Ärifoorum: Vein & Juhendatud networking koos JCI tutvustusega

calendar

Päev/Aeg
14.10.21 - 19:00 - 22:00
Juustukuningate Stuudio


ÄRIFOORUM ALUSTAB UUT HOOAEGA!
Uue hooaja esimene Ärifoorum on varasematest veidi teistmoodi. Võtame põhifookuseks networkimise ning veedame üksteisega mõnusalt ja kasulikult aega.
MIKS TULLA?
See on suurepärane võimalus uute kontaktide loomiseks ja mis peamine – ei mingeid piinlikke hetki vestluse alustamisel! Oleme kogu networkimise teinud Sinu jaoks mänguliseks ning isegi küsimused vestluspartnerile anname ette! Lisaks pakume klaasike-kaks veini, et saaksid end eriti mõnusalt ja lõõgastunult tunda. Mõned suupisted leiame kindlasti ka, seega ei pea isegi tühja kõhu pärast muretsema.
MIS VEEL PEALE NETWORKIMISE TOIMUB?
Networkimise vahepeal tuleb juttu JCI ehk ettevõtlike noorte koja tegemistest. Ärifoorumi projektijuht Heliina Teder räägib oma loo sellest, kuidas JCI on aidanud tal oma kontaktide võrgustikku laiendada ning mil määral on vabatahtliku organisatsiooniga liitumine ja heategevusprojektide tegemine aidanud kaasa tema isiklikule arengule ning ka ettevõtte kasvule.
KELLELE ON ÜRITUS MÕELDUD?
Kui Sa oled kunagi mõelnud, et sooviksid end ümbritseda teotahteliste inimestega, kes soovivad ühiskonnas positiivset muutust luua ja kes inspireerivad Sind olema parim versioon iseendast, siis see üritus on kindlasti Sulle. See annab Sulle esimese aimduse, mida JCI-s tehakse, millised inimesed seal on ning lisaks saad kohapeal alustada koheselt oma kontaktvõrgustiku laiendamisega.
VEEL OLULIST INFOT?
Nagu ikka, peame ka meie valitsuse poolt kehtestatud piirangutest kinni pidama, seega pääsevad üritusele vaid isikud, kellel on ette näidata vaktsineerimise tõend, läbipõdemise tõend või negatiivne testitulemus. Kiirtesti on võimalik teha ka kohapeal.
Üritus on kõigile TASUTA, k.a kiirtesti tegemine. Kohtade arv on piiratud!
Vajalik registreerimine: https://fienta.com/et/veinjanetworking
Korraldaja: JCI Toompea ettevõtlikud noored:
https://www.jci.ee/kojad/toompea/
Aeg: 14.10 kl 19.00-22.00
Koht: Juustukuningate Stuudio, Masina 20, Tallinn.
Kontakt lisaküsimuste korral: Heliina Teder, +372 53058280
Kohtumiseni Ärifoorumil!

© Copyright 2020
JCI Estonia MTÜ I Reg nr: 80089741 I jci@jci.ee

facebookyoutube