JCI Stardipauk 2022: Lase ideedel lennata!

calendar

Päev/Aeg
29.01.22 - 30.01.22 - 10:00 - 12:00
Rapla Kultuurikeskus


Rapla koda kutsub kokku JCI brain power’i, et üheskoos uuele aastale hoog sisse lükata! 💥

Sel korral toimub JCI Stardipaugu päevane programm projektiideede genereerimise formaadis, kus osalejaid juhendavad, inspireerivad ja mentordavad kogenud JCI liikmed. See saab olema justkui miniakadeemia, mille raames tuvastame meie kogukondades esinevad valukohad, defineerime nende juurpõhjused, ideetame ja valideerime võimalikke lahendusi ning pitchime tulemusi.

Osalema on oodatud kõikide kodade liikmed! Kohapeal moodustame ~5-liikmelised laudkonnad, kes hakkavad tiimitööna ideid genereerima. Kuidas ürituseks valmistuda? Märka igapäevaselt enda ümber toimuvat ning pane kirja, mis sind häirib või vajaks parendust. See on heaks sisendiks edasiseks grupiaruteluks.

Koolituspäeva viivad läbi Jaanika Lill ja Inga Keldo. Inspiratsiooniesinejate ja kohapealsete mentorite ridades on Anu Ruul, Siim Lepisk, Ene Seidla, Veiko Paalandi ja Annet Muru.

Kell 19.00 tõmbame peokingad jalga ning tähistame tegusa tööpäeva lõppu aasta alguse peoga, kust ei puudu ka legendaarne loterii! 💃

Seega, paneme kalendrisse kirja:

📅 Aeg: 29.01 kell 09.30 – 30.01 kell 02.00
📍 Koht: Rapla

Pilet sisaldab koolituspäeva koos lõunasöögi ja snäkipausidega ning õhtust pidu koos õhtusöögi ja meelelahutusega. Oma pileti saad soetada kuni 24. jaanuarini siit. https://fienta.com/et/lase-ideedel-lennata

Näeme Raplas! 👋


© Copyright 2020
JCI Estonia MTÜ I Reg nr: 80089741 I jci@jci.ee

facebookyoutube