Sõbrapäeva matk

calendar

Päev/Aeg
14.02.21 - 11:00 - 14:00
Illi telkimisala


Käes on sõbrapäev ja parim tegevus on aeg veeta parimas seltskonnas!
Jalgsimatk koos interaktiivse loodusviktoriiniga Elva jõe ürgoru metsaradadel
Elva lähedal kaunis männimetsas paiknev Illi telkimisala ja Elva jõe ürgorgu ümbritsevad metsarajad on ideaalsed meeleolukaks sõbrapäevamatkaks. Matkal jagame suured ja väiksemad osalejad tiimidesse, kes teele jäävates asukohtades peavad interaktiivset Loquiz rakendust kasutades vastama loodustemaatilistele valikvastustega küsimustele (15-20 küsimust), ja seda loomulikult aja peale. Nii koguvad osalejad uusi loodusteadmisi ja anname üritusele väikese võistlusliku momendi juurde. Matka lõpus korraldame lastele erinevaid lõbusaid mänge.
Aeg: pühapäev 14.02 algusega kell 11.00
Matkatüüp: jalgsimatk+loodusviktoriin
Kestus ja pikkus: 2 tundi (ca 4 km)+ toitlustamine 30 min
Raskusaste: kerge
Osavõtutasu: täiskasvanutele 10 EUR . Tasumine kohapeal sularahas või ülekandega Mare-Liis Kanarik EE 312200221015531521
Lastele tasuta.
Registreerumine SIIN
Kohalesõitmise juhend: https://goo.gl/maps/Z2GruE3hTfyEg5ZDA Tartust 28 km. Kogunemine Illi telkimisalal kl 11.00.
Riietus, jalanõud ja muu oluline: Riietuda tuleks vastavalt ilmastikuoludele, soovitavalt soojalt ja kihiliselt. Jalanõudest parimad on mugavad kõrge säärega matka- või talvesaapad või siis soe kõrgema säärega kummik. Lapsevanemad võiksid oma pere tarbeks kaasa võtta väiksema matkakoti. Lisaks võiks matkalistel oma tarbeks kaasas olla ka väikese pudeliga vett või mahla ja energiarikas pala (banaan, šokolaad, energiabatoon vms).
Loquizi kasutamine: piisab nutiseadmest, kuhu Loquiz rakendus eelnevalt alla laadida. Igal tiimil on vaja siis ühte täis laetud akuga ja Loquis rakendusega seadet, akupank on soovitatav kaasa võtta.
Toitlustus: Peale matka saavad osalejad sooja suppi ja head paremat 🙂
Kontakt: Mare-Liis Kanarik,55540049
Jooksev info läbi FB lingi

© Copyright 2020
JCI Estonia MTÜ I Reg nr: 80089741 I jci@jci.ee

facebookyoutube