmude kiuste järjekindlalt päriseluks muuta.
.
Pärast pikka ja inspireerivat koolituspäeva teeme väikse pausi, et jõuaks keha kinnitada ja piduriided selga tõmmata. Õhtul aga kohtume taas, et omavahel lähemalt tutvuda ja koos meelt lahutada. Pööning on ainult meie jaoks avatud hiliste öötundideni!

 Aeg: 17.10 kell 11:00 – 18.10 kell 03:00
 Koht: Pööning (Tartu 9, Viljandi)
️ Hind: 30€

Pilet sisaldab koolituspäeva koos lõunasöögi ja kohvi-teega ning õhtust meelelahutust koos snäkkide ja tervitusjoogiga. Oma pileti saad soetada siit: https://fienta.com/et/jci-fresh-up-2020
.
Näeme Viljandis! 

© Copyright 2020
JCI Estonia MTÜ I Reg nr: 80089741 I jci@jci.ee

facebookyoutube