Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Unistuste saavutamine JCI kaudu

6 september 2023 @ 19:00 - 20:30

𝐓𝐮𝐮𝐥𝐢 𝐌𝐮𝐢𝐬𝐭𝐧𝐚 ja 𝐄𝐯𝐚 𝐌𝐚𝐫𝐢𝐚 𝐇𝐚𝐧𝐬𝐨𝐧 – kaks andekat noort, kes on JCI-s viimastel aastatel säravalt silma paistnud, panustanud nii organisatsiooni traditsioonide hoidmisesse kui ka algatanud uusi, maailma muutvaid projekte.
Kutsusime üheks õhtuks Tuuli ja Eva Maria rääkima oma vallutustest, õppetundidest, kogemustest ja unistustest JCI-s, et inspireerida noori liikmeid võtma ohjad enda kätte nii eraelus, kohalikul tasandil kui ka maailma mastaabis.
𝐄𝐯𝐚 𝐌𝐚𝐫𝐢𝐚 𝐇𝐚𝐧𝐬𝐨𝐧 (liige alates 2020) on sihikindel ja inspireeriv naine, kellel on silme ees alati sihid ja eesmärgid, mida elus saavutada. Ja saavutanud on ta oma elus juba palju! Üks märkimisväärseid saavutusi JCI-s on kahtlemata Maailma Kõnevõistluse võitmine 2022. aastal. Lisaks sellele on Eva Maria aidanud korraldada üritusi, läbi viinud mitmeid koolitusi ning olnud algatajaks paljudele projektidele – suurim nendest on Eluks Valmis.
JCI World Public Speaking Champion 2022
JCI Europe Best Local Impact Community Project 2022 (projektijuhina Eluks Valmis)
JCI Estonia parim projekt noortele 2022
𝐓𝐮𝐮𝐥𝐢 𝐌𝐮𝐢𝐬𝐭𝐧𝐚 on JCI liige alates 2022. aastast. Tuulit iseloomustavad sõnad oleksid kahtlemata tasakaalukus, sihikindlus ja järjepidevus, mis on aidanud tal kindlalt oma eesmärkide suunas liikuda. Lisaks oma sihikindlusele on Tuuli erakordselt empaatiline ja hooliv inimene. Ta on Noored Kooli vilistlane ning töötanud kolm aastat hariduses. Tuuli teekond JCI-s saigi alguse haridusprojekti Eluks Valmis kaudu. Alates 2023. aastast on Tuuli JCI Tartu asepresident.
Lisaks sellele, et noored jagavad (nii magusaid kui ka valusaid) õppetunde oma liikmeaastatest, annavad nad ka ülevaate, millest sai alguse Eluks Valmis projekt, kuhu see tänaseks jõudnud on ning kuhu on edasi plaanis liikuda.
Tule kuulama, küsima ja kaasa rääkima, et lahkuda pungil inspiratsioonist ja innustusest muuta maailma koos JCI-ga!
Oodatud on kõik uued huvilised ja sõbrad. Rohkem infot organisatsiooni kohta saab www.jci.ee.

Details

Date:
6 september 2023
Time:
19:00 - 20:30
Website:
https://fb.me/e/4lhFLWrgc