TÜHISTATUD! JCI Tallinna Inspiratsiooniõhu koos Kristel Kruustükiga

calendar

Päev/Aeg
26.09.18 - 18:00 - 21:00
Musita Resto & Bar


TÜHISTATUD!!

Kahjuks on üritus tühistatud seoses esineja ootamatute kohustustega välismaal.

Septembrikuus tuleb taas Tallinna koja legendaare inspiratsiooniõhtu, mille esimeseks külaliseks on tarkvara testimise ettevõtte asutaja ja juht Kristel Kruustük, kes usub sellesse, mida ta teeb ning peab seda ka oma edu aluseks.
Tehnoloogiavaldkonda sattus Kristel juhuslikult keskkoolile järgnenud suvise ettekandja karjääri Londonis. Soovituste tulemusena otsustas ta koju naasedes TTÜ IT Kolledžisse tarkvaraarendust õppima asuda, mis oli juba tol ajal paljude noorte seas populaarne valik.

Kooli kõrvalt testijana tööle asudes veendus Kristel, et just see on valdkond, milles ta soovib jätkata. Ta nägi testija rollis võimalust ka enda isikuomaduste heaks ärakasutamiseks, kuna erinevalt mitmetest teistest IT-valdkonna rollidest, eeldas töö ka head suhtlemise ja projektijuhtimise oskust.

Pärast õpingute lõppu otsustas Kristel koos oma tollase elukaaslase ja tänase abikaasaga hoopis rändama minna. Seiklus lõppes pärast San Franciscot ja Dominikaani Vabariiki taas Londonis, kus elades Kristelil ka Testlio loomise mõte tekkis. Ta tegi erinevate firmadega koostööd ja nägi testimises puudujääke, mida oma ettevõtte näol lahendada võiks. Koos Markoga andsid nad ideele viimase lihvi ja sealt see kõik algas.

Tänaseks on Kristel eduka idufirma juhtimisega suurepäraselt hakkama saanud. Ta on abielus ja ema ning lõõgastub pulmakingiks saadud hobusega ratsutades. Miski ei tule aga lihtsalt ja nii on ka Kristel pidanud läbi raskuste tähtete poole jõudmiseks tegema keerulisi valikuid ning ebaõnnestumistest õppima. Aasta Noore Ettevõtja Preemia ja inspireeriv edulugu tõestab, et Kristel saab kõigega hakkama.

Maksimaalne osalejate arv ühel õhtul on kuni 25 inimest, milleks tuleb siin eelregistreerida. (Peagi avame registreerimise!)

Osalemine on kõikidele Tallinna koja liikmetele ja kandidaatidele tasuta, huvilistele ja külalistele 5€ õhtu kohta. Õhtu eest saab tasuda sularahas kohapeal.

Palun saabu kohale juba sutsu varem, sest jutuõhtu algab täpselt kell 18:00.

Tule ja saa inspireeritud!

 

Info ja täpsustused: katrekatre@gmail.com


© Copyright 2020
JCI Estonia MTÜ I Reg nr: 80089741 I jci@jci.ee

facebookyoutube