Liidrikool: Muutuste juhtimine ühiskonnas

calendar

Päev/Aeg
21.10.21 - 16:00 - 17:30


Me elame suurel muutuste ajastul. Organisatsioonid peavad ja muutuvadki kiiremini kui eales varem. Seda tekitab nii tehnoloogia areng, keskkonnaprobleemid, globaliseerumine ja samuti pandeemia. Samas McKinsey uuringu järgi 70% alustatud muudatustest organisatsioonides ebaõnnestuvad. Kui soovid ka kas oma organisatsioonis või ühiskonnas laiemalt positiivseid muutuseid ellu kutsuda, siis on koolitus sulle!
Koolitusel räägitakse nii muutuste planeerimisest, takistuste eemaldamisest muutuste teel kui ka üha populaarsemaks saavast nügimise meetodist.
Liidrikooli viib läbi Anneli Ohvril.
Annelil on enam kui 20 aastase kogemusega suure ühiskondliku mõjuga projektide eestvedaja ning koolitaja. Seni suurim projekt juhtida on olnud Maailmakoristus, mis 2019. aastal kaasas 21 miljonit inimest 180-st riigist ning sel aastal juba 190 riiki. Lisaks sellele on tema kontol lugematu hulk erinevaid keskkonna- ja muid projekte Eestis. Lisaks majanduse magistrikraadile lõpetas Anneli 2020. aastal cum laude Tartu Ülikooli uue eriala “ Muutuste juhtimine ühiskonnas”. Anneli Ohvril on JCI senaator #70869, JCI Tallinn president 2006, JCI Go koja kaas-asutaja, JCI Estonia president 2011 ja TOYP Estonia laureaat 2012.
Seminarile on oodatud on kõik nii JCI-kad kui ka mitte-JCI-kad. Üritus on tasuta.
Seminar toimub Zoom keskkonnas ning ligipääsulingi saamiseks registreeri ennast Fienta kaudu (https://fienta.com/muutused-28330).
Liidrikooli koolitustesarja eesmärgiks on juhtimisest huvitunutele anda ülevaade fundamentaalsetest juhtimisoskustest. Käsitlemisele tulevad teemad nagu suhtlemisoskus, enesekehtestamine, delegeerimine, arenguvestlused, eesmärgistamine, jpm.

© Copyright 2020
JCI Estonia MTÜ I Reg nr: 80089741 I jci@jci.ee

facebookyoutube