Heade Mõtete Kalender

Heade Mõtete Kalender on loodud heategevuslikul eesmärgil koguda raha noorte huvieriala toetuseks (Ats & Anne fond) ja külvata rõõmu puudust kannatavate perede lastele jõulukingi tegemiseks (JCI Jõulupuu).

Tegemist on seinakalendriga, kus iga päeva juures on kirjas mõni hea tegevus või idee, millest käesoleval päeval kinni haarata (nt. „Mine sõpradega piknikule“, „Sorteeri prügi“, „Tee Facebooki vaba päev“, „Küpseta naabrile kook“, “Tee ettepanek kaasavasse eelarvesse…” jne…).

 Millal? Viimati ilmus 2022. aasta kalender

Kui soovid kaasa lüüa, siis 2023. aasta kalendri ettevalmistused alagavad juba selle aasta kevadel. Oled väga oodatud oma mõtteid jagama. Võta ühendust Toomemäe kojaga.

Ajalugu: Heade Mõtete Kalender sai alguse 2016.aastal. Projekt kutsuti ellu eesmärgiga koguda raha JCI Toomemäe poolt varasemalt loodud Ats & Anne fondi tarbeks. Fondi laekunud raha toetab Tartu ja Tartumaa noori, kellel on tahet, jõudu ja annet edasi pürgida valitud huvierialal kultuuri, hariduse või spordi valdkonnas. 2021.aastast alates jaguneb kalendri müügist saadud tulu puudust kannatavate laste jõulukingituste tegemise tarbeks (JCI Jõulupuu projekt) ja noorte huvieriala toetuseks (Ats & Anne fond).