JCI VILJANDIMAA

3 sammu kuidas saada JCI Viljandimaa koja liikmeks:

1. Tule Viljandimaa koja huviliseks. See ei maksa midagi aga sul on vabadus võtta osa meie koja üritustest nagu teistel kodalastel.

2. Tahad ise tõsisemalt toimetada? Astu liikmekandidaadiks. Liikmekandidaat on n.ö. esimese astme “välja valitu”, kellele laienevad peaaegu samad õigused, mis liikmetele.

3. Liikmeks saamine: Kui esitad avalduse ja sind võetakse liikmeks, siis peamise õigusena tekib sul JCI organisatsiooni asjades otsustus õigus.

JCI VILJANDIMAA on aktiivsete noorte mittetulunduslik ühendus, mille eesmärgiks tulenevalt JCI (Junior Chamber International) tegevuse eesmärkidest on arendada noorte liidrivõimeid ja suurendada vastutustunnet ühiskonna ees, sõprust rahvaste vahel ning toetada ja algatada positiivseid muudatusi ühiskonnas.

Viljandimaa Ettevõttlike Noorte Koja tegevusega on võimalik liituda kõigil huvilistel kes on vanuses 18-40 aastat ja kellel on kõrgharidus (võib olla omandamisel). Tegeleme kohaliku kogukonna elu ja edu juhtimisega ning enesearnegu võimaluste loomisega. Samuti tulevastele põlvkondadele soodsa kasvupinnase ning suhtlusvõrgustiku loomisega.

Üldküsimused ja informatsioon koja tegemiste kohta
JCI Viljandimaa president 2023
Maarja-Liis Ant
maarjaliis.ant@gmail.com
Tel: +372 5365 3494

Arved ja raamatupidamine
JCI Viljandimaa TREAS 2023 viljandi@jci.ee

MTÜ JCI Viljandimaa
Registrikood: 80090738
Registriaadress: Kauge 9-1, 71016 Viljandi
Pangakonto nr: