Liikmed

  Lisainfo
Juhatus
“MargusMargus Tinkus
President
president@jcitallinn.ee
55594906

Tööalane info:
Derivco Estonia OÜ

Tunnustused:
JCI Tallinn - Silmapaistev Kodalane (2017 & 2018)
JCI Tallinn - Rõõmurull (2018)
JCI Tallinn - Aasta tegija (2019)
JCI Tallinn - Aasta Kangelane (2019)
Ametid JCIs:
2016 JCI Tallinn Rat Race - Volunteer Coordinator
2017 JCI Tallinn Rat Race - Assistant Project Manager
2017 JCI Estonia Presidential Ball - graphic designer
2018 JCI Tallinn - VP Development
2018 JCI Tallinn Rat Race - videographer
2019 JCI Tallinn - VP Marketing
2018 - 2019 JCI World Congress 2019 ""Pure Magic"" - assistant videographer
2019 JCI World Congress 2019 ""Pure Magic"" - assistant Volunteer Coordinator
2019 JCI World Congress 2019 ""Pure Magic"" - Japan Night event assistant coordinator
2019 JCI Estonia Presidential Ball - Project Manager
2020 JCI Tallinn - Deputy Vice President
Christjan_SchumannChristjan Schumann
President
ipp@jcitallinn.ee
Tööalane info:
Clanbeat Education

Tunnustused:
JCI Tallinn Aasta Tegija (2017)
Ametid JCIs:
2014 JCI Estonia IT direktor
2014-2015 JCI Nordic Conference - admin direktor
2016 Rat Race Tallinn - partnerlus
2017 Rat Race Tallinn - projektijuht
2018 JCI Estonia Presidendiball - turundus
2019 JCI Tallinn EVP
2020 JCI Tallinn President
Mihkel_RembelMihkel Rembel
VP Sustainability
mihkel.rembel@outlook.com
55581569
Ametid JCIs:
JCI Tallinn 2020 juhatuseliige: VP Business
“Signe_Kaasik”Signe Kaasik
VP Events and Experiences
signe.kaasik@gmail.com
53302514

Tööalane info:
Playtech
Ametid JCIs:
JCI Jõulupuu projektijuht 2017
Rat Race 2017, tiimiliige
JCI Tallinn juhatuses Secretary General (2018)
“Tõnis Erissaar”Tõnis Erissaar
Director of Mentorships
tonis.erissaar@gmail.com
53420051

Tööalane info:
OÜ Krimelte
Helen_ErtisHelen Ertis
Treasurer
helenertis19@gmail.com
5090994
Ametid JCIs:
Rat Race 2013, lava ja žürii koordinaator
JCI Estonia presidendiball 2013, programmijuht
JCI Jõulupuu 2014, kingipeo juht
JCI Estonia presidendiball 2016, partnerlustiimi liige
JCI Tallinn 2017 juhatus, Secretary General
JCI Tallinn juhatus 2019 & 2020, Treasurer
“Dagne Aaremäe”Dagne Aaremäe
Communications assistant
dagne.aarem2e@gmail.com

Tööalane info:
Silva Hunt OÜ
Ametid JCIs:
Rat Race 2020, turundusspetsialist
BeWise 2020, tiimiliige
Liikmed
“Taavi_Agasild”Taavi Agasild
IPP
taavi.agasild@gmail.com
55609651

Tööalane info:
K-Projekt AS
Daisy PelloDaisy Pello
daisypello@hotmail.com
VP Communications
5230272
Ametid JCIs:
JCI Tallinn juhatus 2020, kommunikatsioonidirektor
Kelly_TreuKelly Treu
Secretary General
kellytreu@gmail.com
53364434

Tööalane info:
MRPeasy OÜ

Tunnustused:
JCI Tallinn Aasta Üllataja (2019)
Ametid JCIs:
World Congress 2019: Executive assistant & Volunteers director.
Rat Race 2020 projektijuht
JCI Tallinn Secretary General 2020
Kerli_SaarKerli Saar
Community Director
community@jcitallinn.ee
Riina_KäämerRiina Käämer
Wellness Director
riinakaamer@hotmail.com
56695719

Tunnustused:
JCI Tallinn Aasta Üllataja (2018)
Ametid JCIs:
JCI Tallinn Wellness Director 2020
Laura_KummelLaura Kummel
VP Development

Tunnustused:
JCI Tallinn Aasta Noorliige (2019)
Ametid JCIs:
World Congress 2019: General Assembly projektijuht
JCI Presidendiball 2019 meeskonnaliige
JCI Tallinn juhatuseliige 2020: VP Development
JCI Nordic Akadeemia 2020 meeskonnaliige
Anu_VunkAnu Ruul
anu.ruul@gmail.com
56941800

Tööalane info:
GreenStep Solutions OÜ

Tunnustused:
JCI Estonia Parim Kohaliku koja President 2013
JCI Estonia Parim Koolitaja 2013
Suurima auditooriumiga BeWise lektor 2013
JCI Estonia Parim EVP 2012
JCI Tallinn Parim Liige 2012
JCI Estonia Parim Koolitusprojekt 2010 (BeWise)
JCI Estonia Parim Noorliige 2010
JCI Tallinn Parim Noorliige 2010
Ametid JCIs:
JCI Estonia Akadeemia direktor 2014 - 2017
JCI Estonia Akadeemia koolitaja 2013
JCI Tallinn IPP 2014, JCI Tallinn President 2013, JCI Tallinn EVP 2012
BeWise projektijuht 2010, BeWise lektor al. 2012
JCI Estonia kommunikatsioonidirektor 2010
JCI Estonia Presidendiball 2009 turundusjuht, 2011 partnerlusjuht

Lisainfo:
JCI Tallinn rahuloluküsitluse 12 aasta kõrgeimad tulemused:
-Kuidas oldi rahul 2013. aasta juhatusega?
9 aasta kõrgeim skoor 9,5 punkti
- Üldhinnang juhatuse tegevusele on samuti kõrgeim
9,0 punkti
- Atmosfäär kojas - tegi samuti rekordi 9,0p.
“Elis Liivaru”Elis Liivaru
elisliivaru@gmail.com
5510391
Elar_ToomsaluElar Toomsalu
elar.toomsalu@gmail.com
56979920

Tööalane info:
Kinnisvarabüroo RE/MAX Plus
Kristi_SchumannKristi Schumann
kristi.schumann@gmail.com
53474462

Tööalane info:
Heathmont OÜ
Ele_KuuskEle Kuusk
ekuusk@gmail.com
55567131

Tööalane info:
Uponor Eesti OÜ
Evelin KängseppEvelin Kängsepp
evelin.kangsepp@gmail.com
56110676

Tööalane info:
Ericsson Eesti AS
Merilin_AnijärvMerilin Anijärv
VP Social
anijarvm@gmail.com
53011510

Tööalane info:
Tallinna linna noortevolikogu
“Kadri Kaasik”Kadri Kaasik
kaasikkadri@gmail.com
53498180

Tööalane info:
Silva Hunt OÜ

Tunnustused:
JCI Tallinn aasta üllataja/noorliige 2016
Ametid JCIs:
JCI VP Developement juhatuses 2018
Kadri-Liis RaunKadri-Liis Raun
kadriliis.raun@gmail.com
53426965
Jaanika_LillJaanika Lill
jaanikalill@gmail.com
55550848

Tööalane info:
Playtech Estonia
Katri MuskaKatri Muska
katri.muska@gmail.com
55695688

Tööalane info:
Crystalsol OÜ
Liisa_RatasseppLiisa Ratassepp
liisa.ratassepp@gmail.com



Kaspar_LoogKaspar Loog
kasparloog@gmail.com
5138492

Tööalane info:
LHV
Rasmus_UddeRasmus Udde
rasmus.udde.12@gmail.com
53451344

Tööalane info:
Invent Baltics
Marko LeibMarko Leib
markopaz@hotmail.com
56645718

Tööalane info:
Smart1 OÜ
Ametid JCIs:
Treasurer 2014-2018
Mihkel RuutMihkel Ruut
mihkelrt@gmail.com
58044854
Merlin_M2ngelMerlin Mängel
merlin.mangel@gmail.com
5265055
Pille Muni
pille.muni@gmail.com
5104706

Tööalane info:
Omniva
Senaatorid
Mart_RepnauMart Repnau
#65955
repnaumart@gmail.com

Tööalane info:
Repnau Konsultatsioonid OÜ
Kai Kuusik-GreenbaumKai Kuusik-Greenbaum
#78193
JCI World Congress 2019 projektijuht
kaigreenbaum@gmail.com
53424670

Tööalane info:
Photos by Kai
Toivo_AaljaToivo Aalja
#53657
toivo.aalja@gmail.com
5042418

Tööalane info:
Tee Algus OÜ
Toomas_SaalToomas Saal
#55381
saal@eek.ee
5031804

Tööalane info:
Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor
Kaupo_NõlvakKaupo Nõlvak
#57989
kaupo@kuldkroon.ee
5045880

Tööalane info:
Kuldkroon OÜ
Ametid JCIs:
JCI Tallinn President 1993
JCI Estonia President 1995
Viktoria_KuuskViktoria Kuusk
#67441
viktoria@gaidian.ee
5159051
Valdar Liive Valdar Liive
#60286
valdar.liive@eesti.ee
5038009

Tööalane info:
Finnish-Estonian Trade Association
Margus MaksimovMargus Maksimov
#68856
margusmx@gmail.com
5063543
Merit_WassenaarMerit Wassenaar
#70525
merit.wassenaar@gmail.com,
mwassenaar@kpmg.com
5062911

Tööalane info:
KPMG Baltics OÜ
Juustukuningad OÜ
Kaspar_LoogKaspar Loog
#73009
kasparloog@gmail.com
5138492

Tööalane info:
LHV
Peeter_TarsPeeter Tars
#74512
pets@had.ee
5105940

Tööalane info:
Hardmeier AD OÜ
Veiko_PaalandiVeiko Paalandi
#74513
veiko.paalandi@gmail.com
5520902

Tööalane info:
Xolo OÜ
Veiko_PaalandiKati Veskimägi
#77247
kveskimagi@gmail.com
5228663

Tööalane info:
Turundus -ja kommunikatsiooniteenused

Tunnustused:
JCI Tallinn parim noorliige 2002
JCI Tallinn parim mentor 2008
Ametid JCIs:
JCI Tallinn juhatuse:
Secretary General (2003)
VP International (2004)
Social Director (2008)
VP Social (2009)
EVP (2010)
President (2011)
IPP (2012)

Muud rollid:
JCI European Conference (Tallinn 2006) Country Assistants Manager 2005-2006
Silva Sirge
#59172
silva@stability.ee,
silva.sirge@gmail.com
56221155

Tööalane info:
MTÜ Ensil
Aivar Rauam
#59171
aivar.rauam@wtc.ee
5031800

Tööalane info:
Logistika Haldus OÜ
Vallo Palvadre
#61267
lubjainvest@gmail.com
5047343

Tööalane info:
Lubja Invest OÜ
Ott Licht
#63995
ott.licht@neti.ee
5048042

Tööalane info:
Enefit Solutions AS
Sven Aulik
#64381
sven.aulik@gmail.com
5086628

Tööalane info:
EAS
Ardo Reinsalu
#66374
ardo@hal.ee
5112449

Tööalane info:
Stigo OÜ
Mati Väärtnõu
#67442
mati@hondar.ee
56282878

Tööalane info:
Hondar Trade OÜ
Eva Truuverk
#69106
eva@minueesti.ee
5526063

Tööalane info:
Teeme Ära SA
Kairi Ütsmüts
#72125
kairi.ytsmyts@gmail.com
5125930

Tööalane info:
Eesti Energia
Margus_ValdesMargus Valdes
#59340
boss@morrison.ee

Tööalane info:
AS Morrisson Invest
Helen Aavisto
#78194
helen.aavisto@gmail.com

Tööalane info:
Wallester AS
Toetajaliikmed
Margit_AlepMargit Alep
margit.alep@gmail.com
5172203

Tööalane info:
Nokia Networks
Hanno_VarblaneHanno Varblane
hanno_varblane@hotmail.com
5100352

Tööalane info:
Henkel Balti OÜ
Katrin_SeidelbergKatrin Seidelberg
katrinseidelberg@gmail.com
5282077

Tööalane info:
Qvalitas Arstikeskus AS
Kauri Rattus
kauri.rattus@gmail.com
5013121

Tööalane info:
Õigusbüroo Rattus OÜ
Kairi Niinepuu-Mark
kairi4@gmail.com
5169174

Tööalane info:
ECOMARI
Marjot Randrüüt
marjot9@gmail.com
5111505

Tööalane info:
Unimed
Moonika Viikberg
moonika.viikberg@gmail.com
5119967

Tööalane info:
Välisministeerium

© Copyright 2020
JCI Estonia MTÜ I Reg nr: 80089741 I jci@jci.ee

facebookyoutube