Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

BeWise 2023 “Ma valin ise oma elu reeglid!”

12 oktoober 2023 @ 19:00 - 21:30

Kas oled mõelnud, kuidas oleks elada sõltumatut elu? BeWise kutsub sind inspireerivale koolitusele, mille fookus on VABADUS.
Koolitust viib läbi Stella Terna, kes räägib oma lugu ühiskonna narratiivide trotsimisest, autentse elu elamisest, asukohavabadusest, ettevõtlusest, reisimisest ja eneseotsingutest.
Iseenda kohta on Stella öelnud nii:
“Kes ma olen? Endine juuksur (isemajandaja ja ettevõtja), sotsiaalmeedia freelancer ja koolitaja, kes on viimased 5 aastat teadlikult oma persoonibrändi kasvatanud.”
Koolitusel saad kuulda rohkem järgmistest teemadest:
Ettevõtlus: “Ma tahan ise valida, kui kiiresti ma arenen”
Ma olen tahtnud otsustada ise: kui kiiresti, kui kaugele, mis hinnaga, kellele, kuidas. Ma nägin, et palgatöötajana saavad vähesed ettevõtted pakkuda mulle nii kiiret kasvu, nagu ma soovin: üksinda on küll riskid kõrgemad, aga lage ei ole ees: ma ei pea kellegi järgi ootama, et teised näeksid minus seda potentsiaali ja väärtust.
Asukohavabadus: “Ma tahan ise valida, kus ma töötan”
9 kuud kestev Eurotrip: ka nii on võimalik elada – iga kuu riiki vahetades
Persoonibränd ja kogukond: “Ma tahan ise valida, kellega ma ennast ümbritsen”
Meil on kõigil 24 tundi ööpäevas ja limiteeritud arv “slote” meie lähedastele inimestele: vali hoolikalt, kellesse sa oma väärtuslikku aega investeerid, sest nende mõju kas viib sind edasi või pidurdab sind. Vali hoolikalt mis mindsetiga inimestega ennast ümbritsed!
Enesearengu teekond: “Ma tahan ise valida oma elu reeglid”
Väga paljud meie hirmud elus on seotud uskumustega, mille oleme omaks võtnud lapsepõlves, oma vanematelt jms. Ja nendesse teadlikkuse toomine on võimaldanud ka seda osa endas ümber kodeerida. Ma ei taha olla juhitud oma alateadlikke käitumismustrite poolt.
Holistiline maailmavaade ja unistamine: “Ma räägin oma unistusi reaalsuseks”
Ma olen terve elu väga palju unistanud: unistanud visuaalselt, kujutanud ette kuidas ma juba olen seal kus ma olla tahan ja kuidas ma ennast seal tunnen: ma olen kirjutanud üles väga detailselt oma unistusi. Ka asukohavabadusest on mul 1,5–2 a enne kirjutatud kaks A4, kuidas ma palmi all arvutis sotsiaalmeedia tööd tegin: see ei olnud mitte kuidagi mu vaateväljas tollel hetkel, kui ma seda kirjutasin, aga juba varsti oligi see minu reaalsus. Kõik, mida ma unistan, saab varem või hiljem teoks.
Kohtumiseni 12. oktoobril kell 19 Eesti Ettevõtluskõrgkoolis Mainor!

Details

Date:
12 oktoober 2023
Time:
19:00 - 21:30
Event Category:
Website:
https://fb.me/e/3Rxp7mHzT