JCI Toompea Septembrikuu kojalõuna restoranis ÜLO

calendar

Päev/Aeg
25.09.18 - 12:00 - 13:00
Restoran ÜLO


Armsad Toompealased ja sõbrad!

Alustame traditsiooniliste kojalõunatega – 25.septembril sööme restoranis ÜLO!
Erinevad arvustused kirjeldavad ÜLO-t järgmiselt:
Vanamoodsa eesti mehe nimega restoran Ülo on ülimalt kaasaegne: lihtne värvirõõmus sisekujundus, külalislahke suhtlusstiil, rääkimata menüüst, mis on täis üllatavaid uusi maitsekooslusi. Ülol tunneb trende ja nii moodustavad menüüs valdava osa põnevad taimetoidud, liha- ja kalatoite tuleb otsida eraldi osast. Restorani peakokk on juba kooliajal Eesti parima noorkoka tiitli pälvinud Johannes Hõimoja.
Kui sinu lemmikrestoranide hulka kuuluvad Rain Tungeri juhitavad külalislahkuse lipulaevad Rataskaevu 16 ja Pegasus, võid rõõmustada – samasse heasse perekonda kuulub nüüd ka Ülo.
Restoran ÜLO (Kopli 16) asub Telliskivi Loomelinnaku lähedal ja on suurepärane koht, kus lõuna- või õhtusööki nautida . Restoran on kohe tee ääres, mistõttu võiks seda väga lihtne olla üles leida. Lähedal on ka trammipeatus ning Balti Jaama Turu parkla, seega saab mugavalt restorani külastada nii jalgsi kui ka autoga.
Road on paraja suurusega — pearoast sai kõhu täis küll, eelroad ja magustoidud on veidi pisemad. Menüüs on valikut ka omnivooridele, kes soovivad praadi näiteks liha või kalaga. Ka joogimenüü on väga lai, saab kokteile, veine, karastusjooke ning kuumemat keelekastet

Anna oma tulekust teada kas JCI Toompea FB Ürituse lehel või  kirjutades triin.urb(ät)gmail.com

Kohtumiseni ÜLO-s!
Triin Urb


© Copyright 2020
JCI Estonia MTÜ I Reg nr: 80089741 I jci@jci.ee

facebookyoutube