Toomemäe kojas on kõik võimalik. Ütle meile, mis valdkond sind kõnetab ja viime idee üheskoos ellu!

  • Oled inimeste inimene? Palun väga, meie juurest leiad sõbrad kogu eluks ja suure tutvusringkonna ettevõtlikkest inimestest igast eludvaldkonnast.
  • Oleme keskendunud erinevate projektide ja konverentside korraldamisele, mis seotud ettevõtlusega, keskkonnaga, hariduse ja teadusega, spordi ning heategevusega.
  • Toomemäe koda pakub võimalust areneda ja täiendada teadmisi huvipakkuvas valdkonnas; võimalust rakendada oma “teeme ära” mentaliteeti projektide ja sündmuste korraldamises; kasvatada oma tutvusringkonda vahvate ja ettevõtllike inimeste näol, kellega jagada ühiseid teemasid; võimalust osaleda rahvusvahelistel konverentsidel.

JCI Toomemäe on asutatud 18. mail 1995. aastal.

See on aktiivsete noorte ühendus, mis väärtustab kogukonda panustamist, iga liikme arengut, võimaldab õppida tegevuse kaudu ning veeta koos vaba aega.

Toomemäe kojas on säravad isiksused oma unikaalsete kogemustega ja tugevad traditsioonid. Öeldakse, et meie elu on meie endi teha. Võib-olla just seetõttu ongi Toomemäe koja motoks saanud “Tegijad teevad!” Kahtlemata on Toomemäe koja liikmete hulgas palju tegusaid-toimekaid inimesi, kes ühiste ettevõtmiste kaudu püüavad ise paremaks saada ning maailma paremaks muuta.

Läbi aastate oleme teinud mitmeid põnevaid projekte, alustades praktilise koolitusprogrammiga “Võta ette” kuni lõpetades heategevusprojektiga JCI Jõulupuu. Erinevate projektide tegemisel on kodalased väga sihikindlad ja parimale tulemusele orienteeritud, aga selle kõige kõrval ei unustata kunagi, et fun peab jääma!

Loodame, et leiad JCI Toomemäe kodulehelt piisavalt palju põnevat infot ning järgmistel üritustel lööd juba ise meiega kaasa.

Üldküsimused ja informatsioon koja tegemiste kohta
JCI Toomemäe president 2023
Evely Kukk
toomemae@jci.ee
Tel: +372 5594 5222

Koja raamatupidamise haldamine ja arved
treas.toomemae@jci.ee

MTÜ JCI Toomemäe
Registrikood: 80112765
Registriaadress: Riia 140 A, Tartu 51014
Pangakonto nr: LHV Pank IBAN EE057700771001098502