JCI Rakvere koja põhieesmärk on olla ettevõtlikele noortele kasvulava ja arengukiirendi, suurendada vastutustunnet ühiskonna ees ning aidata kaasa Rakvere ja selle ümbruskonna majanduslikule ja sotsiaalsele arengule. 

Meie juurest leiad:

  • sõbrad kogu eluks ja mitmekesise tutvusringkonna erinevatest eluvaldkondadest üle Eesti

  • võimaluse viia ellu enda ideid olenemata Sinu praegusest tegevusalast

  • võimaluse õppida läbi tegutsemise, toeks suurepärane meeskond rikkaliku teadmiste- ja kogemustepagasiga
  • võimaluse arendada oma juhtimisoskuseid
  • võimaluse kasvatada silmaringi
  • ägedad JCI üritused ja koolitused

JCI Rakvere koda on asutatud oktoobri viimastel päevadel 1989.aastal, olles neljas noortekoda Eestis. JCI Rakvere on loodud eesmärgiga pakkuda liikmetele mitmekülgseid arenguvõimalusi, mis innustaksid noori inimesi looma positiivseid muutusi.

JCI liikumine Eestis sai alguse sõprusest ning just seda iseloomustab ka Rakvere koda. Rakvere koda on tugev sõpruskond, kus inimesed jagavad ühiseid väärtuseid
ning hoiavad kokku, meid iseloomustav tunnuslause on –

Kirglike tegijate elamustevabrik! 

2019 aastal toimunud JCI Maailmakongress jätab Rakvere koja ajalukku tohutu suure, tugeva ja võimsa jälje, mida meenutada järgmised 30 aastat uhkusega.

Kongressi läbiviimiseks panustasid ettevalmistamisse ja läbiviimisesse oma energiat, aega, teadmisi ja oskusi 8 kojaliiget, nendest pooled väga vastutusrikastes ja olulistes rollides. Meie inimeste korraldatud üritused õnnestusid imeliselt ning kogu kongress õnnestus suurepäraselt pälvides ülemaailmset kiitust.

8.ndal aprillil 2023 korraldasime JCI Kevadkonverents: Rahatargaks Rakveres, mis meelitas kohale ligi 150 investeerimise ja rahatarkuse huvilist.

Konverentsi eesmärgiks oli arendada kõigi osalejate rahatarkust nende senistest teadmistest sõltumata, tarkusi võisid ammutada nii kogenud investeerijad kui ka need, kes investeerimisel alles oma esimesi samme astuvad.

Esmase tagasisidena pälvisime esinejatelt, osalejatelt ning koostööpartneritelt vaid kiidusõnu ning rahulolevaid õlale patsutusi.

Üldküsimused ja informatsioon koja tegemiste kohta
JCI Rakvere president 2023
Helen Uder, e-mail: rakvere@jci.ee

Arved ja raamatupidamine
JCI Rakvere TREAS 2023
Tarmo Saremat, e-mail: rakvere@jci.ee

MTÜ JCI Rakvere

Registrikood: 80061671
Registriaadress: Turu plats 7-3, Rakvere 44310
Pangakonto nr: SWEDBANK IBAN EE772200221011627316