JCI Estonia ehk Eesti Ettevõtlike Noorte Koda tähistab sel aastal 34. sünnipäeva.

Oleme Eesti kojaga oma elu parimas eas – oleme kogunud kogemusi, teadmisi, emotsioone ja kapitali ning oleme ennast päriselt hästi sisse seadnud. Teame, mida me tahame, teame, kellega me tahame koos olla ning mida saavutada. Me ei proovi enam kõigile meeldida – teame, kes me oleme.

Oleme jõudnud organisatsioonina kohta, mis annab meile võimaluse käised üles käärida ja endast kõik anda. Anda kõik selleks, et tõusta ja liikuda edasi, olla päriselt juhid, nagu me räägime, päriselt juhid, keda me kõik need 34 aastat kasvatanud oleme, ning juhtida meie organisatsioon parema tuleviku suunas.

2023. aasta JCI president Viktor Omarsson muudab organisatsiooni visiooni ja missiooni veelgi juhtimiskesksemaks, sama teeme ka meie JCI Estonias. Tahame olla selge väärtuspakkumise ja sõnumiga nii kojas sees kui ka kojast väljapoole. Meist saab esmane valik (noorte) tulevikuliidrite pädevuste arendamiseks!

Teeme seda läbi kokkulepitud kompetentside arendamise, rakendamise ja tagasisidestamise. Samas ei unusta me, et koos kasvava vabakutseliste arvuga maailmas, on järjest olulisem ka enesejuhtimine, millest saab tegelikult kogu juhtimine alguse. 

Pea meeles, et meiega oled hoitud ja toetatud ning kui annad endast maksimumi, soovid saada paremaks ja oled avatud tagasisideks, siis justnimelt seda me austame ja toetame!

Sammume ühiselt parema tuleviku suunas!

Kaspar Karik

JCI Estonia President 2023

JCI ESTONIA JUHATUS 2023

KASPAR KARIK
President
 

(National President)
kasparkarik@gmail.com

TRIIN PAJUMAA
Eelmise aasta president

(Immediate Past President)
triin.pajumaa@gmail.com

MERLIN MÄNGEL
Täidesaatev asepresident

(Deputy President)
merlin.mangel@gmail.com

MARIS TEKKEL
Peasekretär

(Secretary General)
jci@jci.ee / maris@murula.legal

KADI SUURJÄRV
Asepresident kommunikatsiooni alal

(Vice President Communications)
muddikad@gmail.com

HENDRIK PEIEL
Asepresident koostöösuhete alal

(Vice President Business & Community)
hendrik.peiel@gmail.com

BRITTA SOOL
Asepresident enesearengu alal

(Vice President Skills Development)
brittasool@gmail.com

SIRLE JALLAI
Asepresident halduse alal

(Vice President Admin)
sirle.jallai@gmail.com

KATRE LAAN
Asepresident rahvusvaheliste suhete alal

(Vice President International Affairs)
katrelaan@gmail.com

Eesti Ettevõtlike Noorte Koda järgib JCI põhimõtet “One Year to Lead”. See võimaldab koja liikmetel läbi teha erinevad ametikohad küllalt lühikese aja jooksul ning sunnib ka pingutama, et aasta jooksul tehtud tegevused kõik tehtud saaks! Koja juhatus valitakse igal aastal korralisel üldkogul, mis toimub aastakonverentsi ajal.

JCI Estonia MTÜ koos kõigi kodadega tegutsevad vastavalt vabaühenduste eetikakoodeksi põhimõtetele  www.ngo.ee/eetikakoodeks

JCI ESTONIA

MAJANDUSAASTA

ARUANDED

2021, 2020, 2019