Liidrikool: Juhtimine ja neuroteadus

calendar

Päev/Aeg
09.02.21 - 16:00 - 17:15


Liidrikooli veebruarikuu seminar keskendub juhtimisele ja neuroteadusele. Lühikoolituse jooksul arutleme, mida kõik juhid võiksid teada sellest, kuidas meie aju juhib meid keerulistes olukordades?
Miks me mõnikord oluliste vestluste ajal sulgume endasse, kivineme või siis ründame, süüdistame teisi.
Mis juhtub meiega kui keegi ütleb halvasti või süüdistab meid.
Miks tunded meie loogilise mõtlemise üle ujutavad?
Mida teha, et hoida ennast pidevas stressiolukorras tervena ja kuidas toetada teisi pinge olukorras.
Koolitust viib läbi Ruti Einpalu. Ruti on coach ja koolitaja, varasemalt mitmekülgse kogemusega tippjuht. Ta on töötanud juhina Hansapangas, Draamateatris. Ta on Eestisse toonud suhtlemistreeningute “vanaisa” Thomas Gordoni meetodid ning käivitanud Rahvusvahelise Arvo Pärdi Keskuse.
Ruti on omandanud Erickson College International’i lahenduskeskse coachi ja meeskondliku coachi sertifikaadi ning omab ICF (International Coaching Federation) akrediteeringut PCC. Ruti on töötanud 15 aastat koolitajana ja coachina toetudes lahenduskesksele mõtteviisile ja neuroleadershipi põhimõtetele. Vajadusel loe lisa https://rutieinpalu.com
Ruti usub, et juhid saavutavad oma mõju läbi vestluste. Keerulised vestlused on Ruti lemmikteema alustades arenguvestlustest ja tagasisidest lõpetades pikkade arenguprogrammidega. Ruti ütleb, et arenguprotsess on siis maksimaalselt õnnestunud, kui kõik osapooled on lisaks juhtimisvõimekuse tõusule saanud ka pisut paremaks inimeseks.
Seminarile on oodatud on kõik nii JCI-kad kui ka mitte-JCI-kad. Üritus on tasuta., kuid koolitusele pääseb vaid 40 esimest registreerujat!
Seminar toimub Zoom keskkonnas ning ligipääsulingi saamiseks registreeri ennast Fienta kaudu (https://fienta.com/et/juhtimine-ja-neuroteadus).
Liidrikooli koolitustesarja eesmärgiks on juhtimisest huvitunutele anda ülevaade fundamentaalsetest juhtimisoskustest. Käsitlemisele tulevad teemad nagu suhtlemisoskus, enesekehtestamine, delegeerimine, arenguvestlused, eesmärgistamine, jpm.

© Copyright 2020
JCI Estonia MTÜ I Reg nr: 80089741 I jci@jci.ee

facebookyoutube