Liidrikool: Tunnustav juhtimine

calendar

Päev/Aeg
21.01.21 - 17:00 - 18:00


Tunnustav juhtimine ehk kuidas juhtimise kaudu oma inimesi motiveerida? Seminar aitab analüüsida ja mõtestada kuidas teha nii, et meeskond oleks kaasatud, täis tahtmist ja samal ajal saaks töö ka tehtud. Arutleme, mis eristab valdkonna juhtimist inimeste juhtimisest, mis meeskonda lisaks palgale veel motiveerib ning mida inimesed lisaks rahalisele tasule juhilt veel ootavad.
Seminarist saavad nii kogenud, alustavad kui ka juhtimisest huvitujad mõtteainet, kuidas juhtimine meeskonna keskseks kujundada ja seeläbi meeskond edukalt toimima saada.
Lühiseminari viib läbi ettevõtja ja koolitaja Kaido Pajumaa (motivaator.ee/tutvustus/). Mitmetes valdkondades ettevõtjana tegutsenud Kaido käivitas 2013. aastal enesearenguportaaali sisekosmos.ee ning sellest hetkest on kasvanud ka tema koolitushuvi ja tegevused. Viimased 9 aastat on ta ennast pühendanud motivatsiooni ja juhtimiskoolitustele ning aidanud meeskondadel tõhusamaks saada. Kaido on pälvinud kahel järjestikusel aastal, 2016 ja 2017, Äripäeva parima koolitaja tiitli.
Seminarile on oodatud on kõik nii JCI-kad kui ka mitte-JCI-kad. Üritus on tasuta. Seminar toimub Zoom keskkonnas ning ligipääsulingi saamiseks registreeri ennast Fienta kaudu (https://fienta.com/et/liidrikool-tunnustav-juhtimine).
Liidrikooli koolitustesarja eesmärgiks on juhtimisest huvitunutele anda ülevaade fundamentaalsetest juhtimisoskustest. Käsitlemisele tulevad teemad nagu suhtlemisoskus, enesekehtestamine, delegeerimine, arenguvestlused, eesmärgistamine, jpm.

© Copyright 2020
JCI Estonia MTÜ I Reg nr: 80089741 I jci@jci.ee

facebookyoutube