Tegemised

Toomemäe koja traditsioonilised projektid

Aasta alguse töötuba

Kalendriaasta alguses korraldab koda oma liikmetele, kandidaatidele, huvilistele ja sõpradele mõttetalgud, et ühiselt nõu pidada, kuidas üheskoos muuta algavat aastat võimalikult põnevaks.

Projektijuht 2018 – Evely Kokka

Prügi Kotti!

Koostöös Tartu linnaga käib Toomemäe koda koos oma sõpradega igal kevadel oma linna talvelume alt välja sulanud rämpsust koristamas.

Projektijuht 2018- Raiko Kaju

Sünnipäevareis

Toomemäe koja sünnipäeva tähistatakse maikuu teisel nädalavahetusel ning tavaliselt võetakse ühiselt ette reis lähivälismaale. 2018. aastal külastatakse koos JCI Toompeaga Stockholmi.

Projektijuht 2018 – Annemai Tuvike

Tartu Rat Race

Tegu üritusega, mis Tartu tänavatele jõudis 2006. a, kuigi mujal maailmas (sh Tallinnas) on seda mõnda aega varemgi praktiseeritud. Tartu Rat Race on sportlik ja lustakas heategevusjooks, mis 2018. aastal toimub Tartus juba 13. korda. Jooksuga toetatakse ka sel aastal Tartu ja Tartumaa andekaid lapsi ja nende huviharidust.

Projektijuht 2018 – Mare-Liis Kanarik

Jõulupidu

Stiilne aastalõpupidu, kus tehakse lõppenud aastast kokkuvõtteid ning tuuakse esile parimaid tegijaid.

Projektijuht 2018 – Annet Muru

Jõulupuu

JCI Jõulupuu projekt on loodud selleks, et tuua jõulurõõmu lastele, kes kasvavad raskustes peredes, pakkumaks neile ühte pisikest jõuluimet.

Projektijuht 2018 – ?

Heade mõtete kalender

Heade mõtete kalender on JCI Toomemäe heategevuslik kalender, mille müügitulu läheb Kultuurkapitali JCI Toomemäe Laste Ande Arengu fondi, et toetada uusi tulevikutalente nende eriala harrastamisel. Igal kalendripäeval on vahva positiivne sõnum, millest kinni haarata ning kalendris jagavad andekad noored oma lugusid teest tipu suunas, oma eneseületustest, rõõmudest ja eesmärkidest.

Projektijuht 2018 – ?

© Copyright 2018
JCI Estonia MTÜ I Reg nr: 80089741 I jci@jci.ee

facebooktwitteryoutube