JCI Rapla Stardipauk ehk koolituspäev “Recovery” + Aasta Alguse Pidu

calendar

Päev/Aeg
01.02.20 - 02.02.20 - 10:00 - 01:00
Rapla Kultuurikeskus


 

Kui tunned, et ‘New year, new me’ ei ole veel päris õnnestunud, siis JCI Rapla kutsub Sind üles oma probleeme lahendama 1. veebruaril 2020 toimuval Stardipaugul! Ühe päeva jooksul annavad professionaalid nõu, kuidas händlida rappa läinud suhteid, rahavalu, demotiveerivat keskkonda või kuidas päästa oma ettevõtet.

Stardipauguna tuntuks saanud koolituspäev toimub niisiis 01.02.2020 algusega kell 10.00 Rapla Kinos ning seekordseks motoks on “Recovery” ning esimeseks kinnitatud esinejaks Rahakratt.

Rahakratt on Eesti loetuima rahablogi www.rahakratt.ee looja ja isehakanud oligarh, kes on oma blogis maha kõndinud ja dokumenteerinud tänaseks juba 4-aastase #finantsvabadussõja teekonna. Tema eesmärk on panna palgatööga tulnud mündid investeerimisega tulevaid kupüüre tegema. Rahakratt plaanib päriselt ka ja hästi kähku rikkaks saada ning oma lugejad endaga kaasa võtta.

Omapärane on see, et blogi autor on anonüümne ega ole oma kanalite reklaamile mitte ühtegi senti kulutanud (üks põhjus on see, et ta on õudselt kitsi). Nelja aastaga on Rahakrati blogil igakuiselt 15 000 – 20 000 lugejat pluss kokku ligi 5 000 Facebooki ning Instagrami jälitajat. Kõik need inimesed on teda kuidagi üles leidnud ja hakanud huvipakkuva sisu tõttu fännama. Tänaseks toob blogi autorile 500€ – 2 500€ kuus investeerimise, koostööpostituste ja affiliate marketing’i näol. Fännid armastavad Rahakratti juba rohkemgi kui viilutatud saia, labradori kutsikaid ja Arvo Pärti kokku.

Tavaelus on Rahakratt suvaline magalarajooni jope, kellele ei ole võõras trolliga sõitmine, kes oskab s*tal ajal tatrast mitukümmet erinevat rooga valmistada, toitub peamiselt sihikindlusest ja naabri wifist ning kellele meeldib vabal ajal olla oma lugejate eest (finantsiliselt) alasti. Rahakratt on Eesti esimene finfluencer (financial influencer)!

Peale seda, kui koolituspäeval on pea uutest teadmistest pilgeni täis topitud, tuleb kindlasti vaimu ja keha turgutada – selleks pakub hea võimaluse vana hea Aasta Alguse Pidu oma klassikalise piduliku ametiketitseremoonia ja õhtusöögi, misside, loterii, öösupi ja palju muu toredaga.Toimub see samuti 01.02.2020 ning algusega kell 19:00 Rapla Kultuurimajas. Jalga on võimalik keerutada suurepärase tantsumuusika saatel, mida teeb ansambel THE SKYLINE, kelle repertuaaris on rikkalik valik pop– ja rockiklassika hitte läbi aegade nii eesti kui inglise keeles.

Piletinfo: https://fienta.com/et/koolituspaev-recovery

Kohtumiseni Raplas!


© Copyright 2018
JCI Estonia MTÜ I Reg nr: 80089741 I jci@jci.ee

facebooktwitteryoutube