Projektid

JCI e-Koda veab kahte järgmist projekti, mille kohta saate lähemalt lugeda projektide lehtedelt:

JCI e-Koda: BeConscious

Kui soovime muuta maailma, tuleb alustada iseendast – maailma tajumine ja muutumine oleneb meie teadvuse seisundist. 

BeConscious on seminaride sari, mida korraldame koostöös Worklandiga. Praktilised seminarid keskenduvad eelkõige teadlikkusele, inimese sisemaailmale ja sellele, kuidas kõik meie sees toimuv mõjutab meie argipäeva ja välismaailma. Igal hetkel on valida, kas loome oma teadvusseisundi kaudu selgemat, puhtamat, kõige elavaga kooskõlalist reaalsust või laseme end allavoolu tõmmata pessimismi, lagunemise, lõhenemise, lootusetuse ilmingutel. Praeguse aja väljakutse seisneb tarkuses ületada vastandumist, lõhenemist, killustumist, et luua terviklikumat reaalsust, mis arvestaks kõigi elavate olendite eksisteerimisõiguse ja nende elementaarsete eluvajadustega.

Loe edasi: https://www.jci.ee/kojad/e-koda/projektid/beconscious/ 

 

JCI ForEST

Kas teadsite, et suur osa Eesti põlismetsadest on tänaseks hävinud, koos vastava metsatüübi ökoloogilise, sotsiaalse, kultuurilise ja hingelise väärtusega. Säärast väärtusliku eluruumi on alles ainult 1% Eesti pindalast. Paneb mõtlema. Mida saame meie teha? Üheks „lageraieprobleemi“ lahenduseks on pakutud püsimetsamajandamist. Mis veel?

Tegemist on üle-eestilise metsastamise projektiga, hõlmates selliseid märksõnu nagu loodusharidus, ökoloogiline jalajälg, püsimetsamajandamine, elurikkus, metsa istutamine ja hooldamine jne.

Loe edasi: https://www.jci.ee/kojad/e-koda/projektid/jci-forest/

© Copyright 2020
JCI Estonia MTÜ I Reg nr: 80089741 I jci@jci.ee

facebookyoutube