Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Tagasi- ja edasisidestamine, peegeldamine, inimestekeskne juhtimine

7 oktoober 2023 @ 10:00 - 17:00

Koolituse eesmärk on anda osalejale ülevaade ja praktilised oskused, et olla edukas inimeste juht, kelle meeskonnas tahavad inimesed panustada rohkem, kui juht oodata oskab.
𝐓𝐞𝐞𝐦𝐚𝐝, 𝐦𝐢𝐝𝐚 𝐤𝐨𝐨𝐥𝐢𝐭𝐮𝐬𝐞𝐥 𝐤ä𝐬𝐢𝐭𝐥𝐞𝐭𝐚𝐤𝐬𝐞:
⇾ Inimkeskne juhtimine
⇾ Juhi roll
⇾ Inimeste kaasamine
⇾ Meeskonna juhtimise alustalad
⇾ Tagasi -ja edasisidestamine
⇾ 1:1 vestlused ja juhtimiscoachingu tehnikad – aktiivne kuulamine, peegeldamine, avatud küsimused, eesmärgistamine ja tulemused
𝐊𝐞𝐬 𝐨𝐧 𝐂𝐡𝐫𝐢𝐬𝐭𝐣𝐚𝐧 𝐒𝐜𝐡𝐮𝐦𝐚𝐧𝐧?
Christjan Schumann on mitmekülgse taustaga juhtimisentusiast. Ta on praktiseerinud inimkeskset juhtimist nii Microsoftis, idufirmades kui vabaühenduses JCI. Christjani taust tehnoloogiasektoris, kus inimesed on eriti kõrges hinnas, on andnud talle olulised märkamised ja oskused, mida ta nüüd jagab ka antud koolitusel.
Täna on Christjan sertifitseeritud juhtimiscoach ja strateegiline juhtimispartner tegevjuhtidele ja asutajatele. Lisaks on ta kaasasutaja juhtimiscoachingu idufirmas SageAI ning külalislektor EBS-is.
𝐂𝐡𝐫𝐢𝐬𝐭𝐣𝐚𝐧𝐢 𝐤𝐨𝐡𝐭𝐚 𝐫𝐨𝐡𝐤𝐞𝐦 𝐢𝐧𝐟𝐨𝐭:
Kodulehel: www.christjanschumann.com
LinkedIN: https://www.linkedin.com/in/christjan-schumann/
𝐉𝐂𝐈 𝐀𝐫𝐞𝐧𝐠𝐮𝐩𝐚𝐤𝐞𝐭𝐭 – 𝐤𝐨𝐨𝐥𝐢𝐭𝐮𝐬𝐭𝐞𝐬𝐚𝐫𝐢 𝐩𝐫𝐨𝐚𝐤𝐭𝐢𝐢𝐯𝐬𝐞𝐥𝐞 𝐢𝐧𝐢𝐦𝐞𝐬𝐞𝐥𝐞
JCI Arengupakett on mõeldud nii JCI liikmetele, kes plaanivad võtta juhirolli mõne eesootava projekti läbiviimisel või organisatsiooni juhtimises kui ka kõigile teistele, kes tahavad saada paremaks inimeste- ja enesejuhtimises.
Arengupakett koosneb neljast koolitusest, mille teemad on valitud perspektiiviga luua koolitustesarja lõpuks ühtne tervik ja iga koolituse läbinud inimene tunneks ennast enesekindlamalt uutele väljakutsetele vastu minnes.

Details

Date:
7 oktoober 2023
Time:
10:00 - 17:00
Event Category:
Website:
https://fb.me/e/sAFIJQBs2

Venue

Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor / EUAS
Suur-Sõjamäe 10a
Tallinn, Eesti
+ Google Map