Presidendi tervitus

JCI Estonia Presidendi tervitus

Eelnev aasta ei ole olnud kerge ja pole teada, milliseks kujuneb aasta 2021.

Mida saab teha üks ettevõtlik ja aktiivne JCI liige pidevalt muutuvas maailmas? Mida saab teha üks liige, kes on osa rahvusvahelisest organisatsioonist, millel on 105-aastane ajalugu ja mis tegutseb rohkem kui 115 riigis üle maailma?

Eestis oleme täiselujõus 32-aastane organisatsioon, mis koondab aktiivseid, vastutustundlikke ja ettevõtlikke inimesi. JCI Maailmakongressi korraldamine oli tõestus, et unistused on mõeldud elluviimiseks. Oleme küll riigina väike, kuid täis teotahtelisi ja vahel ka jonnakaid eestlasi, kes tegid ära midagi suurt ning mida tuuakse nüüd eeskujuks teistele suurematele riikidele. Jõudsime vaevu enda saavutatut tähistada, kui muutused maailmas panid kogu inimkonna taas proovile. Mis näitab, et edu ei garanteeri meile turvalist tulevikku.

JCI moto “Developing Leaders for a Changing World” annab meile jõu ja suuna loomaks võimalusi nii iseendale kui meid ümbritsevale kogukonnale. Soovin, et näeksime üheskoos seda maailma pigem võimalusena iseenda arendamiseks, uute tutvuste ja kogemuste loomiseks ning oma kogukonnale lähemale jõudmiseks. Tutvustame neid väljavaateid teistele ettevõtlikele noortele, kaasame neid enda tegevustesse ning kasvatame uusi eestvedajaid. 

Traditsioonid, väärtused ja inimesed – need on organisatsiooni südameks.
Ja selle juures oled kõige olulisemaks SINA!

Soovin meile südamest edukat ja teadmisterohket 2021. aastat!

Sigrid Kivimäe
JCI Estonia president 2021

© Copyright 2020
JCI Estonia MTÜ I Reg nr: 80089741 I jci@jci.ee

facebookyoutube