Liikmed

Juhatus

 

Anni Tõnismäe

tel: +372 5666 9521
e-post: anni.tonismae@gmail.com

2020 JCI Tartu President

2019 JCI Tartu EVP

2018 JCI Tartu Sec

liige alates 2017

 

Anmaro OÜ, juhatuse liige

Sillaotsa Kool; ajaloo ja ühiskonnaõpetuse õpetaja

Hobid: ajalugu, investeerimine, fotograafia, sport

 Ülesanded kojas :

Koja esindamine JCI Estonia üldkoosolekutel.

JCI Tartu tegevuskava koostamine.

JCI Tartu juhatuse koosolekute ja üldkoosolekute kokkukutsumine.

Juhatuse töö koordineerimine.

Projektide teostamise jälgimine.

Turunduskommunikatsiooni plaani koostamine ja selle eest vastutamine

Ago Täkker

tel: +372 512 8817
e-post: Ago.takker@gmail.com

2020 JCI Tartu EVP

2019 Business and partnership director

liige alates 2018

 

ATK Linavästrik OÜ

Hobid: Tants, sport, investeerimine, eneseareng, lugemine, fotograafia, tehnika/tehnoloogia, reisimine, innovatsioon/loov probleemilahendus, haridus, ettevõtlus, lennundus

 

Ülesanded kojas:

Õppida presidendi ametit.

Vajadusel asendada presidenti.

 

Kristina Rivis

tel: +372 5331 9192
e-post: kristina.rivis@gmail.com

2020 JCI Tartu Treas

2019 JCI Tartu VP Individual

liige alates 2018

SA Tartu Ülikooli Kliinikum

Hobid: sport, loodus, disain

 Ülesanded kojas:

Koja finantsidega tegelemine.

Juhatuse töös aktiivne osalemine ja projektide jälgimine.

Kadri Koppel

tel: +372 521 7488
e-post: kadri.koppel@mail.ee

2020 JCI Tartu VP Trainings

liige alates 2018

Mens sana OÜ 

Hobid: lugemine, käsitöö, söögi tegemine ehk moodsas keeles kokkamine, õppimine

 Ülesanded kojas:

Koja liikmetele arengu ürituste korraldamine.

 

Triin Nõmmistu

tel: +372 5598 4956
e-post: triin.nommistu@gmail.com

2020 JCI Tartu IPP

2019 JCI Tartu President

2018 JCI Tartu EVP
2017 JCI Tartu VP

liige alates 2017

Kambja vallavolikogu

“Hingelt maailmaparandaja ja lillelaps, kuid tegudes pedantne idealist. Mind inspireerivad algatusvõimelised ja elu jaatavad inimesed ning lähtun põhimõttest:  alati on võimalik valida!   Tee lihtsalt õige valik!  :)”

 

 

Ülesanded kojas: 

Dokumentatsiooni üle andmine uuele juhatusele.

Juhatuse töös osalemine ja juhatuse toetamine.

Auliikmed

 

Maiki Linder

tel: +372 512 2789
e-post: maiki.linder@gmail.com

2018 JCI Tartu VP Communication and Marketing
JCI Estonia Kevadkonverentsi projektijuht 2018
JCI Jõulupuu üle-eestiline koordinaator 2017-2019 & 2020

liige alates 2017

JCI Tartu auliige alates 2019

 

2020 JCI Tartu juhatuse auliige

Hanza Mechanics Tartu AS

JCI Tartu Parim liige 2018

JCI Tartu auliige aastast 2019

Liikmed 

Andres Paas
Senaator #74612tel: +372 517 5914
e-post: paas914@hotmail.com2013 JCI Tartu Direktor
2012 JCI Tartu Treas
2011 JCI Tartu IPP
2010 JCI Tartu Pres
2009 JCI Tartu EVPliige alates 2007
 

Vanemuise Kohvik OÜ
toitlustamine, catering
Amet: juhatuse liige / board member

Hobid: sport, lugemine, reisimine

 

Kaspar Ilves
Senaator #74263tel: +372 5666 5466
e-post:
kaspar.ilves@gmail.com2018 JCI Peace is Possible and Let’s do it committee chairman
2017 JCI Sponsorship committee member in Europe
2015 JCI Estonia President
2014 JCI Estonia EVP
2013 JCI Estonia VP International
2012 JCI Tartu President
2011 JCI Tartu EVPliige alates 2009
Gateway Baltic

Hobid: tants ja trall

 

Kaire Valge
Senaator #75520tel: +372 5557 2013
e-post: 
kaire.valge@jci.ee

Conference Organizing Academy Head-Trainer 2019
Head-Trainer at COC Academy in JCI Syria 2018
Head-Trainer at COC Academy in JCI Syria 2017
COC Academy co-trainer alates 2015
JCI World Congress 2019 Bid Director 2015-2017
JCI EDC Academy Head-Trainer 2017
JCI EDC Councillor 2017
JCI Estonia National Past President 2017
JCI Estonia National President 2016
JCI Estonia National EVP 2015
JCI Toomemäe President 2014
JCI Toomemäe EVP 2013
JCI Toomemäe VP Business 2012
JCI Toomemäe liige alates 2010
JCI Tartu huviline alates 2009

JCI Tartu liige alates 2018

Kaire Invest OÜ

JCI Estonia Aasta Treener 2011
JCI Estonia Aasta Treener 2010
JCI Toomemäe liige 2010-2018

JCI Tartu Suurimad Toetajad 2018 – Kaire Valge ja Peeter Tars

 

 

 

 

 

Jargo Kõster

e-post: jargo@koster.ee

liige alates 2017

Innovaatik OÜ
Amet: CTO
 

Tanel Melk

tel: +372 53 441 551
e-post: tanel.melk@lmp.ee

liige alates 2019

Advokaadibüroo LMP

Amet: tegevjuht

 

Rando Hinn

tel: +372 5801 4372
e-post: randohinn@gmail.com

liige alates 2017

 SA Teaduskeskus AHHAA

Amet: giid

Hobid: lugemine, elektroonika, IT

Siim Mandel

tel: +372 5345 2987
e-post: siim@vennased.ee

2016 JCI Tartu IPP
2015 JCI Tartu Pres
2014 JCI Tartu Pres
2013 JCI Tartu EVP

liige alates 2012

 Vennased OÜ
 

Elar Oden

tel: +372 518 6160
e-post: elar90@hot.ee

liige alates 2018

 Kemitek OÜ

JCI Tartu Abivalmim Liige 2018

JCI Tartu Abivalmim Liige 2019

 

Helina Turja

tel: +372 514 3957
e-post: helina@turjatour.ee

liige alates 2018

Rantell AS

Hobid: mäed – nii suvel matkamine, kui talvel suusatamine

 

Senaatorid

Kalle Rannu
Senaator #55110tel: +372 503 4199
e-post: greif@online.ee2000 ENKK Senat Pres
1990 Tartu NK IPP
1989 Tartu NK Presliige alates 1989
Greif OÜ
trükkimistööstus / printing industry
Amet: direktor / director
Tõnu Loog
Senaator #55111                                                        tel: +372 505 1881
e-post: tonuloog@gmail.com1998 ENKK Senat Pres
1997 ENKK Senat VP
1996 ENKK NPP
1995 ENKK NP
1994 ENKK EVP
1993 ENKK VP
1992 Tartu NK IPP
1991 Tartu NK Presliige alates 1989
TJK OÜ

Hobid: orienteerumine, (mäe)suusatamine, reisimine

Valdeko Mikheim
Senaator #56781tel: +372 554 2242
e-post: valdeko@housing.ee1996 ENKK VP
1995 ENKK Treas
1993 Tartu NK IPP
1992 Tartu NK Presliige alates 1989
Livonia Housing OÜ
kinnisvaraarendus / real estate development
Amet: juhatuse liige / board memberHobid: kultuuri tarbimine, jooga
Jaak Hion
Senaator #56976tel: +372 503 8594
e-post: hion@hot.ee1998 ENKK NPP
1997 ENKK NPliige alates 1989
Autotarvete OÜ
SAAB teenindus, varuosade kaubandus / SAAB service, parts trade
Amet: juhatuse liige / board member
Raul Koni
Senaator #57987tel: +372 503 4590
e-post: raul.koni@capital.kodu.ee2007 JCI Estonia Senat Pres
2002 ENKK NPP
2001 ENKK NP
2000 ENKK EVP
1999 ENKK kongressi Dir
1994 ENKK VP
1994 Tartu NK IPP
1993 Tartu NK Pres
1992 ENKK Treas
1992 Tartu NK VP
1990 Tartu NK Treas
1989 Tartu NK Treasliige alates 1989
Abüroo CAPITAL OÜ

Hobid: golf

Jaak Nigul
Senaator #57988tel: +372 501 6653
e-post: jaak.nigul@tarmeko.ee2001 Tartu NK IPP
2000 Tartu NK Pres
1991 ENKK NPP
1990 ENKK NPliige alates 1989
OÜ Tarmeko KV
kinnisvara arendus / real estate development
Siiri Odrats-Koni
Senaator #593222001 JCI EVP Area A (Africa)
2000 JCI VP Area D (Europe)
2000 ENKK NPP
1999 ENKK NP
1998 ENKK EVP
1997 ENKK VP
1996 Tartu NK VPliige alates 1993
Henkel Balti OÜ
hulgimüük, tootmine / wholesale, manufacturingHobid: laulmine, golf
Ene Seidla
Senaator #63062tel: +372 501 7220
e-post: ene@hal.ee2010 JCI Estonia Senat Pres
2004 ENKK TI Dir
2003 ENKK NPP
2002 ENKK NP
2001 ENKK PR Dir
2000 ENKK VP Ind
2000 Tartu NK IPP
1999 Tartu NK Presliige alates 1996
HAL Koolitus OÜ
konsultatsioon, koolitus / consulting, training
Amet: juhatuse liige / board memberHobid: Naiskoor “Emajõe Laulikud”
Erlend Sild
Senaator #68577tel: +372 510 0889
e-post: erlend@sild.ee(2009)2010 JCI Tartu Treas
2008 TOYP Dir
2008 JCI Tartu VP Int
2006 EC Award Ceremony Dir
2006 JCI Tartu IPP
2005 Tartu NK Presliige alates 2004
NordAC OÜ
Rahvusvaheline logistika
Amet: partner, ettevõtja / partner, entrepreneurHobid: matkamine, tervisesport, jahindus

Meelika Kuningas 

Senaator #77180

tel: +372 5331 9399
e-post: meelika.kuningas@gmail.com

2019 JCI Tartu Treas

2018 JCI Tartu Treas
2017 JCI Tartu Treas
2013 JCI Tartu Treas
2007 JCI Tartu IPP
2006 JCI Tartu Pres
2005 Tartu NK EVP
2004 Tartu NK VP                 

liige alates 2003

SA Tartu Ülikooli Kliinikum

informaatikateenistus

Toetajaliikmed

Jan Lätt

tel: +372 516 5660
e-post: janlatt@hot.ee

2005 Tartu NK IPP
2004 Tartu NK Pres
2003 Tartu NK VP
2002 Tartu NK Treas

liige alates 2001

Tartu Ärinõuandla
Oliver Puhmas

tel: +372 503 0150
e-post: oliver.puhmas@gmail.com

2009 JCI Tartu VP Int
2002 TOYP Dir

liige alates 2002

Tõsta OÜ

Hobid: reisimine, surfamine, korvpall

Hannes Puidet

tel: +372 5347 7369
e-post: hannes.puidet@mail.ee

SysAdmin Pro OÜ
Vaido Mikheim

tel: +372 5742 4891
e-post: vaido.mikheim@teaduspark.ee

SA Tartu Teaduspark
 

Ege Jaanso

tel: +372 5594 3413
e-post:
ege.jaanso@gmail.com

2017 JCI Tartu Sec
2016 JCI Tartu Sec

liige alates 2016

Õnneküpsis OÜ

Hobid: naermine, jalutamine, elamuste ja naeratuste kogumine, reisimine

Tiina Tasa

tel: +372 501 5227
e-post: tiinatasa@gmail.com

2000 JCI Tartu Sec
2001 JCI Tartu Pres
2002 ENKK VP

liige alates 2000

Ettevõtja, fotograaf
Aune Paas

tel: +372 516 1075
e-post: aune.paas@mail.ee

Doordec OÜ
Andrus Valma

tel: +372 504 8854
e-post: andrus@rentest.ee

Rentest AS
 

rita_suvi2016

Rita-Anette Kohava

tel: +372 523 2177
e-post: 
rita@mustnool.ee

2018 JCI Tartu IPP
2017 JCI Tartu president
2016 JCI Tartu EVP
2006 JCI Tartu Sec
Leinatoetuslaagri projektijuht 2005

liige alates 2005

Järvemuuseum Akva:rium

Hobid: vibulaskmine, jahindus, lugemine

JCI Tartu Koja Magnet 2018

 

Kairi Möller

tel: +372 504 1506
e-post: kairi.moller@mail.ee

2019 JCI Tartu Secy

liige alates 2018

 

Tartu Tamme Kool

Hobid: aktiivne liikumine, sport, loodus, lugemine, teater-muusika-kino, käsitöö

 

Kristjan Rebane

e-post: kristjan.rebane123@gmail.com

2019 JCI Tartu IPP

2018 JCI Tartu President
2017 JCI Tartu EVP
2016 JCI Tartu Treas

liige alates 2013

 

Antenor OÜ Tegevjuht

Hobid: reisimine, sport, investeerimine, ajalugu

 

Kristine Spilevoi

e-post: kristine.spilevoi@gmail.com

2017 JCI Tartu Treas

liige alates 2017

 

Baltic Restaurants Estonia AS
Taavi Lukas

e-post: taavi.lukas@gmail.com

tel: 5611 1110

2009 JCI Tartu President

liige alates 2004

Kukkumiskaitse OÜ

 

 

© Copyright 2020
JCI Estonia MTÜ I Reg nr: 80089741 I jci@jci.ee

facebookyoutube