JCI Kevadkonverents 2020 “Sulle on sõnum” ja TOYP Auhinnatseremoonia

calendar

Päev/Aeg
04.04.20 - 00:00


JCI Kevadkonverents 2020 “Sulle on sõnum” ja TOYP Auhinnatseremoonia

Selle aasta konverentsi peateemaks on kommunikatsioon, suhtlus, sõnumite edastamise ja vastuvõtmise kunst, ilu, võlu, valu ja olulisus. 

Konverentsi vürtsitab eel- ja järelprogramm ning õhtune TOYP  (Silmapaistev Noor Eestlane) auhinnatseremoonia & gala.

Põhipäev ehk konverents tuleb sisutihe – parajalt teoreetiline ja parajalt praktiline. Konverentsi esinejate sekka kutsume tippetegijaid nii ettevõtte juhtide, psühholoogide, kommunikatsioonispetsialistide, teadlaste kui ka tuntud telenägude seast, kelle kõigi igapäevaseks “leivaks” on ühine nimetaja – suhtlus ja/või kommunikatsioon. 

Tehnoloogia areng on tänaseks jõudnud nii kaugele, et masinad ja tehisintellektid teevad ära suure osa inimese tööst, küll aga ei asenda mitte miski vahetut inimsuhtlust. Võid olla tippspetsialist, kuid kui sa ei ole empaatiavõimeline ning ei oska suhelda, tuleb karjääriredelil ette piir, millest üle saavad vaid need, kel on see “miski”. Kiire elutempo juures unustame ära, et oleme kõik erinevad ning meil on erinevad vajadused. Barjäärid suhtlemisel on ühel või teisel hetkel ja moel puudutanud meid kõiki. Mida paremini me mõistame teist osapoolt ja arusaadavamalt suudame talle edastada enda sõnumeid, seda kiiremini jõuame soovitud eesmärgini ja seda lihtsam on edasi liikuda uute eesmärkideni. Ehk siis saavutame edu.

Tööjõuturul on üha enam laitmatust CV’st olulisem kohanemisvõime ja suhtlusoskus. Keskkond on niivõrd kiiresti muutuv, et uued praktilised oskused suudab nutikas inimene omandada üpris kiirelt. Kuidas olla see suhtlemise superkangelane, keda kõik tahavad enda tiimi, kes suudab mõista erinevaid inimtüüpe, anda konstruktiivset tagasisidet ning võtta vastu tagasisidet ning sellest õppida? 

Konverentsi alateemad:

  • Mina kui sõnumi edastaja
  • Juht kui sõnumi edastaja ja sisekommunikatsiooni liider
  • Sõnumi edastamine väliskommunikatsioonis
  • Rahvusvaheline suhtlus

Kevadkonverentsi toob teieni JCI e-Koda.


© Copyright 2018
JCI Estonia MTÜ I Reg nr: 80089741 I jci@jci.ee

facebooktwitteryoutube