Liikmed

JCI e-Koja juhatus 2019/2020

Eesnimi Perekonna nimi JCI alates Amet kojas Töökoht E-mail Telefon
Mariliis Männik 2014 PRES mariliismannik@gmail.com 5219683
Jessika Petrov 2016 VP Tieto Estonia AS jessikapetrov@gmail.com 5224540
Eneli Riim 2010 VP Eneli Riim Visuals eneli.riim@gmail.com 5213022
Märt Rohtla 2007 VP KNX Group OÜ mart.rohtla@gmail.com 5067731
Taavi Vaigla 2010 VP ID-Balti AS vaigla7@gmail.com 5240764
Jaanus Vaher 2006 IPP Ellex Raidla Advokaadibüroo jaanus@vaher.net 5068688

JCI e-Koja liikmed

Eesnimi Perekonna nimi JCI alates Töökoht E-mail Telefon
Age Antsu 2008 e-Jewels age.antsu@gmail.com 53435044
Anu Leisner 2019 Tallinna Linnaplaneerimise Amet anu.leisner@gmail.com 56562939
Daisy Järvi 2016 Vabalaud OÜ, ToiduNautleja OÜ daisy.jarvi@gmail.com 5064808
Eeva-Liisa Puidet 2019 CXL Agency eevaliisa.puidet@gmail.com 53934134
Epp Sinisaar 2018 NuDa OÜ epp@heakodanik.ee 53885088
Heidi Vilu 2004 Eesti Loodusmuuseum heidi.vilu@gmail.com 51904030
Jürgen Riim 2013 Hõbenool OÜ jyrgen@benz.ee 5265900
Kalle Nõlvak 2019 kalle.nolvak@gmail.com 5221111
Karin Jarvet 2009 Jarvet Executive Search karin@jarvet.com 5048703
Kätlin Koemets 2019 Santa Monica Networks AS katlinkoemets@gmail.com 5115191
Katre Laan 2016 CV-Online Estonia OÜ katrelaan@gmail.com 5241862
Katri Leevand 2019 Momentin Eesti OÜ kleevand@gmail.com 58375213
Lauri Kurs 2016 Handelshaus OÜ l.kurs@outlook.com 56464466
Liisa Kattai 2019 Ramirent SSC AS liisakattai@gmail.com 56968296
Mario Einama 2013 AS Harju Elekter mario.einama@gmail.com 5125405
Mario Matvei 2019 mariomatvei@gmail.com +358406630553
Mihkel Martinfeld 2015 Arras Construction Furniture OÜ mihkel.martinfeld@gmail.com 53488246
Piret Kartus 2019 Piret Kartus piretkartus@hotmail.com 56501126
Priit Lilleväli 2019 P&L Kinnisvara OÜ priitlilleväli@gmail.com 53552782
Siim Lepisk 2006 SEB Pank siim.jci@gmail.com 55599766
Sven Allik 2017 Haustec OÜ sven.allik@hotmail.com 51935981

JCI e-Koja senaatorid  

Eesnimi Perekonna nimi JCI alates Töökoht E-mail Telefon
Anneli Teppo-Toost 1995 Mimosa Design OÜ, Kihelkonna rahvamaja a4@mimosa.ee 5642362
Marko Seemen 1995 BCS Itera AS marko.seemen@gmail.com 5147383
Andres Eesik 1995 G. Otsa nim Tallinna Muusikakool andres@eesik.ee 5072557
Hanno Jarvet 2001 Jarvet Consulting hanno@jarvet.com 5078585
Ezio Doriguzzi 2005 Teikan Group jcezio71@yahoo.it
(+39)3355311389
Tiina Noot 2005 Dr. Noot Hambaravi OÜ noodivihik@gmail.com 5206361

JCI e-Koja toetajaliikmed

Eesnimi Perekonna nimi JCI alates Töökoht E-mail Telefon
Andrei Rikk 2004 Alter Baltics OÜ andrjuu@hotmail.com 5515060
Andrus Vare 2014 Lapi MT AS vareandrus@gmail.com 5099540
Erwin Wassenaar 2005 Juustukuningad OÜ erwin.wassenaar@gmail.com 53076162
Heli Murdoja 2005 Eli Lilly Eesti filiaal murdoja_heli@lilly.com 55530407
Henrik Hald 2012 e-Jewels hh@e-jewels.ee 57450526
Jana Kelus 2002 Kvalita OÜ jana@kvalita.ee 5090768
Kerly Orulaid 2008 OÜ Feralmet kerly.orulaid@gmail.com 5096384
Kersti Karro 2000 kersti.karro@gmail.com 56480046
Kristel Rannamees 2019 Sisemine Areng OÜ kristelrannamees@gmail.com 56697825
Mall Freiman 2012 Reval Media OÜ info@revalmedia.ee 5248312
Marge Raitma 2018 Simple Booth marge.raitma@gmail.com 5023286
Mari Abel 2012 Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus mari.abel@mail.ee 5240417
Meelis Kiisk 2014 Grundfos Pumps Baltic Eesti filiaal m.kiisk@gmail.com 53464111
Peep Õunapuu 2019 Highonlife OÜ peepounapuu@gmail.com 58046838
Reet Kalle 2015 Breketravi OÜ reet@ortodont.ee 5114566
Sven Trofimov 2001 OÜ DORAN sventrofimov@gmail.com 5021756
Tarvo Nurmeots 2019 TNC OÜ tarvo@tnc.one 55514805
Triin Abel 2012 Tallinna Ettevõtlusamet triinabel@hotmail.com 5138200
Triin Parmsoo 2001 Tallink Grupp AS triinparmsoo@hotmail.com 5145180

© Copyright 2018
JCI Estonia MTÜ I Reg nr: 80089741 I jci@jci.ee

facebooktwitteryoutube