Saa suurepäraseks esinejaks! Koolitus JCI Presenter

calendar

Päev/Aeg
10.12.17 - 10:00 - 18:00
Fahle maja


JCI Presenter on intensiivne ühepäevane koolitus, mille eesmärk on arendada osalejate esinemisoskusi. Meil kõigil on vaja aeg-ajalt esitleda teistele enda suurepärast ideed, kaitsta oma projekti või anda ülevaade projektis toimunust. Just selliseid oskusi päeva jooksul treenimegi, ole valmis kõike läbi praktiseerima.

JCI Presenter’il osalemine ei nõua varasemaid kogemusi ega väljaõpet esinejana – koolitusele võivad tulla kõik, kes tahavad saada paremaks esinejaks.

Soovituslik kursus kõigile kodade juhatuste liikmetele ning projektijuhtidele. Omandatavad oskused on abiks nii JCI tutvustamisel uutele inimestele kui ka JCI ja tööalaste koosolekute läbiviimisel.

Kursuse läbimist tõendab kursuse lõpus väljastatav tunnistus.

Koolitajad: Anni Oja, Kristjan Võrno ja Henry Arnhold

Koolitus toimub eesti keeles. Registreeru alloleval lingil, et projektijuht saaks täiendavad andmed (staatus kojas, kindlasti lisa kontaktid) + kohe pärast seda registreeru ka ametlikus keskkonnas http://www.jci.cc/training/en/jcicourses (vajadusel tee endale seal kasutaja): vali eelmainitud lehel vasakult „PRESENTER“, seejärel ilmub Presenteri kirjeldus, mille alt vali „Register“. Automaatselt tuleb ette Estonia koolitus (kui ei, siis valida „In my country“). Seejärel vajuta rohelist nupukest „register“, anna teada kuidas soovid maksta ning kinnita registreering. 

Koolituse maksumus JCI liikmetele ja kandidaatliikmetele 7€, teistele huvilistele 10€ ( sisaldab kohvipause ja materjale), lõunasöögi eest tuleb eraldi tasuda.

Kohtade arv on piiratud (max 17 inimest), mistõttu palume võimalikult varakult end registreerida.

Koolitus toimub: Tallinnas Fahle majas algusega kell 9.45, orienteeruv lõpuaeg 18.00, kontakt: Marit Kuusk, tel 53488599, e-mail marit.kuusk@jci.ee


Liitu üritusega

Registreerimine on lõppenud


Osalejad: 8
  • Margus Tinkus
  • Sven Allik
  • Siim Pukk
  • Mario Matvei
  • Tiia Sooaluste
  • Laura Jõers
  • Piret
  • Kaisa Rahuoja

© Copyright 2020
JCI Estonia MTÜ I Reg nr: 80089741 I jci@jci.ee

facebookyoutube