Liidrikool: Milline saab olema Sinu juhtimisjalajälg?

calendar

Päev/Aeg
28.10.20 - 18:00 - 20:00
Workland Estonia (Vabaduse)


Koolitusel räägime ootustest juhile, juhiks saamisest ja juhiks olemisest. Eraldi keskendume juhtimisjalajäljele ehk Sinu kui juhi väärtuspakkumisele.
Arutame, miks ja milliseid juhte on erinevates organisatsioonides vaja ning mida organisatsioon juhilt ootab? Mille poolest erinevad keskastme-, esmatasandi- ja tippjuhid? Mida tähendab juhtideta organisatsioon ning kuidas toimub selle juhtimine?
Koolituse käigus mõtestad enda jaoks, miks Sina tahad olla juht või saada juhiks. Kuidas Sa saad iseennast ja teised Sind sellel teekonnal aidata? Õpime seadma ootusi oma juhile, mõistes, mida ootame iseendalt juhina.
Koolituse lõpptulemusena oled astunud olulise sammu enda juhina/juhiks kasvamise teel ning oled seeläbi teadlikum ja sihikindlam (tulevane) juht. Õhtu lõpuks tead, millise jalajälje ehk pärandi soovid Sina oma tänasele või tulevasele meeskonnale jätta.
Arutelu viib läbi praktiseeriv juht ning juhtimiskoolitaja Ivar Raav (https://www.linkedin.com/in/ivarraav). Ivar on eelkõige inspireeritud alustavate juhtide toetamisest ning kogenud juhtide sisemisele kasvule kaasa aitamisest. Ta on toonud juhtimissõnavarasse juhtimisjalajälje mõiste. Ivar omab 15-aastast kogemust inimeste arengule kaasa aitamisel koolitajana ja üle 10 aastat juhtimiskogemust spetsialistide ning peamiselt juhtide juhina Swedbankis, Omnivas ja If Kindlustuses.
Oodatud on kõik JCI-kad, mitte-JCI-kad ja Worklandi kliendid. Üritus on tasuta. Osalemiseks märgi FB’s „Going“ või kirjuta maarja.mandmets@gmail.com. Sissepääsuks vajalikku uksekoodi jagame vahetult enne üritust.
Liidrikooli koolitustesarja eesmärgiks on juhtimisest huvitunutele anda ülevaade fundamentaalsetest juhtimisoskustest. Käsitlemisele tulevad teemad nagu suhtlemisoskus, enesekehtestamine, delegeerimine, arenguvestlused, eesmärgistamine, jpm.

© Copyright 2020
JCI Estonia MTÜ I Reg nr: 80089741 I jci@jci.ee

facebookyoutube