Kui Sa oled ettevõtlik, särasilmne, sõbralik ja mõtlev noor inimene, siis oled teretulnud meie sekka! Kodalase tunneb ära esimesest kohtumisest. Sõltumata riigist või maailmajaost ühendab meid sarnane suhtumine endasse ja teistesse.

Mis on meie fookus?

  • JCI Tallinna fookuseks on võimaldada inimestel saavutada enda täis potentsiaal läbi erinevate projektide ja networkingu, ühendades neid sarnaselt mõtlevate inimestega, luues selleks kvaliteetseid õppimise ja arengu võimalusi, kus katsetada enda oskuseid.

Mida meie Sulle pakume?

  • Peale suurte ja avalikkuses enam tuntud projektide nagu Rat Race või BeWise , pakume oma liikmetele ja huvilistele võimalust osaleda paljudel enda oskusi proovilepanevatel koolitustel ja liidriakadeemiates, lisaks meie üldkogudel, mis toimuvad erinevates põnevates ettevõtetes. Mitmel korral aastas külastab meid ja annab inspiratsiooni keegi ühiskonnas tuntud tegija. Kõigil liikmetel on võimalus luua ja juhtida ühiskondlikult kasulikke projekte turvalises keskkonnas ning läbi selle saavutada personaalne kasv.

JCI Tallinn on kõige vanemaid ja üks suurimaid Junior Chamber International kodasid Eestis – Tallinna koja asutamise koosolek toimus 15. mail 1989.

2022. aasta alguse seisuga on Tallinna kojaga seotud 80 inimest – 25 liiget, 32 senaatorit/toetajaliiget ning lisaks sellele palju huvilisi.

Kõigil liikmetel on võimalus luua ja juhtida ühiskondlikult kasulikke projekte turvalises keskkonnas ning läbi selle saavutada personaalset kasvu ja saada kogemust. 

Daisy Pello
JCI Tallinna president

president@jcitallinn.ee
+372 5230272

 

JCI Tallinn täidesaatev asepresident

Võta meiega ühendust, kui soovid
koja võimaluste kohta rohkem teada

info@jcitallinn.ee