JCI Toompea: Glögiõhtu / keti üleandmine

calendar

Päev/Aeg
18.12.15 - 19:00 - 23:30
Merchant's House Hotel


Kallis Toompealane ja meie kalli koja sõber,

Kutsun Sind selle aasta viimasele glamuursele kogunemisele – JCI Toompea glögiõhtule. Öös on glamuuri ja aasta hakkab vaikselt läbi saama, mis on suurepärane võimalus tulla veel korra kokku, tunda rõõmu koosviibimisest ja nautida head programmi. Olgu programm praegu veel saladuseks, aga ole
valmis üllatusteks – saame üheskoos teha midagi huvitavat ja tervitame ka üllatusesinejat.

Programmi kõige tähtsam osa on aga see, et JCI Toompea presidendikett langeb uue presidendi õlgadele.

Pean tunnistama, et see kett on mulle saanud väga armsaks. Mitte ainult sellepärast, et tegemist on ilusa ketiga, millega on uhke gaaladel ja glamuursetel pidudel käia. Aga sellepärast, et see sümboliseerib meie koda, meie kodalasi, meie toredaid ideid, meie saavutusi! Uhke tunne on olla Toompealane!

2015. aasta on olnud elamusterohke ja mul on olnud suur au olla Toompea koja president 2015. Tänan kõiki kodalasi selle suurepärase võimaluse eest!

Ootan Sind 18.detsembril kl 19 Merchants House Ice Bar’is (Dunkri 4/6, Vanalinn). Võtame 2015.a saavutused kokku ja naudime ilusat õhtut.
Osavõtt on kõigile tasuta, lisaks kostitab JCI Toompea külalisi imemaitsva hõõgveiniga. Õhtu jooksul on avatud baar, kust igaüks saab tellida vastavalt oma soovile ja maitsele süüa/juua.

Liitu ürituse FB lehega: https://goo.gl/xXJ64G

Lisainfo:
Raigo Raid
JCI Toompea Pres 2015
tel nr 5113533

 


© Copyright 2020
JCI Estonia MTÜ I Reg nr: 80089741 I jci@jci.ee

facebookyoutube