JCI Tallinna liikmed

Juhatus

Merlin Mängel - President

Kontakt:
merlin.mangel@gmail.com
5265055

 

 

Tunnustused: 
2021 JCI Tallinn Aasta Tegija

2021 JCI Estonia Aasta Täidesaatev Asepresident

Ametid JCIs:
2022 JCI Tallinn PRES
2021 JCI Estonia VP Communication
2020 JCI Estonia väliskommunikatsioonidirektor
2015 COC Academy Admin
2014 JCI Tallinn 25 Admin
2014 TOYP Team Member
Daisy Pello - Deputy President
Kontakt:
daisypello@hotmail.com
5230272

Ametid JCIs:
JCI Tallinn juhatus 2020, kommunikatsioonidirektor

JCI Tallinn 2022 DP

 

 

Margus Tinkus - IPP

Kontakt:
55594906
ipp@jcitallinn.ee

Tööalane info:
Derivco Estonia OÜ

Tunnustused:
JCI Tallinn – Silmapaistev Kodalane (2017 & 2018)
JCI Tallinn – Rõõmurull (2018)
JCI Tallinn – Aasta tegija (2019)
JCI Tallinn – Aasta Kangelane (2019)

Ametid JCIs:
2016 JCI Tallinn Rat Race – Volunteer Coordinator
2017 JCI Tallinn Rat Race – Assistant Project Manager
2017 JCI Estonia Presidential Ball – graphic designer
2018 JCI Tallinn – VP Development
2018 JCI Tallinn Rat Race – videographer
2019 JCI Tallinn – VP Marketing
2018 – 2019 JCI World Congress 2019 “”Pure Magic”” – assistant video editor
2019 JCI World Congress 2019 “”Pure Magic”” – assistant Volunteer Coordinator
2019 JCI World Congress 2019 “”Pure Magic”” – Japan Night event assistant coordinator
2019 JCI Estonia Presidential Ball – Project Manager
2020 JCI Tallinn – Deputy Vice President
2021 JCI Tallinn President
2022 JCI Tallinn IPP
Kerli Laur - General Secretary

Kontakt:
Kerli.laur@gmail.com

Tööalane info:
Saku Vallavalitsus

Vabatahtlik töö:
Maailmakoristuspäev Eesti
Rohetiiger
Naiskodukaitse

Ametid JCIs:
JCI Estonia presidendiball 2021 – kommunikatsioon
Kadri Kaasik - VP Development

Kontakt:
kaasikkadri@gmail.com
53498180

Tööalane info:
Silva Hunt OÜ

Tunnustused:
JCI Tallinn aasta üllataja/noorliige 2016

Ametid JCIs:
JCI VP Developement juhatuses 2018
Liisi Jantra - Social Director
Rasmus Udde

Kontakt:
rasmus.udde.12@gmail.com
53451344

 

 

Tööalane info:
Invent Baltics

Ametid JCIs:
2021 JCI Estonia VP Business

Liikmed

Alvine Tohver

Kontakt: 
tohveralvine@gmail.com
56503644

Tööalane info:
Gisteelo
Rõivaste arendamine ja turundus

Tunnustused:
JCI Tallinn 2021 – Aasta üllataja

Ametid JCIs:
2021 JCI Estonia presidendiballi projektijuht
Artur A. Heinamäe

Kontakt:

arturheinamae@gmail.com

Tööalane info:

Andmeinsener

Anu Ruul

Kontakt:
anu.ruul@gmail.com
56941800

Tööalane info:
GreenStep Solutions OÜ

Tunnustused:
JCI Estonia Parim Kohaliku koja President 2013
JCI Estonia Parim Koolitaja 2013
Suurima auditooriumiga BeWise lektor 2013
JCI Estonia Parim EVP 2012
JCI Tallinn Parim Liige 2012
JCI Estonia Parim Koolitusprojekt 2010 (BeWise)
JCI Estonia Parim Noorliige 2010
JCI Tallinn Parim Noorliige 2010

Ametid JCIs:
JCI Estonia Akadeemia direktor 2014 – 2017
JCI Estonia Akadeemia koolitaja 2013
JCI Tallinn IPP 2014, JCI Tallinn President 2013, JCI Tallinn EVP 2012
BeWise projektijuht 2010, BeWise lektor al. 2012
JCI Estonia kommunikatsioonidirektor 2010
JCI Estonia Presidendiball 2009 turundusjuht, 2011 partnerlusjuht

Lisainfo:
JCI Tallinn rahuloluküsitluse 12 aasta kõrgeimad tulemused:
-Kuidas oldi rahul 2013. aasta juhatusega?
9 aasta kõrgeim skoor 9,5 punkti
– Üldhinnang juhatuse tegevusele on samuti kõrgeim
9,0 punkti
– Atmosfäär kojas – tegi samuti rekordi 9,0p.

 

Dagne Aaremäe

Kontakt:
dagne.aarem2e@gmail.com

Tööalane info:
Silva Hunt OÜ

Ametid JCIs: 
Rat Race 2020, turundusspetsialist
BeWise 2020, tiimiliige
JCI Tallinn 2021 Communications assistant

 

Getter Matto

Kontakt:
gettermatto@gmail.com
5296147

Tööalane info:
Interconnect Product Assembly AS tarneahela planeerija

Ametid JCIs:
2021 JCI Aastakonverentsi programmijuht

 

Helena Karu

Kontakt:
helena_karu@hotmail.com

 

 

Tööalane info:
Vabakutseline graafiline disainer ja veebidisainer

https://helenakaru.design

Ametid JCIs:
2022 JCI Tallinna 33 sünnipäeva projektijuht

 

Helen Ertis
Kontakt:
helenertis19@gmail.com
5090994
Ametid JCIs:
Rat Race 2013, lava ja žürii koordinaator
JCI Estonia presidendiball 2013, programmijuht
JCI Jõulupuu 2014, kingipeo juht
JCI Estonia presidendiball 2016, partnerlustiimi liige
JCI Tallinn 2017 juhatus, Secretary General
JCI Tallinn juhatus 2019, 2020 & 2021, Treasurer
JCI Estonia Aastakonverents 2021, finantsjuht
2022 JCI Estonia revident

 

Kadri-Liis Raun

Kontakt:
kadriliis.raun@gmail.com
53426965

 

Katri Muska

Kontakt:
katri.muska@gmail.com
55695688

Tööalane info:
Crystalsol OÜ

 

Kelly Treu

Kontakt:
kellytreu@gmail.com
53364434

Tööalane info:
MRPeasy OÜ

Tunnustused:
2019 JCI Tallinn Aasta Üllataja

Ametid JCIs: 
2020 Rat Race projektijuht
2020 JCI Tallinn Secretary General
2019 World Congress Executive assistant & Volunteers director.

 

Kerli Saar

Kontakt:
community@jcitallinn.ee

Tunnustused:
JCI Tallinn Aasta liige (2020)
JCI Tallinn Rõõmurull (2019)

Ametid JCIs:
JCI Tallinn juhatus 2020 – Community Director

 

Laura Kummel

Tunnustused:
Tunnustused:
JCI Tallinn Aasta Noorliige (2019)

Ametid JCIs:
World Congress 2019: General Assembly projektijuht
JCI Presidendiball 2019 meeskonnaliige
JCI Tallinn juhatuseliige 2020: VP Development
JCI Nordic Akadeemia 2020 meeskonnaliige

 

Laura Viia

Kontakt:
lavia.viia@gmail.com
5072528

Tööalane info:
Õpetaja

 

Liisa Ratassepp
Kontakt:
liisa.ratassepp@gmail.com

 

Marko Leib

Kontakt:
markopaz@hotmail.com
56645718

Tööalane info:
Smart1 OÜ

Ametid JCIs:
JCI Tallinn Treasurer 2014-2018

 

Mihkel Rembel
Kontakt:
mihkel.rembel@outlook.com
55581569
Ametid JCIs: 
2020 JCI Tallinn VP Business
2021 JCI Tallinn VP Sustainability

 

Pille Muni

Kontakt:
pille.muni@gmail.com
5104706

Tööalane info:
Omniva

 

Taavi Agasild

Kontakt:
taavi.agasild@gmail.com
55609651

Tööalane info:
K-Projekt AS

 

Tõnis Erissaar

Kontakt:
tonis.erissaar@gmail.com
53420051

Tööalane info: 
OÜ Krimelte

Ametid JCIs:
2021 Director of Mentorships

 

Senaatorid

Toivo Aalja #53657

Kontakt:
toivo.aalja@gmail.com
5042418

Tööalane info: 
Tee Algus OÜ

Toomas Saal #55381

Kontakt:
saal@eek.ee
5031804

Tööalane info:
Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor

Kaupo Nõlvak #57989

Kontakt:
kaupo@kuldkroon.ee
5045880

Tööalane info:
Kuldkroon OÜ

Aivar Rauam #59171

Kontakt:
aivar.rauam@wtc.ee
5031800

Tööalane info:
Logistika Haldus OÜ

Silva Sirge #59172

Kontakt:
silva@stability.ee,
silva.sirge@gmail.com
56221155

Tööalane info:
MTÜ Ensil

Margus Valdes #59340

Kontakt:
boss@morrison.ee

Tööalane info:
AS Morrisson Invest

Valdar Liive #60286

Kontakt:
valdar.liive@eesti.ee
5038009

Tööalane info:
Finnish-Estonian Trade Association

Vallo Palvadre #61267

Kontakt:
lubjainvest@gmail.com
5047343

Tööalane info:
Lubja Invest OÜ

Ott Licht #63995

Kontakt:
ott.licht@neti.ee
5048042

Tööalane info:
Enefit Solutions AS

Mart Repnau #65955

Kontakt:
repnaumart@gmail.com

Tööalane info:
Repnau Konsultatsioonid OÜ

Ardo Reinsalu #66374

Kontakt:
ardo@hal.ee
5112449

Tööalane info:
Stigo OÜ

Viktoria Kuusk #67441

Kontakt:
viktoria@gaidian.ee
5159051

Mati Väärtnõu #67442

Kontakt:
mati@hondar.ee
56282878

Tööalane info:
Hondar Trade OÜ

Margus Maksimov #68856

Kontakt:
margusmx@gmail.com
5063543

Sven Aulik #64381

Kontakt:
sven.aulik@gmail.com
5086628

Tööalane info:
EAS

Eeva Truuverk #69106

Kontakt:
eva@minueesti.ee
5526063

Tööalane info:
Teeme Ära SA

Merit Miller #70525

Kontakt:
meritmiller@gmail.com,
5062911

Tööalane info:
KPMG Baltics OÜ
Juustukuningad OÜ

Kairi Palmik #72125

Kontakt:
kairi.palmik@gmail.com
5125930

Tööalane info:
Eesti Energia

Kaspar Loog #73009

Kontakt:
kasparloog@gmail.com
5138492

Tööalane info:
LHV

 

Peeter Tars #74512

Kontakt:
pets@had.ee
5105940

Tööalane info:
Hardmeier AD OÜ

Veiko Paalandi #74513

Kontakt:
veiko.paalandi@gmail.com
5520902

Tööalane info:
Xolo OÜ

Kati Veskimägi #77247

Kontakt: 
kveskimagi@gmail.com
5228663

Tööalane info:
Turundus -ja kommunikatsiooniteenused

Tunnustused:
JCI Tallinn parim noorliige 2002
JCI Tallinn parim mentor 2008

Ametid JCIs:
JCI Tallinn juhatuse:
Secretary General (2003)
VP International (2004)
Social Director (2008)
VP Social (2009)
EVP (2010)
President (2011)
IPP (2012)

Muud rollid:
JCI European Conference (Tallinn 2006) Country Assistants Manager 2005-2006

Kai Kuusik-Greenbaum #78193

Kontakt:
kaigreenbaum@gmail.com
53424670

Tööalane info:
Photos by Kai

Ametid JCIs:
JCI World Congress 2019 projektijuht
Helen Aavisto #78194

Kontakt:
helen.aavisto@gmail.com

Tööalane info:
Wallester AS

Anu Ruul #79833

Kontakt:
anu.ruul@gmail.com
56941800

Tööalane info:
GreenStep Solutions OÜ

Tunnustused:
JCI Estonia Parim Kohaliku koja President 2013
JCI Estonia Parim Koolitaja 2013
Suurima auditooriumiga BeWise lektor 2013
JCI Estonia Parim EVP 2012
JCI Tallinn Parim Liige 2012
JCI Estonia Parim Koolitusprojekt 2010 (BeWise)
JCI Estonia Parim Noorliige 2010
JCI Tallinn Parim Noorliige 2010

Ametid JCIs:
JCI Estonia Akadeemia direktor 2014 – 2017
JCI Estonia Akadeemia koolitaja 2013
JCI Tallinn IPP 2014, JCI Tallinn President 2013, JCI Tallinn EVP 2012
BeWise projektijuht 2010, BeWise lektor al. 2012
JCI Estonia kommunikatsioonidirektor 2010
JCI Estonia Presidendiball 2009 turundusjuht, 2011 partnerlusjuht

Lisainfo:
JCI Tallinn rahuloluküsitluse 12 aasta kõrgeimad tulemused:
-Kuidas oldi rahul 2013. aasta juhatusega?
9 aasta kõrgeim skoor 9,5 punkti
– Üldhinnang juhatuse tegevusele on samuti kõrgeim
9,0 punkti
– Atmosfäär kojas – tegi samuti rekordi 9,0p.

 

Toetajaliikmed

Christjan Schumann

Kontakt:
c@foo.ee

Tööalane info: 
Clanbeat Education

Tunnustused:
JCI Tallinn Aasta Tegija (2017)

Ametid JCIs:
2014 JCI Estonia IT direktor
2014-2015 JCI Nordic Conference – admin direktor
2016 Rat Race Tallinn – partnerlus
2017 Rat Race Tallinn – projektijuht
2018 JCI Estonia Presidendiball – turundus
2019 JCI Tallinn EVP
2020 JCI Tallinn President
2021 JCI Tallinn IPP
Hanno Varblane

Kontakt:
hanno_varblane@hotmail.com
5100352

Tööalane info:
Henkel Balti OÜ

Margit Alep

Kontakt:
margit.alep@gmail.com
5172203

Tööalane info:
Nokia Networks

Moonika Viikberg

Kontakt:
moonika.viikberg@gmail.com
5119967

Tööalane info:
Välisministeerium

Katrin Seidelberg

Kontakt:
katrinseidelberg@gmail.com
5282077

Tööalane info:
Qvalitas Arstikeskus AS

Kauri Rattus

Kontakt:
kauri.rattus@gmail.com
5013121

Tööalane info:
Õigusbüroo Rattus OÜ