JCI Toompea kojalõuna Supelsakstes

calendar

Päev/Aeg
29.01.19 - 12:30 - 13:30
Supelsaksad


Hea JCI Toompea liige, sõber ja huviline!

Tere tulemast uue aasta esimesele kojalõunale! See saab toimuma mõistagi Supelsakste Tallinna restoranis. Põhjus osalt ka selles, et kutse autor on ise Pärnust pärit ja igatseb juba päikest, plätudes ja ujumisriietes voorivaid rõõmsaid rahvamasse, lillelisi verandasid ja pikki sooje suveõhtuid.

Kohvik on suvel avatud Pärnus, kuid talveks kolib sinna, kuhu enamik inimesi talvituma läheb – Tallinnasse. Ettevõtmine sai alguse ühe noore naise kinnisideest. Tema 9-aastaselt peetud kodukohvikut mäletavad naabrid ja sõbrad siiani, alles on ka lapse kujundatud menüüd. Rohkem saab näha ja lugeda siit: http://www.supelsaksad.ee/meie-kohvikust/eellugu/

Palume tulijatel või võib-olla tulijatel endast Facebookis märku anda: https://www.facebook.com/events/492571987817296/?ti=cl

Kohtumiseni Supelsakstes (kuid mitte päris ujukates ja plätudes 😉)

 

Päikseliste tervitustega

Grete

 

 

PS! JCI Toompea kojalõunad toimuvad iga kuu viimasel teisipäeval ning iga kord uues ja huvitavas söögikohas. Kojalõuna on tore üritus, kus meeldivas seltskonnas tutvuda Tallinna söögikohtadega ning saada ülevaade või hoida end kursis koja tegevustega.

Täpsustavate küsimuste korral  võta julgelt ühendust Maarjaga kirjutades maarja.mandmets@gmail.com või helistades telefonil 58 053 765.


© Copyright 2020
JCI Estonia MTÜ I Reg nr: 80089741 I jci@jci.ee

facebookyoutube