Rakvere –  ütle meile, mis valdkond sind kõnetab ja viime idee üheskoos ellu!

  • Oled inimeste inimene ja soovid panustada oma elukeskkonda? Palun väga, meie juurest leiad sõbrad kogu eluks ja suure tutvusringkonna ettevõtlikkest inimestest igast eluvaldkonnast üle Eesti.

  • Rakvere koda on alati panustanud rohkem kvaliteedile kui kvantiteedile ja seda kõiges, mida me teeme. Oleme väikesed aga väga tublid ja võimekad. Meie väikesed üritused on armastatud ja hinnatud ning JCI Maailmakongress jätab Rakvere koja ajalukku tohutu suure, tugeva ja võimsa jälje, mida meenutada järgmised 30 aastat uhkusega.

  • Rakvere kojast panustasid JCI Maailmakonverentsi ettevalmistamisse ning panid oma energiat, aega, teadmisi ja oskusi 8 kojaliiget, nendest pooled väga vastutusrikastes ja olulistes rollides. Meie inimeste korraldatud üritused õnnestusid imeliselt ja üleüldse kogu kongress õnnestus väga hästi ja üritust kiidetakse ülemaailmselt.

JCI Rakvere koda on asutatud oktoobri viimastel päevadel 1989.aastal, olles neljas noortekoda Eestis. JCI Rakvere on loodud eesmärgiga pakkuda liikmetele mitmekülgseid arenguvõimalusi, mis innustaksid noori inimesi looma positiivseid muutusi.

JCI liikumine Eestis sai alguse sõprusest ning just seda iseloomustab ka Rakvere koda. Rakvere koda on tugev sõpruskond, kus inimesed jagavad ühiseid väärtuseid
ning hoiavad kokku, meid iseloomustav tunnuslause on – Kirglike tegijate elamustevabrik! 

Üldküsimused ja informatsioon koja tegemiste kohta
JCI Rakvere president 2023
Helen Uder, e-mail: uderhelen@gmail.com 

Arved ja raamatupidamine
JCI Rakvere TREAS 2023
Tarmo Saremat, e-mail: tarmo.saremat@gmail.com 

MTÜ JCI Rakvere
Registrikood: 80061671
Registriaadress: Turu plats 7-3, Rakvere 44310
Pangakonto nr: SWEDBANK IBAN EE772200221011627316