Projektid

JCI e-Koda on lükanud käima uue  projekti, mille nimi on BeConscious. 2018. aasta detsembris toimus kinnisemas ringis (JCI ning Worklandi liikmetele) BeConscious loengusarja avaüritus, kus ettevõtja Ville Jehe rääkis Teadliku muutuse kunsti alustaladest.

BeConscious projekt

BeConscious on loengusari, mida viime läbi koostöös Worklandiga. Loengud keskenduvad eelkõige teadlikkusele, inimese sisemaailmale ja sellele, kuidas kõik meie sees toimuv mõjutab meie argipäeva ja välismaailma. 

Eelkõige on loengutesarja eesmärk tõsta kuulajate elukvaliteeti läbi praktiliste nõuannete sellest, kuidas enda sisemaailmaga paremini kontakti saada ning seda teadlikult juhtida. Nagu üritustesarja nimigi ütleb, on ühine nimetaja kõikides loengutes teadlikkus.
Loengutes puudutame erinevaid teemasid nagu teadlikkus üleüldiselt, reageerimine, empaatia, kohaolek, tänulikkus jm. Kõik need eelpool nimetatud seisundid on tööriistad, mida teadlikult kasutades oleme oma otsustes vähem mõjutatavad meelevaldsete emotsioonide poolt ning lihtsustame tuntavalt oma igapäevaelu. See kandub nii töö- kui ka eraellu ja mõjutab lisaks meile meie lähedasi (pere, töökaaslased, sõbrad).

Oleme väga tänulikud, omades sellist partnerit, kelle abiga BeConscious just niivõrd imelises kohas toimuda saab – Workland Estonia!

Kui soovite kaasa lüüa BeConscious projekti tiimis, andke endast märku, saates e-kiri Mariliisile.

© Copyright 2018
JCI Estonia MTÜ I Reg nr: 80089741 I jci@jci.ee

facebooktwitteryoutube