Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

JCI vähikonverents Rootsis

11 august 2023 - 13 august 2023

JCI Halmstad tervitab igal aastal uhkusega umbes 100 JCI liiget ja senaatorit Halmstadis, et kogeda traditsioonilisi Rootsi pidusid, suurt lõbu ja mõnda parimatest kohtadest, mida Rootsi läänerannikul on pakkuda.

Sel aastal korraldab JCI Halmstad 66. korda järjest JCI rahvusvahelise vähikonverentsi. See teeb sellest kõige kauem kestnud JCI projekti, mida korraldab kohalik chapter.

Huvitaval kombel on JCI rahvusvaheline vähikonverents isegi ühe aasta vanem kui JCI Halmstad. Kuidas see võimalik on? 1957. aastal oli JCI organisatsioon Rootsis üsna uus. JCI Göteborg, üks esimesi Rootsi peatükke, tundis ära võimaluse teise peatüki loomiseks läänerannikul. Potentsiaalsete liikmete meelitamiseks korraldati Halmstadis traditsioonilise Rootsi vähipidu vormis seltskondlik üritus. Göteborgi pioneerid ei teadnudki, et nad mitte ainult ei asutanud uut koda – nad alustasid ka JCI traditsiooni, mis eksisteerib siiani, üle kuuekümne aasta hiljem…

Aastate jooksul on JCI rahvusvaheline vähikonverents peetud erinevates kohtades Halmstadi ümbruses, kus on osalenud mitmed JCI liikmed ja senaatorid kogu maailmast. Mis aga ei ole muutunud, on ürituse rõhuasetus lõbususele ja sõprusele – võimalus kohtuda, õppida ja areneda JCI-s.

EARLY BIRD hind saadaval kuni 23.04.

On ka limiteeritud (10 piletit) number pileteid esmakordsele osalejale hinnaga 1850 kr.

Lisainfo: https://crayfishconference.se/

Details

Start:
11 august 2023
End:
13 august 2023