TAHAD SAADA LIIDRIKS?

JCI on liidrite arendamise keskkond. Meie eesmärk on anda oma liikmetele võimalus saada värskeid teadmisi ja neid kohe praktikas läbi proovida.

ÕPI LÄBI PRAKTIKA

Pane käed külge ja hakka pihta! Proovi, eksi ja proovi uuesti. See on turvaline keskkond, kus Sa õpid läbi praktiliste kogemuse.

Üks võimalus, üks aasta

Koja “one year to lead” põhimõte loob head võimalused erinevaid juhirolle proovida. Uusi juhte toetavad koolitused ning kogenud koja liikmed.

Developing Leaders For A Changing World

Esimene juhtimiskogemus

Parim viis õppimiseks on praktika. Sama kehtib ka juhtimise kohta. JCI on hea koht esimese  juhtimiskogemuse saamiseks. Tule katseta, kas juhtimine on Sulle?

Õpi olema liider

Vabatahtlikke juhtides saad kogemuse, kuidas saavad asjad tehtud Sinu eestvedamise ja innustamise, mitte käskude toel.  

Toetav keskkond arenguks

Mida suurema väljakutse juhina kojas vastu võtad, seda paremaid koolitusi Sulle võimaldatakse. Lisaks sellele on toeks mentorid ja eelmised juhid.

Õpi ennast juhina tundma

Läbi mitmekülgse juhtimispraktika saad teada, milline juht Sa oled. Sellele aitab kaasa koja õhkkond, kus konstruktiivset tagasisidet väärtustatakse.

Kuidas end juhina arendada?

 

  • Koolitused, akadeemiad
  • Projektide ja sündmuste korraldamine
  • Koja juhtimises osalemine
  • Eesti ja rahvusvahelised konverentsid
  • Sisukad kontaktid teiste ettevõtlike noortega
  • Enese proovilepanek uutes olukordades

Osale elumuutvatel koolitustel JCI huvilisena

JCI Estonia annab inimestele võimaluse panustada iseenda arengusse läbi arendavate koolituste, akadeemiate, konverentside ja programmide. Täida huvilise ankeet, et saaksime sind uute põnevate koolitustega kursis hoida ning JCI Estonia tegevusi tutvustada.