Presidendi tervitus

JCI Estonia Presidendi tervitus

Möödunud aastal kinnitas JCI uue loosungi “Developing leaders for a changing world”, mis sai meie jaoks õigepea väga asjakohaseks – maailmakongressi korraldamine 4000 osalejale tekitas harukordse keskkonna täiesti uut moodi arenguks ja liidrikogemuseks. Igaühest meist sai ootamatult eestvedaja, oli see siis mõne valdkonna töö planeerimise, meeskonna juhtimise, teatud teemaploki eest vastutamise või loominguliste lahenduste leidmise osas. Saime teada ja tunda, milleks me oleme võimelised.

Maailm muutub ning sellega koos ka töökohad ja ootused töötajatele. Tulevikus enim nõutud oskusi kajastavates edetabelites jagavad pidevalt esikohti loovus, paindlikkus ja kohanemisvõime ning emotsionaalne intelligentsus ehk võime mõista teiste emotsioone ja väljendada enda omi. Julgen väita, et need on oskused, mida enesele teadvustades või teadmata harjutame JCI-s igas oma ettevõtmises. 

JCI ei arenda sind. JCI annab sulle keskkonna ja võimaluse arenguks – ülejäänu on sinu enda kätes. Mida rohkem panustad, seda rohkem tagasi saad. Kogemusi, uusi sõpru, uusi oskusi. Õppimine ja arenemine nõuab paratamatult aeg-ajalt ka teatud komistuskive ja läbikukkumisi, kuid JCI-s on see justkui tuntavalt turvalisem, sest sa tead, et ei ole üksi ja sul on keegi, kelle poole pöörduda. Me hingame ühes rütmis, kuna meid ühendavad ühised kogemused ja läbielatu, ühised mälestused ja traditsioonid. 

JCI Estonia on täis imelisi ja võimekaid inimesi, kellest ääretult paljudele vaatan alt üles, kuid ilma igasuguse kadeduseta, sest tean, et nende teadmised, oskused ja omadused täiendavad minu omi ning vastupidi – aga ainult siis, kui teeme asju koos. Vastutame koos. Panustame koos. Tähistame koos.

Üheskoos tähtedeni!
Annet Muru
JCI Estonia president 2020

© Copyright 2020
JCI Estonia MTÜ I Reg nr: 80089741 I jci@jci.ee

facebookyoutube