Projektid

JCI e-Koda on lükanud käima uue  projekti, mille nimi on BeConscious. 2018. aasta detsembris toimus kinnisemas ringis (JCI ning Worklandi liikmetele) BeConscious loengusarja avaüritus, kus ettevõtja Ville Jehe rääkis Teadliku muutuse kunsti alustaladest.

BeConscious projekt

BeConscious on loengusari, mida viime läbi koostöös Worklandiga. Loengud keskenduvad eelkõige teadlikkusele, inimese sisemaailmale ja sellele, kuidas kõik meie sees toimuv mõjutab meie argipäeva ja välismaailma. 

Eelkõige on loengutesarja eesmärk tõsta kuulajate elukvaliteeti läbi praktiliste nõuannete sellest, kuidas enda sisemaailmaga paremini kontakti saada ning seda teadlikult juhtida. Nagu üritustesarja nimigi ütleb, on ühine nimetaja kõikides loengutes teadlikkus.
Loengutes puudutame erinevaid teemasid nagu teadlikkus üleüldiselt, reageerimine, empaatia, kohaolek, tänulikkus jm. Kõik need eelpool nimetatud seisundid on tööriistad, mida teadlikult kasutades oleme oma otsustes vähem mõjutatavad meelevaldsete emotsioonide poolt ning lihtsustame tuntavalt oma igapäevaelu. See kandub nii töö- kui ka eraellu ja mõjutab lisaks meile meie lähedasi (pere, töökaaslased, sõbrad).

Oleme väga tänulikud, omades sellist partnerit, kelle abiga BeConscious just niivõrd imelises kohas toimuda saab – Workland Estonia!

Kui soovite kaasa lüüa BeConscious projekti tiimis, andke endast märku, saates e-kiri Mariliisile.

 

Järgmine BeConscious seminar:

BeConscious esitleb: Colin P Sissoni seminar enesejuhtimisest

Kolmapäev, 21. august 2019 kell 18:00
Pärnu mnt 12, 10146 Tallinn, Estonia

Soovid saada oma elu meistriks ja seda ise juhtida?

Tule ja saa osa enesemeisterlikkuse ja sisemise väe avamise praktikaid tutvustavast lühiseminarist, mille viib läbi maailmakuulus teadlikku elamist õpetav inspiratsioonikirjanik ning õpetaja Colin Sission Uus-Meremaalt.

Colini õpetus annab lihtsad meetodid emotsioonide, reaktsioonide ja rändava meele kontrolli all hoidmiseks, olles läbi põimunud võimsatest kohalolu praktikatest.

Pole võimatuid unistusi. On vaid meie piiratud ettekujutus sellest, mis on võimalik.” /Beth Mende Conny/

– Kas sa tunned, et suudad juhtida igat oma elu valdkonda?
– Kas sa oled sisemiselt rõõmus või sõltub sinu rõõm teistest inimestest?
– Kuidas saavutada oma meele üle kontroll ja vabastada need mõtted ja tunded, mis sisendavad meile, et meie loodud ettekujutelmad on tõelised?

Meil on unikaalne võimalus kuulata sissejuhatust Colin Sissoni õpetustesse, mis annab praktilised tehnikad oma elu teadlikumaks juhtimiseks, tehes tööd oma sisemuses peituva võimekusega, samal ajal ennast väärtustades ja hoides.

Colin Sisson õpetab kohal ja teadval olemist, et inimesed oskaksid püsivalt olla oma keskmes, vabaneksid ettekujutustest ning kulgeksid õnne ja vabaduse voos. Ta õpetab, kuidas vastutada ise oma elu eest, leida üles oma sisemine vägi, muutuda iseendast teadlikumaks, kehtestada ennast kriisiolukorras, võtta teadlikult vastu elu väljakutsed, avada oma kõrgeim potentsiaal.

Elu ei ole midagi sellist, mis meiega juhtub. See on miski, mida me ise juhtuma paneme ja juhime. Me ise loome kõik oma kogemused, teadvustades seda või mitte. See seisneb meie tänaste tunnetega töötamises ja nende muutmises armastuseks, rõõmuks ja vabaduseks. Enesemeisterlikkus ei tähenda meistriks saamist ega mingit ebareaalset kõrgendatud teadvuse seisundit.

Enesemeisterlikkus tähendab lihtsalt enesejõustamist ilma konfliktideta või oma väärtusi ohverdamata. See seisneb meie endi poolt vastutuse võtmises oma elu üle samal ajal sellest rõõmu tundes. See tähendab elamist, kogedes rõõmu, mitte piinlemist oma hinnangute, samastumiste ja hirmudest tingitud ettekujutlustes.

NB! Seminar on inglise keeles. Piletid eelmüügist 20 eurot, kohapeal 25 eurot. JCI ja Worklandi töötajatele soodushind.
Kohtade arv on piiratud. Piletite müük algab JCI liikmetele 09.08 ning teistele 12.08.

Colin P. Sissonil on pikaajaline kogemus inimeste õpetamisel ja koolitamisel, sh kuidas avardada oma teadvust ja realiseerida oma unikaalseid oskusi ning saavutada oma täielik potentsiaal. Colin, Vietnami veteran, on elav näide selle kohta, et varasemad traumad või keerulised elusituatsioonid ei takista meil kõige selle saavutamist, millest me unistame. Ta on Eestis käinud mitu korda, viimati augustis 2018. Colini sulest on ilmunud kaheksa raamatut, millest eesti keelde on tõlgitud “Sisemine ärkamine” (Inner Adventures) ja “Sinu õigus rikkusele“ (Your Right to Riches). Colinist iseloomustatakse kui kaasahaaravat, inspireerivat, praktilist ja väga head koolitajat.

Colini P. Sissoni koduleht: https://www.colinsisson.com/

Meediakajastused:

– „Colin Sissoni lihtsad meetodid emotsioonide, reaktsioonide ja rändava meele kontrolli all hoidmiseks”: https://elu.ohtuleht.ee/972729/puuduta-mind-colin-sissoni-lihtsad-meetodid-emotsioonide-reaktsioonide-ja-randava-meele-kontrolli-all-hoidmiseks
– Colin Sisson õpetab tehnikaid, kuidas igapäevaelus esinevate väljakutsetega paremini toime tulla: https://hingele.goodnews.ee/peagi-eestis-i-colin-sisson-opetab-tehnikaid-kuidas-igapaevaelus-esinevate-valjakutsetega-paremini-toime-tulla/
– Eestis annab seminari menuraamatu “Sisemine ärkamine” autor Colin Sisson: https://www.telegram.ee/ajaviide/eestis-annab-seminari-menuraamatu-sisemine-arkamine-autor-colin-sisson

Intervjuud:

https://alkeemia.delfi.ee/eneseareng/meelerahu/vaimne-opetaja-ja-koolitaja-colin-p-sisson-elu-ongi-onn?id=75338365
https://alkeemia.delfi.ee/eneseareng/meelerahu/colin-p-sisson-avasta-endas-see-mis-votab-sult-vabaduse?id=75416703
https://arhiiv.err.ee/vaata/traditsiooni-tarkus-traditsiooni-tarkus-colin-p-sisson

Colin P. Sissoni praktilised seminarid Tallinnas:

22. augustil “Enesemeisterlikkus” (Self-Mastery) https://www.facebook.com/events/2307912012808890/

24.-25. augustil „Oma sisemise jõu avastamine“ (Awaken to Your Inner Power) https://www.facebook.com/events/464203694367592/

© Copyright 2018
JCI Estonia MTÜ I Reg nr: 80089741 I jci@jci.ee

facebooktwitteryoutube