Liikmed

JCI e-Koja juhatus 2021

Eesnimi Perekonna nimi JCI liige alates Amet kojas Töökoht E-mail
Anu Leisner 2019 president Tallinna Strateegiakeskus anu.leisner@gmail.com
Siim Lepisk 2006 asepresident (Vice President), senaator SEB Pank  siim.jci@gmail.com
Eeva-Liisa Puidet 2019 asepresident (Vice President) CXL Agency eevaliisa.puidet@gmail.com
Katri Leevand 2019 asepresident (Vice President) Momentin Eesti OÜ kleevand@gmail.com
Liisa Kattai 2019 asepresident (Vice President) FIN Yritysrahoitus Oy liisakattai@gmail.com
Mariliis Männik 2014 eelmise aasta president (Immediate Past President) mariliismannik@gmail.com

JCI e-Koja liikmed

Eesnimi Perekonna nimi JCI liige alates Töökoht E-mail
Age Antsu 2008 e-Jewels age.antsu@gmail.com
Märt Rohtla 2007 KNX Group OÜ mart.rohtla@gmail.com
Jaanus Vaher 2006 car.software Estonia AS jaanus@vaher.net
Eneli Riim 2010 Eneli Riim Visuals eneli.riim@gmail.com
Taavi Vaigla 2010 ID-Balti AS vaigla7@gmail.com
Epp Sinisaar 2018 Bolt Technology epp@heakodanik.ee
Heidi Vilu 2004 Eesti Loodusmuuseum heidi.vilu@gmail.com
Jürgen Riim 2013 Hõbenool OÜ jyrgen@benz.ee
Kalle Nõlvak 2019 kalle.nolvak@gmail.com
Kätlin Koemets 2019 Cybers (Security Software OÜ) katlinkoemets@gmail.com
Katre Laan 2016 CV-Online Estonia OÜ katrelaan@gmail.com
Tiia Toming 2020 Foodie Family OÜ/ Bopp Kohvikud OÜ tiia.toming@gmail.com
Lauri Kurs 2016 Handelshaus OÜ l.kurs@outlook.com
Pille Lengi 2020 Tilk! looduskosmeetika pillelengi@gmail.com
Mario Einama 2013 Taltech mario.einama@gmail.com
Mario Matvei 2019 mariomatvei@gmail.com
Mihkel Martinfeld 2015 Arras Construction Furniture OÜ mihkel.martinfeld@gmail.com
Piret Kartus 2019 Piret Kartus piretkartus@hotmail.com
Priit Lilleväli 2019 Priit Lilleväli Coaching priitlilleväli@gmail.com
Sven Allik 2017 Haustec OÜ sven.allik@hotmail.com

 

JCI e-Koja senaatorid  

Eesnimi Perekonna nimi JCI liige alates Töökoht E-mail
Anneli Teppo-Toost 1995 Mimosa Design OÜ, Kihelkonna rahvamaja a4@mimosa.ee
Marko Seemen 1995 BCS Itera AS marko.seemen@gmail.com
Andres Eesik 1995 G. Otsa nim Tallinna Muusikakool andres@eesik.ee
Hanno Jarvet 2001 Jarvet Consulting hanno@jarvet.com
Ezio Doriguzzi 2005 Teikan Group jcezio71@yahoo.it
Tiina Noot 2005 Dr. Noot Hambaravi OÜ noodivihik@gmail.com
Siim Lepisk 2006 SEB Pank siim.jci@gmail.com
Märt Rohtla 2007 KNX Group OÜ mart.rohtla@gmail.com

JCI e-Koja toetajaliikmed

Eesnimi Perekonna nimi JCI liige alates Töökoht E-mail
Andrei Rikk 2004 Alter Baltics OÜ andrjuu@hotmail.com
Andrus Vare 2014 SAUNUM Group AS vareandrus@gmail.com
Erwin Wassenaar 2005 Juustukuningad OÜ erwin.wassenaar@gmail.com
Heli Murdoja 2005 SIA Novartis Baltics murdoja_heli@lilly.com
Henrik Hald 2012 e-Jewels hh@e-jewels.ee
Jana Kelus 2002 Kvalita OÜ jana@kvalita.ee
Karin Jarvet 2009 Jarvet Executive Search karin@jarvet.com
Kerly Orulaid 2008 OÜ Feralmet kerly.orulaid@gmail.com
Kersti Karro 2000 kersti.karro@gmail.com
Kristel Rannamees 2019 Sisemine Areng OÜ kristelrannamees@gmail.com
Mall Freiman 2012 Global Digital Arenas OÜ info@revalmedia.ee
Marge Raitma 2018 Simple Booth marge.raitma@gmail.com
Mari Abel 2012 Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus mari.abel@mail.ee
Meelis Kiisk 2014 m.kiisk@gmail.com
Peep Õunapuu 2019 Highonlife OÜ peepounapuu@gmail.com
Reet Kalle 2015 Breketravi OÜ reet@ortodont.ee
Sven Trofimov 2001 OÜ DORAN sventrofimov@gmail.com
Tarvo Nurmeots 2019 TNC OÜ tarvo@tnc.one
Triin Abel 2012 Tallinna Ettevõtlusamet triinabel@hotmail.com
Triin Parmsoo 2001 Itella Estonia OÜ triinparmsoo@hotmail.com

© Copyright 2020
JCI Estonia MTÜ I Reg nr: 80089741 I jci@jci.ee

facebookyoutube