Ettevõtlikkuse konverents “Väärtusta tulevikku”

calendar

Päev/Aeg
30.03.19 - 09:00 - 23:59
Park Inn by Radisson Meriton Conference & Spa Hotel


Konverentsist

Väärtusta Tulevikku on konverents ettevõtlikule inimesele, kelle hinges põleb tugev tegutsemistahe. Antud konverentsi iseloomustavad põnevad tulevikku suunatud mõtted, inspireerivad ja harivad loengud ning praktilised töötoad enda ja meid ümbritseva paremaks mõistmiseks.
Konverentsi eesmärgiks on lahti seletada meie ümber toimuvaid muutuseid ning tõsta meie valmisolekut nendega kaasa minna. Arutame, mida saame teha juba täna, et tulevikus säilitada või parandada oma konkurentsivõimet.

Kus?

Park Inn by Radisson Meriton Conference & Spa Hotel Tallinn 27 Toompuiestee 10149 Tallinn

Millal?

30 Märts, 2019
Laupäev

Konverentsi kava

KONVERENTSIEELNE PÄEV, 29.03:

Ettevõtete külastused – külastame erinevaid edukaid ettevõtteid, kes paistavad silma julgete valikute ning innovaatiliste tulevikku suunatud lahenduste poolest.
PreParty

KONVERENTSIPÄEV, 30.03:
Loengud:

  • Persoonibränd– kuidas läbi persoonibrändi saavutada isiklikke ja professionaalseid eesmärke ning haarata kontroll oma karjääri üle?
  • E-kaubandus – kuhu e-kaubandus liigub ning millist mõju avaldab selle hoogne kasv tavapärasele jaekaubandusele? Kuidas saavutada edu aina tihedamas konkurentsis?
  • Tuleviku organisatsioonistruktuur – kuidas tulla toime Z-generatsiooni uutmoodi suhtumisega töösse ja sellega seotud muutuvate ootustega ettevõttele?
  • Krüptorahad ja uus pangandus – mis tegelikult toimub ja kuhu areneb? Sissevaade valdkonda, arengud, trendid ja tulevik.

Töötoad:

  • Networking – eduka networkingu alustalad ning praktilised harjutused.
  • Persoonibränd ja selle loomine – välisesineja Belgiast
  • Eluplaneerimine – mida sa tegelikult teha tahad ning kuidas seda saavutada?

Õhtu lõpetab pidulik Silmapaistva Noore Eestlase gala koos elava muusika, tantsu ja õhtusöögiga.

Täpsem programm selgub peagi.

Korraldaja

Ettevõtlike Noorte Koda

Ettevõtlike Noorte Koda ehk JCI on rahvusvaheline võrgustik aktiivsetele inimestele.

JCI pakub oma liikmetele arengukeskkonda oma juhtimisoskuste, sotsiaalse vastutustunde, ettevõtlikkuse ja rahvusvahelise koostöö arendamiseks, et innustada noori inimesi looma positiivset muutust ühiskonda. JCI tegutseb täna rohkem kui 100 maailma riigis.


© Copyright 2020
JCI Estonia MTÜ I Reg nr: 80089741 I jci@jci.ee

facebookyoutube