Rakvere

Üle-eestiline heategevusprojekt JCI Jõulupuu toimub sel aastal juba kaheteistkümnendat korda, Rakveres viiendat.

Algatuse eesmärgiks on ulatada abikäsi perekondadele, kellede majanduslik ja/või sotsiaalne olukord ei ole kiita. Sel aastal oleme kingisoovid küsinud 50. Rakvere lapselt, kes kasvavad majanduslikult või sotsiaalselt keerulises keskkonnas. Ka sina saad aidata neile jõulurõõmu valmistada! Annetuste teel saadud kingitused jagatakse lastele kätte 12.12.2019 toimuval meeleolukal jõulupeol.

Erinevalt eelnevatest aastatest oleme seekord küsinud lastelt konkreetseid kingisoove - mõnel lapsel on olnud üks ja mõnel rohkem soove, mille vahel valida.

KUIDAS KINGITEGIJAKS SAADA?
1. Vali allolevast nimekirjast laps või lapsed, kellele kinki teha soovid.
2. Kliki nupul "Täidan soovi" ja sisesta oma e-postiaadress.
3. Osta kingitus, paki see ning kirjuta paki peale lapse number ja vanus (enne lapsele kingi kätteandmist kirjutame pakile lapse päris nime).
5. Vii kingitus hiljemalt 8.12.2019  Juku Mänguasjakeskusesse
Põhjakeskuses (Haljala tee 4), 

Kui Põhjakeskusesse ei satu, siis anna endast märku aadressil joulupuu.rakvere@jci.ee ja lepime kingi üleandmise ajas ning kohas kokku. 

Kui Sa tunned, et ei jõua poodi kingitusi ostma minna, siis üks võimalus on teha ülekanne ja meie tublid päkapikud ostavad ise lapsele kingituse vastava sooviga. Enne ülekande tegemist vali siiski kindlasti laps ning anna e-postiaadressil joulupuu.rakvere@jci.ee teada, et soovid meie poolt kingi ostmist.  

Ülekande saad teha: 
Sihtasutus JCI Estonia Heategevusfond 
IBAN EE392200221025989820 Swedbank 
Selgitus: Lapse nimi ja vanus ning kingisoov 


Muudame koos maailma paremaks! Be better! 

2020. aasta Rakvere nimekiri avaneb peagi!