Liikmed

Juhatus

 

 

Kristjan Rebane

tel: +372 529 7356
e-post: kristjan.rebane123@gmail.com

2018 JCI Tartu President
2
017 JCI Tartu EVP
2016 JCI Tartu Treas.

liige alates 2013

 

 

Antenor OÜ Tegevjuht

Hobid: reisimine, sport, investeerimine, ajalugu

 

Triin Nõmmistu

e-post:triin.nommistu@gmail.com

2018 JCI Tartu EVP               

2017 JCI Tartu VP

liige alates 2017

Kenetrin OÜ

juhatuse liige

 

“Hingelt maailmaparandaja ja lillelaps, kuid tegudes pedantne idealist. Mind inspireerivad algatusvõimelised ja elu jaatavad inimesed ning lähtun põhimõttest:  alati on võimalik valida! Tee lihtsalt õige valik!  :)”

 

 

Anni Tõnismäe

tel: 56669521

e-post: anni.roosalu@gmail.com

2018 JCI Tartu Sec

liige alates 2017

Anmaro OÜ, juhatuse liige

RE/MAX Aaba Kinnisvara, kinnisvara müügipartner

Hobid: ajalugu, investeerimine, fotograafia, sport

 

Maiki Linder

tel: 5122789

e-post: maiki.linder@gmail.com

2018 JCI Tartu VP Communication and Marketing

JCI Estonia Kevadkonverentsi projektijuht 2018    JCI Jõulupuu üle-eestiline kordinaator 2017 & 2018

Liige alates 2017

T Solutions OÜ

ärikliendi spetsialist

 

Meelika Kuningas-Lutsar
tel: +372 53319399
e-post: meelikak@hotmail.com2017 JCI Tartu Tres
2013 JCI Tartu Treas
2007 JCI Tartu IPP
2006 JCI Tartu Pres
2005 Tartu NK EVP
2004 Tartu NK VP
liige alates 2003
SA Tartu Ülikooli Kliinikum

informaatikateenistus

 

rita_suvi2016
 Rita-Anette Kohava
tel: +372 523 2177
e-post: rita-anette.kohava@ahhaa.ee2018 JCI Tartu IPP
2017 JCI Tartu president
2016 JCI Tartu EVP
2006 JCI Tartu Sec
Leinatoetuslaagri projektijuht 2005
liige alates 2005
SA Teaduskeskus AHHAA

hobid: vibulaskmine, jahindus, lugemine

 

 

 

Liikmed

Andres Paas
tel:
 +372 5175914
e-post: paas914@hotmail.com
Senaator #74612
2013 JCI Tartu Direktor
2012 JCI Tartu Treas
2011 JCI Tartu IPP
2010 JCI Tartu Pres
2009 JCI Tartu EVP
liige alates 2007
Vanemuise Kohvik OÜ
toitlustamine, catering
juhatuse liige / board member
hobid: sport, lugemine, reisimine
 

Kristine Spilevoi
e-post: kristine.spilevoi@gmail.com
2017 JCI Tartu Treas
liige alates 2017
Baltic Restaurants Estonia AS

 

Jargo Kõster

e-post: jargo@koster.ee

liige alates 2017

Innovaatik OÜ
CTO
 

Kaspar Ilves
tel:
+372 56665466
e-post: kaspar.ilves@gmail.com
Senaator #74263
2013 JCI Tartu IPP
2012 JCI Tartu Pres
2011 JCI Tartu EVP
liige alates 2010
Gateway Baltic

hobid: tants ja trall

 

Liina Maurer

tel: +372 56625197

e-post: Liina.maurer@gmail.com

liige alates 2017

 tudeng Tartu Ülikoolis – prantsuse romanistika

” Olen keskmisest aktiivsem tudeng, kellele meelivad väga keeled, public relations, kirjandus, turundus ja sport. Vabal ajal eelistan aega veeta mõnusa raamatu ja kohvitassi kõrval.”

 

merlis_p_150x250

Merlis Pajustik

tel: +372 56242651 / +372 59191992
e-post:merlis.pajustik@gmail.com

2017 JCI Tartu IPP
2016 JCI Tartu Pres
2015 JCI Tartu EVP

liige alates 2010

 

Vastseliina Noortekeskus

 

“Olen maapiirkondade edendaja: Et elu jääks ka maale ning seal oleks palju põnevat teha ja elamisväärne elada. Usun, et kõike on võimalik teha, tahtmist peab ainult olema. “

 

Rando Hinn

tel: 58014372

e-post: randohinn@gmail.com

liige alates 2017

 SA Teaduskeskus AHHAA

giid

Hobid: lugemine, elektroonika, IT

Siim Mandel
tel: +372 53452987
e-post: siim@vennased.ee
2016 JCI Tartu IPP
2015 JCI Tartu Pres
2014 JCI Tartu Pres
2013 JCI Tartu EVP
liige alates 2012
 Vennased OÜ
 

 

Tanel Linnas

tel: +372 5660 8058

e-post:  tanel.linnas@ahhaa.ee

liige alates 2017

 SA Teaduskeskus AHHAA, Safecracker OÜ

Hobid: geopeitus, sukeldumine

Tarmo Tomikas

tel: 5031010

e-post: tarmo.tomikas@gmail.com

liige alates 2017

 

Elar Oden

tel: 5186160

e-post: elar90@hot.ee

liige alates 2018

 Kemitek OÜ
 

Janek Press

tel: 56652877

e-post: janek.press@eesti.ee

liige alates 2018

 OÜ Daneel
 

Age Rosenberg

tel: 5283153

e-post: age.rosenberg@gmail.com

liige alates 2018

Tartu Ülikooli meedia ja kommunikatsiooni doktoriõpe

Hobid: rahvatants, käsitöö,aiandus

 

Senaatorid

Kalle Rannu
tel: +372 5034199
e-post: greif@online.ee
Senaator #55110
2000 ENKK Senat Pres
1990 Tartu NK IPP
1989 Tartu NK Pres
liige alates 1989
Greif OÜ
trükkimistööstus
printing industry
amet: direktor / director
Tõnu Loog
tel: +372 5051881
e-post: tonuloog@gmail.com
Senaator #55111
1998 ENKK Senat Pres
1997 ENKK Senat VP
1996 ENKK NPP
1995 ENKK NP
1994 ENKK EVP
1993 ENKK VP
1992 Tartu NK IPP
1991 Tartu NK Pres
liige alates 1989
TJK OÜ

hobid: orienteerumine, (mäe)suusatamine, reisimine

Valdeko Mikheim
tel: +372 5542242
e-post: valdeko@housing.ee
Senaator #56781
1996 ENKK VP
1995 ENKK Treas
1993 Tartu NK IPP
1992 Tartu NK Pres
liige alates 1989
Livonia Housing OÜ
kinnisvaraarendus
real estate development
amet: juhatuse liige / board member
hobid: kultuuritarbimine, jooga
Jaak Hion
tel: +372 5038594
e-post: hion@hot.ee
Senaator #56976
1998 ENKK NPP
1997 ENKK NP
liige alates 1989
Autotarvete OÜ
SAAB teenindus, varuosade kaubandus
SAAB service, parts trade
amet: juhatuse liige / board member
Raul Koni
tel: +372 5034590
e-post: raul.koni@capital.kodu.ee
Senaator #57987
2007 JCI Estonia Senat Pres
2002 ENKK NPP
2001 ENKK NP
2000 ENKK EVP
1999 ENKK kongressi Dir
1994 ENKK VP
1994 Tartu NK IPP
1993 Tartu NK Pres
1992 ENKK Treas
1992 Tartu NK VP
1990 Tartu NK Treas
1989 Tartu NK Treas
liige alates 1989
Abüroo CAPITAL OÜ

hobid: golf

Jaak Nigul
tel: +372 5016653
e-post: jaak.nigul@tarmeko.ee
Senaator #57988
2001 Tartu NK IPP
2000 Tartu NK Pres
1991 ENKK NPP
1990 ENKK NP
liige alates 1989
OÜ Tarmeko KV
kinnisvara arendus
real estate development
Siiri Odrats-Koni
Senaator #59322
2001 JCI EVP Area A (Africa)
2000 JCI VP Area D (Europe)
2000 ENKK NPP
1999 ENKK NP
1998 ENKK EVP
1997 ENKK VP
1996 Tartu NK VP
liige alates 1993
Henkel Balti OÜ
hulgimüük, tootmine
wholesale, manufacturing
hobid: laulmine, golf
Ene Seidla
tel: +372 5017220
e-post: ene@hal.ee
Senaator #63062
2010 JCI Estonia Senat Pres
2004 ENKK TI Dir
2003 ENKK NPP
2002 ENKK NP
2001 ENKK PR Dir
2000 ENKK VP Ind
2000 Tartu NK IPP
1999 Tartu NK Pres
liige alates 1996
HAL Koolitus OÜ
konsultatsioon, koolitus
consulting, training
amet: juhatuse liige / board member
hobid: Naiskoor “Emajõe Laulikud”
Erlend Sild
tel: +372 5100889
e-post: erlend@sild.ee
Senaator #68577
(2009)2010 JCI Tartu Treas
2008 TOYP Dir
2008 JCI Tartu VP Int
2006 EC Award Ceremony Dir
2006 JCI Tartu IPP
2005 Tartu NK Pres
liige alates 2004
NordAC OÜ

Rahvusvaheline logistika
amet: partner, ettevõtja / partner, entrepreneur

hobid: matkamine, tervisesport, jahindus

Kaspar Ilves
tel: 
+372 56665466
e-post: 
kaspar.ilves@gmail.comSenaator #74263
2013 JCI Tartu IPP
2012 JCI Tartu Pres
2011 JCI Tartu EVP
liige alates 2010
Gateway Baltic

hobid: tants ja trall

Andres Paas
tel:
 +372 5175914
e-post: 
paas914@hotmail.comSenaator #74612
2013 JCI Tartu Direktor
2012 JCI Tartu Treas
2011 JCI Tartu IPP
2010 JCI Tartu Pres
2009 JCI Tartu EVP
liige alates 2007
Vanemuise Kohvik OÜ
toitlustamine
catering
amet: juhatuse liige / board member
hobid: sport, lugemine, reisimine

 

 

Toetajaliikmed

Tanel Joost
tel: +372 5659040
e-post: tanel@equa.ee
2005 Tartu NK VP
liige alates 2004
Equa OÜ
meditsiinimööbli ja varustuse tootmine, metallitööd
healthcare industry, manufacture of hospital furniture, metal works
Jan Lätt
tel: +372 5165660
e-post: janlatt@hot.ee
2005 Tartu NK IPP
2004 Tartu NK Pres
2003 Tartu NK VP
2002 Tartu NK Treas
liige alates 2001
Tartu Ärinõuandla
Peeter Kinks
tel: +372 5010017
e-post: peeterkinks@icloud.com
1999 Tartu NK IPP
1998 Tartu NK Pres
liige alates 1996
PK Home OÜ
puitmajad
wooden houses
amet: omanik / owner
Oliver Puhmas
tel: +372 5030150
e-post: oliver.puhmas@gmail.com
2009 JCI Tartu VP Int
2002 TOYP Dir
liige alates 2002
Penosil Eesti OÜ

hobid: reisimine, surfamine, korvpall

Hannes Puidet
tel: +372 53477369
e-post: hannes.puidet@mail.ee
SysAdmin Pro OÜ
Vaido Mikheim

tel: +372 57424891

e-post: vaido.mikheim@teaduspark.ee

SA Tartu Teaduspark
Ege Jaanso
tel: +372 5594 3413
e-post: ege.jaanso@gmail.com
2017 JCI Tartu Sec
2016 JCI Tartu Sec
liige alates 2016
Õnneküpsis OÜ

hobid: naermine, jalutamine, elamuste ja naeratuste kogumine, reisimine

Tiina Tasa

tel: 501 5227                                   

e-post: tiinatasa@gmail.com

2000 JCI Tartu Sec

2001 JCI Tartu Pres

2002 ENKK VP

liige alates 2000

 

Ettevõtja, fotograaf
Aune Paas

tel: 516 1075

e-post: aune.paas@mail.ee

 Doordec OÜ
Andrus Valma

tel: 504 8854

e-post: andrus@rentest.ee

 Rentest AS

Liikmekandidaadid

 Olle Sillandi
 Kristina Rivis
Kadri Koppel
Avely Kaldoja

Kaimo Kukk

 

 

 

 

 

Huvilised

Mehis Luuken
Helina Turja
Birgith Puhmas
Tiina Kramp
Ago Täkker
Kairi Möller
Virko Visnapuu

 

 

© Copyright 2018
JCI Estonia MTÜ I Reg nr: 80089741 I jci@jci.ee

facebooktwitteryoutube