Liikmed

JCI e-Koja juhatus 2019

Nimi JCI e-Koda alates Töökoht E-mail  Telefon
Mariliis Männik-Sepp 2014 O & M Konsult OÜ mariliismannik (a) gmail.com 5219683
PRES
Jessika Petrov 2016 Tieto Estonia AS jessikapetrov (a) gmail.com 5224540
EVP
Marit Kuusk 2017 Marit Kuusk Photography marit.kuusk (a) jci.ee 53488599
VP
Märt Rohtla 2007 KNX Group OÜ mart.rohtla (a) gmail.com 5067731
VP
Taavi Vaigla 2010 Omniva vaigla7 (a) gmail.com 5240764
VP
Eneli Riim 2010 Eneli Riim Photography eneli.riim (a) gmail.com 5213022
VP
Jaanus Vaher 2006 Ellex Raidla Advokaadibüroo jaanus( a )vaher.net 5068688
IPP

JCI e-Koja liikmed 2019

Eesnimi Perekonna nimi JCI alates Töökoht E-mail
Age Antsu 2008 e-Jewels age.antsu@gmail.com
Daisy Järvi 2016 Vabalaud OÜ, ToiduNautleja OÜ daisy.jarvi@gmail.com
Epp Sinisaar 2018 NuDa OÜ epp@heakodanik.ee
Jürgen Riim 2013 Hõbenool OÜ jyrgen@benz.ee
Karin Jarvet 2009 Jarvet Executive Search karin@jarvet.com
Katre Laan 2016 CV-Online Estonia OÜ katrelaan@gmail.com
Laidi Metsamäe 2017 Dream Home Kinnisvara laidim@me.com
Lauri Kurs 2016 Handelshaus OÜ l.kurs@outlook.com
Mari Abel 2012 Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus mari.abel@mail.ee
Mario Einama 2013 AS Harju Elekter mario.einama@gmail.com
Mihkel Martinfeld 2015 Arras Construction Furniture OÜ mihkel.martinfeld@gmail.com
Õnne-Liis Ennok 2017 Gelato Italiano OÜ ynnekas@gmail.com
Siim Lepisk 2006 SEB Pank siim.jci@gmail.com
Sven Allik 2017 Haustec OÜ sven.allik@hotmail.com

 

JCI e-Koja senaatorid  

Nimi JCI alates Töökoht E-mail
Andres Eesik 1995 G. Otsa nim Tallinna Muusikakool andres@eesik.ee
Anneli Teppo-Toost 1995 Mimosa Design OÜ,
Kihelkonna rahvamaja
a4@mimosa.ee
Ezio Doriguzzi  2005 Teikan Group ezy_slovalia@yahoo.com
Hanno Jarvet 2001 Jarvet Consulting hanno@jarvet.com
Marko Seemen 1995 BCS Itera AS marko.seemen@gmail.com
Tiina Noot 2005 Dr. Noot Hambaravi OÜ noodivihik@gmail.com

 

JCI e-Koja toetajaliikmed

Eesnimi Perekonna nimi JCI alates Töökoht E-mail
Andrei Rikk 2004 Alter Baltics OÜ andrjuu@hotmail.com
Andrus Vare 2014 Lapi MT AS vareandrus@gmail.com
Erwin Wassenaar 2005 Juustukuningad OÜ erwin.wassenaar@gmail.com
Hanspeter Vollmann 2011/2012 Vollmann Consulting hpvolmann@gmx.de
Heli Murdoja 2005 Eli Lilly Eesti filiaal murdoja_heli@lilly.com
Henrik Hald 2012 e-Jewels hh@e-jewels.ee
Jana Kelus 2002 Kvalita OÜ jana@kvalita.ee
Kerly Orulaid 2008 kerly.orulaid@gmail.com
Kersti Karro 2000 kersti.karro@gmail.com
Mall Freiman 2012 Reval Media OÜ info@revalmedia.ee
Marge Raitma 2018 Simple Booth marge.raitma@gmail.com
Meelis Kiisk 2014 Grundfos Pumps Baltic Eesti filiaal m.kiisk@gmail.com
Melvin Sinirand 2008 SmartAuto OÜ melvin@smartauto.ee
Reet Karelson 2015 Breketravi OÜ reet@ortodont.ee
Sven Trofimov 2001 OÜ DORAN sventrofimov@gmail.com
Triin Abel 2012 Tallinna Ettevõtlusamet triinabel@hotmail.com
Triin Parmsoo 2001 Tallink Grupp AS triinparmsoo@hotmail.com

© Copyright 2018
JCI Estonia MTÜ I Reg nr: 80089741 I jci@jci.ee

facebooktwitteryoutube