Tarnetingimused

Tarnetingimused kehtivad JCI Estonia e-poes aadressil https://www.jci.ee/pood. JCI Estonia jätab endale õiguse e-poe tingimusi ja hinnakirja muuta.

Toodete ostmiseks lisage tooted ostukorvi. Suuremate koguste korral valige ka toote kogus. Ostukorvis olevaid tooteid saate vaadata ja tellimust vormistada lingile “Vaata ostukorvi” vajutades. Tellimuse vormistamiseks valige sobiv tarneviis. Ostude kättesaamiseks on kliendil võimalik tellida tooted lähimasse Itella SmartPOST või Omniva pakiautomaati või tellitud kaubale ise järele minna. Heade mõtete kalendrid saab kätte Tartust, teised tooted asuvad Tallinnas. Seejärel vajutage lingile “Mine kassasse”, kus täitke nõutud andmeväljad ning esitage tellimus. Peale seda saabub Teile tellimuse esitamisel märgitud e-maili aadressile tellimuse kviitung, kus on ülekande tegemiseks pangakonto andmed. Ülekande tegemisel palun kasutage selgituses tellimuse numbrit. Teie tellimus pannakse teele, kui raha on jõudnud meie kontole.

Ostjal on õigus e-poest ostetud kaup tagastada 14 päeva jooksul alates tellitud kauba kättesaamisest. Tagastatav kaup peab olema kasutamata ja originaalpakendis. Tagastamiseks saatke e-posti aadressile pood@jci.ee kiri, mis sisaldab ostja nime, arve numbrit, ostusummat ja tagastamise põhjust. Kauba tagastamise korral kannab müüja ostusumma ostja pangakontole, millelt tasutud summa laekus. Kauba tagastamisega seotud kulud kannab ostja, tagastatavast summast peetakse kinni transporditasu.

Ostude sooritamiseks sisestatud kliendi isikuandmed on konfidentsiaalsed ja ei kuulu avaldamisele kolmandatele osapooltele, välja arvatud seadusega ettenähtud juhtudel või kauba edastamiseks transpordifirmale.